Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Nie jest. Potrafi wąchać się z kotkiem bez żadnej agresji i nakręcania. Rozmawiałam dzisiaj z Violą. Jest zachwycona Tymkiem. Gdyby nie fakt że ma swoje 4 psy i 2 na dożyciu, zostawiłaby go sobie. Panią Violę odwiedził chłopak z Ukrainy. Jak Tymek uslyszal jego mowę od razu nastawil uszu i się zainteresował. Wykonywal wszystkie komendy podawane w języku ukraińskim.... Wszystko wskazuje na to, że Tymek to porzucony ukraińki psiak..Tak jak podejrzewaliśmy...
  2. Albi i Kaj dostały cuuuuudny prezent pod choinkę 200zł podarowała moja przyjaciółka Ula 100zł od p. Rafała - znajomego Ewy Marty 100zł od p. Doroty - znajomej Ewy Marty
  3. Napisałam do Bogusik i mam kontakt do pani, która mieszka 40km od zamieszkania państwa. Państwo sami przyjechaliby po Tymka. Innej opcji nie przewidują. Co do odczuć...hmmm, według mnie to dobry dom.
  4. Dzisiaj zadzwoniła pani w sprawie adopcji Tymka. Długo rozmawiałyśmy. Dom wydaje się dobry. Problem w tym, że pani mieszka w Niemczech. Jeszcze przez trzy lata. Potem wracaja do Polski. tutaj w okolicach Piły (chyba) mają dom z ogrodem i 30 arowa działkę. Pani odszedł psiak bardzo podobny do Tymka, adoptowany ze schroniska w Jędrzejowie. Miał raka śledziony. Adoptowany w wieku 8 lat. Wcześniej miała owczarka, tez adoptowany ze schroniska. Przez ostatnie 1,5 roku miał wózeczek, ponieważ miał ogromny problem z tylnymi łapkami. Dlatego w Niemczech to mieszkanie na parterze. Pani zapytała, czy może do mnie zadzwonić po świętach, prosiła aby przemyśleć wszystko.
  5. Jak tylko dotrze, potwierdzę. Pięknie dziękujemy!! EDIT: Pieniążki na koncie!!
  6. Miałam dzisiaj kilka telefonów o sunieczkę. Jeden biorę pod uwagę. Pani Basia dzwoniła do mnie wcześniej o Dropsika. Ponieważ wyjeżdżała na miesiąc, do adopcji nie doszło. Wczoraj wróciła i od razu znalazła ogłoszenie suni. Wizytę przedadopcyjną Ewa Marta zrobi po świętach.
  7. Asiu, wyróżnienie kosztowała nieco ponad 18zł. Wpłać proszę te pieniążki na te dwa psiaki, co zabrałyśmy z Ewą Martą z przytuliska. Tutaj ich wątek: Mały piesek i sunieczka zamarzają w przytulisku. Pomóżmy im znależć DOM!!! Marcyś ma dom! Zamieszkał w Warszawie. Smutny maluszek ze schroniska bardzo prosi o dom!! Pomóżmy mu proszę!! - Strona 13 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  8. Asiu, jeśli zmienić lokalizację to pisz proszę.
×
×
  • Create New...