Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. Ogłaszam wszem i wobec, że mestudio ma swój laptop.
  2. Wzajemnie. Było miło i pogoda całkiem fajna, aż tu nagle pojawił się deszcz, Do tego na polu za ogrodzeniem spacerował pies średniej wielkości z grubym sznurem długości metra. Sznur tak gruby, że chyba słonia by utrzymał, za to rozgryziony przez psa i strasznie brudny. Niestety psiak jest zainteresowany tylko zwierzakami i zaczepia je z daleka, a na zawołania nie reaguje. Jak TZ go przywoływał to pies asekuracyjnie uciekał kawałek dalej. Pobiegł w końcu ulicą w stronę Wisły. Pies jest obcy, możliwe, że wyrzucony, a co gorsza może był gdzieś uwiązany tym sznurem i się uwolnił. Jeśli go zwabimy to zadzwonię po panów z przytuliska, a może będzie krążył jutro do południa w okolicy to zadzwonię po panów aby go odłowili. Z drugiej strony może to pies jakiegoś oszołoma okolicznego, mam zwyczaj fotografowania każdego psa, którego wypatrzę biegającego luzem i wydaje mi się, że jeden z psiaków sfotografowanych w lutym jest podobny do tego. Może po ostatniej ucieczce jakiś czubek zafundował mu taki powróz? Najbliżsi sąsiedzi - prymitywy - znowu rozmnożyli swoją pekinkę i szczeniaki biegają po ulicy. edit: porównałam zdjęcia i to na 95% ten sam pies, który biegał tu 24 lutego - co oznacza, że to pies jakiegoś inteligentna z okolicy, zapewne wegetujący na uwięzi przy stodole mestudio oczekująca na własny laptop
  3. Jak nie wadzi to po co pyskować? :-) Pozdrawiamy o poranku. Dziś nie musieliśmy się zrywać o 6:00, za to inni pewnie tak.
  4. Najważniejsze jest dobre samopoczucie :-) Czego oczy nie widzą ..... :-D PS Odzyskałem swój komputer więc mogę trochę popyskować....
  5. My też w sumie czekamy jak będzie, wszystko okaże się jak zawsze w realu. Niedawno dostałam informację, że dojechali i wszystko jest ok, no i kilka miłych zapewnień, że z pewnością się bardzo pokochają itd. Zobaczymy :-) mestudio
  6. A tak, Pan sam powiedział, że absolutnie nie będzie jej spuszczał na spacerach. Najpierw będą się uczyli :-).
  7. Niestety to dwie różne sprawy. Nie mogłabym zostać z nią sama od kwietnia i z pozostałymi psami. Nawet nie chodzi o załatwianie się w domu tylko jej zachowania agresywne w różnych sytuacjach. To musi być jeden pies w domu i koniec. Wtedy i szczanie można lepiej ogarnąć. Fruźka jest urocza, ale nie dla nas w obecnej sytuacji. To napisałam ja - mestudio bo mój laptop padł....
  8. PS odszczekuję - przyjechali 10:06. Byłem w szoku.
  9. Czy po maśle to się jeszcze okaże. Mają zadzwonić jak dojadą. Powiedzieliśmy co mieliśmy powiedzieć. Teraz już od nich zależy jak pokierują. Mamy być w kontakcie. N razie jest ok.
  10. Tutaj jest ta sama obroża za trochę mniej (wysyłka gratis), przy założeniu mniej niż 8 kilo psa/kota. http://allegro.pl/foresto-obroza-pchly-kleszcze-pies-kot-do-8kg-i6033670186.html Czekamy na przyjazd państwa do Fruzi. Zapowiedzieli się na 10:00, ale coś mi się wydaje, że nie docenili długości jazdy.... Ale zobaczymy.
  11. Witamy wszystkich z rana.... Ostatnimi czasy widzę, że ilość osób obserwujących nasz wątek jest większa niż przypuszczałem. Czuje się zaskoczony.
  12. Już mestudio jest nerwowa od moich pytań więc już nie pytam w realu. Poczekam spokojnie.
  13. Niech tak będzie, choooooociaaaaaż nieeeee jestem do końca pewien. :-)
  14. Chyba nie ogarniam ostatnio naszego wątku..... W czym problem????
  15. Po to potrzebujemy kogoś do wizyty PA, aby to sprawdził. Przez telefon wszystko można powiedzieć.
  16. Z cyklu "skądś to znam":
  17. My to z chytrości wyprawki pobieramy z domów jak zawozimy.... Ostatnio dostaliśmy 5 zł to nie wiedzieliśmy co z nimi zrobić......
  18. Nie najgorszy.... Dziś się lenimy.
  19. Są kosteczki - jest zabawa....
  20. Pierwsze siku było na dworze. Zdążyliśmy się obudzić (7:00) Jest mocno "porturbowana". Ale nie przeszkodziło to już kilka razy na aktywowaniu polowania. Na razie odpoczywamy.
  21. Powiem tak: NAAAASTĘPNY PROSZĘ!!!!!!! PS Starałem się być delikatny dla weterynarzy.
  22. Fruzio-Szczocher na sterylce.
  23. Słowo na poniedziałek:
×
×
  • Create New...