Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Banda trojga: Banda czworga:
  2. Leniwe dni bandy (a raczej to co z niej zostało):
  3. Ta teoria się życiem nie broni. :)
  4. Mam taką teorię, że jak tylko wyjdziesz to one wtedy mogą odetchnąć i się wybawiają na całego. Niezła teoria, co nie?? :-)
  5. Przemyślę tą propozycję :)
  6. Radek, zdalny kurs czepiania się. Ot co. :) Wesołych Świąt
  7. Druga połowa ma ten przywilej dosadniej szych określeń. Na wątku masz za dużo obrońców czci abym mozl też tak określać. A co do zdjęć, to jeszcze trochę niżej. I teraz popracujmy nad zbliżeniem i zmniejszeniem ilości koca na zdjęciach. :))
  8. https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Koty-a-koronawirus-one-rowniez-moga-byc-ofiarami-tego-wirusa Czyli jak my jesteśmy chorzy to zarażamy koty i fretki. Ale nie na odrót. To trzeba głośno powiedzieć. Czyli na kwarantannie zero pupili kociofretkowych.
  9. Bez Twojego bazarku byłoby 76 zł minusu więcej. Ale z nadzieją czekam na kolejny :) I nawet powiem że tęsknię :-D
  10. Wpłynęło, ale podsumuję za jakiś czas aby nie zaśmiecać co chwila wątku swoimi rozliczeniami. W każdym razie pamiętam. Tak samo jak o darowiznach. Po świętach zrobię rozliczenie. A psy same wynajdują orzechy z zakamarków których nie zebrałem jesienią. Fiźka doskonale szukała, ale nie była w stanie ich rozłupać. Lady za to lubiła szykać i rozłupywać, ale nie wsztstie jadła. Fajny widok, kiedy leżała, pomiędzy nogami leżał orzeszek rozłupany a ona go pilnowała przez pół godziny. A co do zdjęć to mamy spory ogród więc zawsze coś kwitnie. Nawet zimą.
  11. Pani doktor chciała być trochę delikatna..... ale myślałem o tym samym.
  12. A to naoczny przykład że się źle zajmuję psami i muszą jeść orzechy (z głodu oczywiście, po pół godziny od karmienia):
  13. U nas prawie lato. Mamy nawet prywatną fokę:
  14. O domowych kotach i fretkach nie słyszałem. A o tygrysach to na poważnie. Weż no jej popraw bo zaraz na brew jej zjedzie..... A pani doktor nie patrzyla na cię spod byka z politowaniem....
  15. Psów nie dotyczy. Tylko tygrysów. :)
  16. No faktycznie. Ta biała ścieka przez głowę dziś jest bardziej po lewej stronie..... To wszystko przez brak ruchu i ciągle ciąganie na smyczy..... Jakby biegała tony się za hartowała. Widać że lepsza połowa ostatnio nie wychodziła z Fajka i to na pewno dla tego.
  17. Radek, mógłbyś się chociaż ogolić jak idziesz występować do telewizji.
  18. Nie lubię tego robić, ale niestety trzeba. No i usiadłem do podsumowania wydatków i wpływów. I wygląda to tak: Wydaliśmy 386,76 zł. W tym czasie wpłynęły pieniądze z bazarku Aldrumki (a raczej część bo cegiełkowa) w kwocie 115zł Od Nadziejki z bazarku wpłynęło 36zł. Dostaliśmy wpłatę od Agnieszka103 10zł. Z bazarku ptaki6 57zł. Czyli w s sumie wpływy to 218zł Bardzo dziękujemy za pomoc. Znaczy się że jeszcze wydajemy więcej niż udaje się zebrać :( Stan na dzień 2 kwietnia to: -1450,77
  19. No Właśnie. Radek, najlepiej wychodzą zdjęcia od dołu.... :-D
  20. Ale zawsze tan smycz przypięty. Zero luzu. Nic.
  21. Juz wzrok nie ten. Ja tez robie, ale mestudio nie zawsze chce w takiej pozycji :) No dobra, za moich czasow to robilo sie pompki i brzuszki na lawce a teraz widze co rusz nowe..... pomysly. No ale teraz nowe pokolenie to i nowe cwiczenia. Swoją drogą nie wiem czy obacna młodzież zrobilaby dwadziescia pompek.
×
×
  • Create New...