Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Renatko...ja już nie mam pomysłu gdzie go ogłaszać.... Moje jest na Katowice. Zaraz sprawdzę, które są aktywne i powiem na jakie miasto
  2. Dzisiejszy sms od p. Kasi: Dzień dobry. Dziś mija rok odkąd Pola jest z nami pozdrawiamy
  3. Tymuś może nie ma szczęścia do domku, ale ma szczęście do ludzi. Jest ktoś, komu bardzo leży na sercu los czarnego kudłacza. Niestety, nie może go adoptować, ale chce pomagać. Dlatego opłaciła miesiąc pobytu Tymka w hoteliku Ta osoba chce pozostać anonimowa. Wiem, że czyta wątek Tymka.
  4. Nadziejeczko, z całego serca dziękujemy!! Już sprawdzam konto. I potwierdzę na bazarku. EDIT Pieniążki na koncie Tymusia!!!
  5. Elu, na pewno nie oddamy byle gdzie. Wolimy dłużej poczekać. Chcemy zawsze być pewne, że to jest właśnie TEN domek.
  6. Marcyś vel Dropsik juz w swoim domku w Warszawie. Szczęścia śliczny chłopaku
  7. Na koncie Rikiego pozostała kwota: STAN KONTA: 246,15 zł na dzień 31.10.2023r. Zaokrąglam do 250zł i przelewam na konto Drugiego, który jest w ogromnej potrzebie. Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!! - Strona 35 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  8. Danusiu, z całego serca dziękuję Ci za dom dla Rikiego. Za serce dla bezdomniaków i ogromną życzliwość dla ludzi. To dar. Dziękuję Ci, że jesteś
  9. Nadziejko kochana, i tak bardzo pomagasz. Wchodzisz na wątki, cieszysz się szczęściem psiaków, robisz bazarki, To ogromna pomoc!!. Z całego serca dziękuję!!!!
×
×
  • Create New...