Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
  • Posts

    5917
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by TZmestudio

  1. A tak znęcam się nad naszymi kotami (proszę to zgłosić tu i ówdzie) dając jedzenie do jednej miski(złośliwie oczywiście).
  2. Tak wygląda nasz teren. To jest zaraz za naszym płotem. U nas jest tak samo tylko że z trawą.
  3. Z dobrych wieści to Tuptuś zrasta się nawet dobrze. Dziś będzie miał wyjmowane gwożdzie. Za 4 tygodnie pozostałe. I na chwilę obecną nie przewidujemy dodatkowych atrakcji. Nie wiem ile to będzie kosztowało okaże się po zabiegach. Dziękujemy za wpłaty i ciepłe myśli o nas. Oczywiście bez mestudio nie dajemy sobie rady, ale jeszcze wszyscy żyją. Pozdrawiam i dziękuję za bazarek. ...... Beti i Pola już nie kombinują tak bardzo. Może dla tego, że one nie lubią deszczy, a u nas pada prawie bez przerwy. Nawet jak mają pootwierany kojec to w deszcz chowają się w budzie i o spacerze nie ma mowy. Nawet na wybieg nie wyjdą. Gacek już bardziej jest chętny, ale też jak jest deszcz to chodzi po ziemi jakby miał futerkową kieckę podwinięta i trzewikami tylko pomyka..... Rozi coraz więcej śpi i czasami nawet nie słyszy co się dzieje na około.Dopiero się cuci jak się się dotknie. Coraz zimniej i wciąż mokro.
  4. tak jak pisała mestudio. W tym roku nie ma i nie było nas jabłek wiśni, czereśni, porzeczek, orzechów. Wszystko wymarzło. Pigwowce owocują koszmarnie. W zasadzie możemy uznać obecny rok za zstracony. Nie pamiętam takiego sezonu.
  5. Gdyby w Polsce się dało zarobić nie byłoby emigrantów zarobkowych. Ceny takie same, zarobki 1/3 tego co w krajach "normalnych". Panie i Panowie - jak żyć? Staram się kontrolować pozostawione towarzystwo, ale nie zawsze się to mi udaje. W weekend postaram się wstawić kilka zdjęć na poparcie że jeszcze żyjemy. I pozdrawiamy tych co jeszcze czasem zaglądają. Tych co stale zaglądają szczególnie pozdrawiamy :-D
  6. Zastanawiam się jak to jest że kupujemy co trzeci dzień wątróbkę i ryż za 25 zł i wcale nie ubywa pieniędzy. Mam wrażenie, że mestudio znów nie odlicza pieniędzy, albo gubi paragony.... Zawsze twierdziłem że więcej wydajemy.... W związku z sezonem letnim i że jestem na urlopie szukam sponsora na odnowienie kojców i bud w kojcach. Potrzebny jest olej do drewna ( np. taki ). Koszt 116,98zł. Może jest jakiś chętny?
  7. mestudio mnie porzuciła i zostaliśmy kilka dni sam na sam. Psy jeszcze wszystkie żyją. W zasadzie cały dzień chowamy się przed słońcem. To na wypadek jakby ktoś był zainteresowany....
  8. piątek wieczór to nie jest dobry czas na siedzenie w pracy... Na wszelki wypadek dodam - to nie u nas.
  9. Nie wiem które bardziej rozkoszne... :-)
  10. Niestety nie udało się znależć dla niego miejsca. Zabierając go wiedziałem, że miejsce w którym przebywał, w którym go zastaliśmy zupełnie do niego nie pasowało. Czasem widok jest jak z obrazu jakiś taki surrealistyczny. I taki właśnie pamiętam. Potem był niemal jak cień. Nieszkodliwy, cichy (jeśli nie liczyć szczekania jak pojawiłem się w czapce :-) ) Szkoda, że nic lepszego nie zdołaliśmy Ci zaoferować.... Biegaj, truptaj, okrążaj i miej nas na oku.... Żegnaj. Czas leczy rany....
  11. Są takie psy..... Prawie jak u nas Fiźka..... http://www.repostuj.pl/main/post/smieszny-piesek-zlodziej
  12. jeszcze rok i może emotikony się pojawią. :-)
  13. Poznałem. Ale to były wieki temu. :-)
  14. Widzi i podziwia. :-) i się zastanawia czy w ogóle jeszcze jest zapotrzebowanie na banerki skoro już prawie każdy umie je robić?
  15. czterokrotne wymiotowanie gratis :-)
  16. też pozdrawiam bez dyskusji :-)
  17. nie dam się jawnej prowokacji....
  18. Chyba nie wyfrunęła na miotle....
  19. Czuję się zawiedziony ze nie chcesz uczestniczyć w dyskusji.... Tak jak pisała mestudio jest ona bardzo pouczająca.
  20. Perełka1, czy te preparaty są dla kotów? Niestety one się myją i nie wiem czy i nich zdadzą egzamin...
  21. To czekam z niecierpliwością co jeszcze ci się wsadzi przez przypadek. Oj będzie jeszcze ciekawie...
×
×
  • Create New...