-
Posts
5917 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by TZmestudio
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']mnie tez trudno uwierzyc w te 6 lat..choc pozory czasem mylą ;)[/QUOTE] eeeeeetam jekieś przekłamania na linii. I tyle. On na 6 lat nijak nie wygląda.... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ziutka']Przelałam zmojego bazarku 741,40 pln - potwierdz Ewa na wątku ogłoszeniowym jak dojdą. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389[/URL][/QUOTE] Jeszcze raz baaaardzo dziękujemy! -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
No jakoś nie dowierzam..... :diabloti: Więc na wszelki wypadek....:evil_lol: -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
To jest Balbina w nowym domku co jechała w zeszłym tygodniu do Płocka. -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Fotka na "dobranoc"..... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-V4hJgwS_l6s/UyYVxzR1N2I/AAAAAAAAZuw/6g9XYZ2XGnc/s320/2014-03-16_16.39.17.jpg[/IMG] -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Oby......... -
Więc tak z uszami: trzeba w gazik (ew. dwa złożone kawałki papierowego ręcznika kuchennego) włożyć palec i wyczyścić to co się da na sucho. Potem wlewamy płyn do czyszczenia uszu (ostatni był firmy Dr Seidla - chyba tak to się nazywało) i pozwalamy aby się wytrząchało z uszu. Potem (po jakiś 10 minutach) wycieramy to co wypadło (można też ręcznikiem kuchennym). Robimy to na dworze jak jest ciepło i bezwietrznie, w innym przypadku niestety w domu. Kontrolnie raz na jakiś czas wsadzamy wacik w ucho i sprawdzamy jakość i zapach ( i smak :-D ). Czarny kolor to powód do niepokoju. Brzydki zapach, słodkawy - również Niczym innym nie robiliśmy.
-
Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Dzisiaj nasz psiowóz odjechał na lawecie do warsztatu, ale mam nadzieję, że go szybko zreanimują i po weekendzie będzie już w pełnej gotowości bojowej. Wówczas nie ma problemu z dowiezieniem Tajcia. Mamy jeszcze jeden dom w Lublinie dla suni, więc może uda się to połączyć.[/QUOTE] no to czekamy... -
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
[quote name='Nuletta']Witam:) Niedlugo miną 4 lata odkąd adoptowałyśmy z mamą Pani tymczasowiczkę z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184839-Moja-Pani-odeszła-mnie-rodzina-wyrzuciła-z-domu-MAMY-DOMEK!!!!!!![/URL] Chciałam bardzo podziękować za wszystko i napisać, że Dziunia ma się bardzo dobrze, przez ten czas nie chorowała w ogóle, jest wiecznie wesoła i wydaję mi się, że jest z nami bardzo szczęśliwa:) Dodaję zdjęcia zrobiona przed chwilą specjalnie dla Pani:) Po kliknięciu powinny się powiększyć. Pozdrawiam! [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=841ecd52be295159"][IMG]http://images62.fotosik.pl/755/841ecd52be295159m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=77caa7e4cd08319f"][IMG]http://images63.fotosik.pl/753/77caa7e4cd08319fm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy za takie newsy. Są one niczym miód na nasze stare serca..... Bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej. :-) -
Biała sunia z pola - Ara ma swój domek!!!
TZmestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Bardzo żałuję, że nie mamy samochodu, bo z chęcią bym podjechał do Warki. W sumie to tylko kawałek. I aż kawałek bez samochodu.... Ara to naprawdę fajny psiak.... Ale bez sporego ogrodu i bez kompana do zabaw nie da rady.... Rozsądek musi kiedyś działać... -
[quote name='mestudio']Mamy zbiorczy wątek i tam są wiadomości o wszystkich naszych tymczasach [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247460-DT-mestudio-wątek-zbiorczy-tymczasów"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247460-DT-mestudio-wątek-zbiorczy-tymczasów[/URL][/QUOTE] oczywiście zapraszamy...
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
TZmestudio replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Widzę że mnie tu obgadują, to poczekam i sobie poczytam... :-) -
[quote name='malagos']Melduję, ze sunia Vanilka pojechała do domu stałego we Wrocławiu. 4 tygodnie u nas - a zmiany takie, ze aż sama się zdziwiłam, bardzo pozytywnie.[/QUOTE] Nas też zmiany dziwią. Tylko nie każdemu jesteśmy w stanie dać taką szansę... Niestety.
-
[quote name='Gusiaczek']Udało się odłączyć? Pogoda piękna - mestudio pewnie szaleje w ukochanym ogrodzie :)[/QUOTE] Prawie całą pierwszą połowę dnia... W końcu słońce zobowiązuje :-)
-
ja tu tylko sprzątam - już to kiedyś pisałem. A mestudio ma rzeczywiście co robić. W niedzielę sam chcę wyłączyć jej telefon bo chwili spokoju nie ma....