Ranias ale nie wiesz jak usunąć wiadomości czy z innych przyczyn technicznych?
jeżeli to pierwsze to:
1. kklikasz kopertę wiadomości - rozwja się okienko i na samym dole okienka jest "przejdź do skrzynki odbiorczej"
2. jak klikniesz to powinno sie otworzyć okienko "moje konwersacje" i tam zaznaczając okienka pod zdjęciami odpowiednich osób po kliknięciu pojawi sie małe czarne okienko z ikonką kosza na śmieci klikasz i usunięte
3. a z boku po prawej stronie powinno być małe okienko i procentowo pokazane ile masz użytego miejsca w skrzynce bo może w cale nie masz pełnej tylko jest inny powód natury "głupie forum"