Chyba czas zrobić zasieki.
Jakby ktoś miał ochotę się zapytać to u nas wszystko po staremu. Nic chwilowo się z psiakami nie dzieje. Wiosna przyszła. Niektórzy już sezon grilowy rozpoczęli. Budki lęgowe dla ptaków już zrobione. Ropuchy się pojawiły u nas w ogrodzie. Ślimaków mamy tyle, że szukamy odbiorcy hurtowego na nie.
To na wypadek ewentualnych pytań.... :-)