Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Wczoraj umarł mój Puszek - przedwczoraj osłabł apetyt, rzygnął sobie, ale ogólnie był w formie, wczoraj rano byliśmy u weta i w sumie żadnych więcej objawów poza brakiem apetytu, test na pp ujemny, było wciąż dość ok poza tym że po nakarmieniu znów rzygnął i zrobił brzydką kupę. Około 18 bardzo osłabł... niedługo potem już nie żył. Ogromnie szkoda, taki mądry i kochany kotek, przez 8 dni pobytu prawie nie schodził mi z rąk i kolan.
  2. 26.09.2022 - złapany drugi kocurek z Suchowoli W sumie nie będą teraz kastrowane bo jeszcze młodziaki, ale czekają aż szczepienie się utrwali. W planie jeszcze dwa młode i dwie matki. Ale może się uda. Szykuje się domek dla burych siostrzyczek od rudej Gai
  3. Przed Czarusiem z tej samej posesji udało się zabrać cztery inne zwierzaczki. - kotkę Józefinkę - trafiła do DT u guccio, bardzo bardzo szuka własnego domu - kotkę Tinkę - siedzi w Izbicy, niestety ma brzydkie oczka, kto taką zechce - kotka Śnieżka - był w Izbicy, pojechał do DT do Nowego Targu a tam się w nim zakochali i już siedzi - pieska Cezara - jest pod opieką Plaskatego Azylu Okazało się że przychodzi jeszcze jeden kotek, nie było wiadomo czyj no ale przychodził, sąsiadka raportowała że się przewraca i nie może wejść na drzewo, obok ruchliwa ulica więc też złapaliśmy i pojechał do Izbicy. To kotka, już po kastracji, ma krzywą główkę po masakrycznym zapaleniu ucha co powodowało przewracanie. Ogólnie trzy kotki szukają domów, Cezar również, chociaż tam w Plaskatym go ogłaszają i myślę że dają radę... Ale co zrobić z tymi kotkami? Poza Śnieżkiem, który już ma swoich dużych, te dwie to typowe brzydaczki które trzeba obejrzeć sercem nie oczami. Ładna jest Józefinka, taka ciekawa, ale też nie ma chętnych na nią.
  4. Przedwczoraj dostałam takiego kociaka, ma ok. 4 tyg, już je sam, kocurek, przez pierwszy dzień lała się ropa ciurkiem z oczek, jest już lepiej. Znaleziony wieczorem jak lało
  5. x.09.2022 (do uzup.) wpłata 40 zł z bazarku Od 20.09.2022 jest w lecznicy kocurek szarobiały z Suchowoli, został 20.09 zaszczepiony, czeka na kastrację. Może ktoś opłaci jego pobyt ale na razie wpisuję dla porządku tutaj bo ogarniałam jego przyjęcie i dostarczenie.
  6. Czaruś jest już po zabiegu kastracji, zniósł go bardzo dobrze i zaraz po machał wesoło ogonkiem. Faktura na 250 zł, już opłaciłam
  7. Śnieżek pojechał do DT w Nowym Targu. Jeśli dogada się z rezydentami być może zostanie tam na stałe. Po drodze musiał poczekać w Krakowie i zatrzymał się u pani, która ma w BDT naszego Kofika. Panowie się porozumieli i nawet spali razem:
  8. Dziś jak rozmawiałam z panią doktor jeszcze nie sprawdzała konta, jeśli nie da mi znać do jutra przypomnę. Ale na pewno doszło. 07.09.2022 - wróciła Burcia po kastracji 07.09.2022 - przyjechał do mnie Śnieżek, jutro jedzie do Krakowa i dalej do Nowego Targu do DT, a może nawet DS jak się przyjmie. Śnieżek pozytywnie bardzo wygląda, nie jest już szmatką tylko białym kotem, ma trochę brzucho podobnie jak Skrzypek po przyjeździe. Jest śliczny i miły. Jedyne co przeszkadza to furkanie nosem i niewielki glut, słychać go jak oddycha niestety.
  9. Z lecznicy przyjechała dziś Burcia, zdjęcie tuż przed wypuszczeniem. A pozniej pognała do siebie;)
  10. Jasne Dziękuję bardzo
  11. Na koncie zameldowała się stała 10 zł od Nesiowatej i doszła kwota 225 zł z bazarku elik bardzo dziękuję
  12. Mam wpływ z bazarku Nadziejki - 113 zł Bardzo dziękuję
  13. 05.09.2022 - 500 zł wpłata własna od anonimowego Darczyńcy - bardzo dziękujemy
  14. 30.08.2022 wpłata 100 zł, 50 zł od Figuni i 50 zł od malagos, bardzo dziękujemy
  15. ^ odn. Niki: kotka nie miała już narządów rozrodczych, ale narkoza nie zmarnowała się, zostały usunięte zęby będące w b. złym stanie. Nika jest starszą kotką, ucho już podleczone ale została jej przekrzywiona główka, nie wiem czy to się może jeszcze poprawić.
  16. Zdjęcia kotka po złapaniu i jedno już z DT. Wczoraj bardzo spokojny, ale po przyjeździe ładnie załatwił się do kuwety i zaczął rozrabiać:)
  17. Dziś do DT w Warszawie pojechał kocurek śmietnikowy o ten 50 zł za transport założyła Dora, zawiózł kotka pan znaleziony na blabla
  18. Taa wątpię że jakoś im to przejdzie całkowicie, ale w lecznicy stres i różne latające wirusy to dodatkowe czynniki obciążające. Na razie mam propozycję DT dla Śnieżka, lekko dziwną ale spróbuję podrążyć.
×
×
  • Create New...