Aniu, ja pracuję koło Bonarki, więc mogłabym kiedyś podjechać do Ciebie po pracy. Napiszę pw do Ciebie w tej sprawie, to się dogadamy :)
Myślę, że te zebrane pieniążki na Żabkę jak najbardziej można będzie przeznaczyć na weta. Trzeba sprawdzić, co z jej uszkami koniecznie.
Daj też znać, jakie już poniosłaś koszty na Żabkę: szelki, smycz, karma?