Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. trzeba szukać jak co hoteliku w tamtym rejonie żeby znowu nie bulić za transport.....
  2. madziakato oczyść proszę skrzynkę albo jeśli możesz podaj mi jakiegoś maila do kontaktu mam małą prośbę...
  3. Kto jest z tamtych okolic ja nie wiem jak.sie wyszukuje info o forumowiczach
  4. Dusje tylko co jak Wiosna kaze Ksenie zabierac i juz? jej chyba to czy Ksenia tam jest czy nie duzej roznicy nie robi (na brak klientow chyba nie narzeka) czy mamy robic po raz kolejny psu wode z mozgu bo mamy problem z hotelikiem a jaka mamy gwarancje ze w nastepnym bedzie lepiej :( trzeba koniecznie i PILNIE pojechac do hoteliku i sprawdzic Kseni warunki Szukajcie kogos w okolicy doloze do paliwa
  5. jest info o Ikarze na fb https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych/posts/381924998677786 :(
  6. wykupiłam pakiecik ogłoszeń na bazarku na 50 portalach cały czas robię na tych najpopularniejszych ale telefonów chyba nie ma choć pobrań np na olx jest dużo :(
  7. jestem z zaproszenia Malwy strasznie krucho u mnie w tym miesiącu ale grosik wysupłam proszę o konto
  8. Handziu wysłałam kilka fantów i opis na maila. Co do Tiny pic popatrzę co to za program jakby co zwrócę się po pomoc dzięki :)
  9. Handziu a moglabym kilka fotek fantow wyslac tez do Ciebie na ten bazarek dla Kseni? ja nie moge wkleic zdjec w normalnej wielkosci na dogomanie :-( z jakiego programu korzystasz? z fotosika mi znikaja jak wklejam...
  10. czy Ben ma swój wątek? może wykupić mu pakiecik ogłoszeń? jakie psiaki są jeszcze w dt
  11. Suuuper wiadomosci :)
  12. macie jakieś wiadomości jak Tygrysek się miewa? czy koopki na spacerku zostawia :)
  13. mari23 dziękuję brakuje jeszcze wpłaty Poker i Ladymonia
  14. hotel trzeci biegun 3RD-POLE Sierosławice 18 46-220 Byczyna woj. opolskie poprawcie mnie jak źle piszę. Ladymonia może poproś o nowe zdjęcia Kseni do ogłoszeń ruszę z nową partią widzę że ruszyło z oglądalnością i jest dużo odsłon i pobrań telefonów szkoda że na razie się to nie przekłada na rzeczywiste telefony ale może w końcu zadzwoni TEN telefon
  15. mari23 zobacz czy wpłynęła reszta wpłat z bazarku cegiełkowego bo chciałabym go podsumować. zagląda tu ktoś? znacie kogoś kto mieszka blisko hoteliku i mógłby pojechać zobaczyć jak Ksenia tam ma?
  16. Jupiiiiii :) :)
  17. Zagladam czy cos wiadomo... :)
  18. wysłałam wiadomość do yolanovi ona jest z Katowic może pomoże albo kogoś poleci
  19. o ale wieści kciuki zaciśnięte :)
  20. sprawdziłam pocztę było zapytanie wczoraj wieczorem o Ksenie cyt. "Witam,jestem zainteresowana adopcją.Ile sunia ma laṭ?Proszę o odp.Pozdrawiam tb" odpisałam z prośbą o kontakt telefoniczny może to ta sama babka a może kto inny ....
  21. Mam taki pomysl moze znajdziemy kogos kto mieszka blisko hoteliku i poprosimy zeby podjechal do Kseni zobaczyc jak sie dziewczyna miewa co Wy na to?
  22. tak te niżej wpłaty to z bazarku dzięki
  23. Moze ktos pomoze z zaproszeniami na bazarek ?
  24. zdjęcia ładne ale moim zdaniem jemu jest potrzebna taka profesjonalna ładna focia i jego całego żeby było widać
×
×
  • Create New...