-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Banda trojga: Banda czworga: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Leniwe dni bandy (a raczej to co z niej zostało): -
Co chcecie KUPIĆ na bazarku. Zanim napiszesz PRZECZYTAJ pierwszy post!!!
TZmestudio replied to Viris's topic in Bazarek
Jeszcze potrzebna? -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ta teoria się życiem nie broni. :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mam taką teorię, że jak tylko wyjdziesz to one wtedy mogą odetchnąć i się wybawiają na całego. Niezła teoria, co nie?? :-) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Przemyślę tą propozycję :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
muszę się hamować :-) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek, zdalny kurs czepiania się. Ot co. :) Wesołych Świąt -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Druga połowa ma ten przywilej dosadniej szych określeń. Na wątku masz za dużo obrońców czci abym mozl też tak określać. A co do zdjęć, to jeszcze trochę niżej. I teraz popracujmy nad zbliżeniem i zmniejszeniem ilości koca na zdjęciach. :)) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Koty-a-koronawirus-one-rowniez-moga-byc-ofiarami-tego-wirusa Czyli jak my jesteśmy chorzy to zarażamy koty i fretki. Ale nie na odrót. To trzeba głośno powiedzieć. Czyli na kwarantannie zero pupili kociofretkowych. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bez Twojego bazarku byłoby 76 zł minusu więcej. Ale z nadzieją czekam na kolejny :) I nawet powiem że tęsknię :-D -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Wpłynęło, ale podsumuję za jakiś czas aby nie zaśmiecać co chwila wątku swoimi rozliczeniami. W każdym razie pamiętam. Tak samo jak o darowiznach. Po świętach zrobię rozliczenie. A psy same wynajdują orzechy z zakamarków których nie zebrałem jesienią. Fiźka doskonale szukała, ale nie była w stanie ich rozłupać. Lady za to lubiła szykać i rozłupywać, ale nie wsztstie jadła. Fajny widok, kiedy leżała, pomiędzy nogami leżał orzeszek rozłupany a ona go pilnowała przez pół godziny. A co do zdjęć to mamy spory ogród więc zawsze coś kwitnie. Nawet zimą. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
WESOŁYCH ŚWIĄT! -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pani doktor chciała być trochę delikatna..... ale myślałem o tym samym. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
A to naoczny przykład że się źle zajmuję psami i muszą jeść orzechy (z głodu oczywiście, po pół godziny od karmienia): -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
U nas prawie lato. Mamy nawet prywatną fokę: -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
O domowych kotach i fretkach nie słyszałem. A o tygrysach to na poważnie. Weż no jej popraw bo zaraz na brew jej zjedzie..... A pani doktor nie patrzyla na cię spod byka z politowaniem.... -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Psów nie dotyczy. Tylko tygrysów. :) -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No faktycznie. Ta biała ścieka przez głowę dziś jest bardziej po lewej stronie..... To wszystko przez brak ruchu i ciągle ciąganie na smyczy..... Jakby biegała tony się za hartowała. Widać że lepsza połowa ostatnio nie wychodziła z Fajka i to na pewno dla tego. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Radek, mógłbyś się chociaż ogolić jak idziesz występować do telewizji. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Nie lubię tego robić, ale niestety trzeba. No i usiadłem do podsumowania wydatków i wpływów. I wygląda to tak: Wydaliśmy 386,76 zł. W tym czasie wpłynęły pieniądze z bazarku Aldrumki (a raczej część bo cegiełkowa) w kwocie 115zł Od Nadziejki z bazarku wpłynęło 36zł. Dostaliśmy wpłatę od Agnieszka103 10zł. Z bazarku ptaki6 57zł. Czyli w s sumie wpływy to 218zł Bardzo dziękujemy za pomoc. Znaczy się że jeszcze wydajemy więcej niż udaje się zebrać :( Stan na dzień 2 kwietnia to: -1450,77 -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No Właśnie. Radek, najlepiej wychodzą zdjęcia od dołu.... :-D -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ale zawsze tan smycz przypięty. Zero luzu. Nic. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
TZmestudio replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Juz wzrok nie ten. Ja tez robie, ale mestudio nie zawsze chce w takiej pozycji :) No dobra, za moich czasow to robilo sie pompki i brzuszki na lawce a teraz widze co rusz nowe..... pomysly. No ale teraz nowe pokolenie to i nowe cwiczenia. Swoją drogą nie wiem czy obacna młodzież zrobilaby dwadziescia pompek.