Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. poleciał przelew dla Kseni. A może by się ktoś podjął bazarku na fb? takiego co każdy dokłada od siebie fant brałam udział w takim bazarku i kwota jaka się uzbierała była spora...
  2. a konto Kseni z pierwszych stron aktualne? wpłacę grosik
  3. odwiedzam Tygryska :) P.S. Dziewczyny z jakich przeglądarek korzystacie? mi znowu dogo szwankuje :( na chromie nie mogę nawet dodać posta ani pasek narzędzi nie działa do tej pory na mozilli działało dzisiaj już bez paska narzędzi załamka
  4. fajnie że udało się Wam tak fajnie dograć spotkanie psiaków :)
  5. mam info od Kamili że pieniążki na kojec są z bazarku uzbierane tylko miejsce w którym miał stanąć kojec w chwili obecnej to opcja nieaktualna :( także Moris cały czas siedzi w punkcie :( Kamila obiecała że na dniach ruszy jego temat na fb bo i karma się kończy...a ze zdrowiem chyba jak na razie odpukać lepiej... nie wiem tylko czy ktoś tu jeszcze zagląda :"(
  6. ja zaglądam cały czas ale nie zawsze mogę np dodać post ... postaram się wpłacić grosik
  7. PILNA POMOC w punkcie przetrzymań w Szydłowcu od 17 grudnia jest suczka cocer spaniel błąkała się przy trasie E7 od ponad tygodnia , niedająca do siebie podejść - zapewne wyrzucona !! wycieńczona , szkielet psa , po potrąceniu , obolała , kulejąca zdjęcia i opisy na profilu Szydłowiaków na fb (nie mogę dodać zdjęć na dogomanię) https://www.facebook.com/BezdomniakiSzydlowieckie?fref=ts
  8. odwiedzam Tajgera :) pamiętam o obiecanej wpłacie ale dopiero w przyszłym tygodniu zrobię jakiś przelew
  9. odwiedzam Marsika :glaszcze: dobrze że już bezpieczny...
  10. jestem Marsiku :glaszcze:
  11. Elaja jak masz czas przygotować jakiś gotowiec petycji to porozsyłamy do podpisów co Ty na to? tylko czy na to wszystko nie jest za późno :( taki miejscowy plan na pewno był do wglądu w urzędzie dla właścicieli działek przespali chyba :(
  12. to chyba jedyne schronisko w tamtym regionie prawda :(
  13. Elaja czytamy wpisy ale jak pomóc? jakąś petycje może pisać? ale jak dokładnie nie znamy faktów? ja pamiętam te wpisy z wątku w którym były różne głosy na temat właścicieli schroniska i samego schroniska o złej współpracy o tym że nie można było robić nawet zdjęć itd czy teraz jest tam ok? jak ich grunty zostały przekształcone na rekreacje to dalej są ich grunty więc nie wiem o co chodzi? no chyba że sąsiednie grunty też na rekreacje i chyba o to chodzi :(
  14. jestem u Tygryska :) przepraszam ale na razie tylko mogę kibicować bo jestem spłukana w tym miesiącu :( ale wyślijcie mi konto może mały grosik jednorazowo póki co wysupłam
  15. Zygusiu :candle: :shake: strasznie smutno :( zrobiłam przelew dla Biedaczka Marsa
  16. wpraszam się do Zygusia :) na razie mogę tylko jednorazowo małym grosikiem wesprzeć proszę o nr konta
×
×
  • Create New...