-
Posts
2074 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kropi124
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/612/915fb182f5b264c7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/05d592a3d97f52dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/612/e2656a448c7cebbamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/612/97e729cd3280020emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/614/f71794c74bcbe897med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/612/c89d5df7c0c1c8d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/614/b02638abe9d4dd10med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/fe0ebe380beb53acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/614/610ec5de9e869347med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/614/846ea47992b19d94med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/612/0d7d61e2c9d6b276med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/614/86e9fa80b954b687med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/612/87280c3b7dfeb1e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/614/8be49633c1b4795emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/1cd86cc8ab7c784emed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/4f9da9bcac840b94med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/714d932d7b57f8demed.jpg[/IMG][/URL] Bonifacy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/612/b9e8cb24d03162abmed.jpg[/IMG][/URL] Barakula i Benek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/614/4d8a74acbc122df3med.jpg[/IMG][/URL] Hopapaje [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/612/d7c453c866f7fa9bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
sieema:loveu:
-
Dziś wybraliśmy się na spacer. Bez zimowych szaleństw się nie obeszło. Barko wyszalał się na śniegu ale widać po godzinie spędzonej w domu że ten spacer to było jednak za mało. Pogoda u nas jest przepiękna, jest super ciepło- słońce, niebo bez chmurek, ahhh. Idealna pogoda na spacery i na wieszanie prania na dworze:cool3: Nie spacerowaliśmy sami a z Beniem.Psiak będzie miał nie długo już rok. Zachowanie ostateczne mojego potwora jest okropne. Ciągle piszczy, kręci sie i nie daje spokoju. Ostatecznie jest zamykany w pokoju, aby się wyciszył i uspokoił. Zachowanie to może być spowodowane ciągłym szczekaniem psa sąsiadki lub jego zapachem. W każdym bądź razie trzeba sobie jakoś radzić. Tydzień siedzenia w domku z pańcią się zakończył, gdyż wyzdrowiałam i czuje się dobrze. Koteczka szykujemy na termin do kastracji. Na razie ciężko finansowo, ale w tym roku powinniśmy mieć już to za sobą. Idzie wiosna także będzie można wrócić na rower, ale zanim się do tego wróci, szukam mu nowych quardów. Chciałabym najlepiej czarne szerokie lub siwy kolor. No i smycz. Taką do 2,5 metra, na spacery. Bo ta 5m jest trochę za długa jeśli chodzi o dłuższe wypady, ponieważ ciągle się ciąga po ziemi i brudzi. Wiosną na pewno wrócimy na spacery na Wały. Jest tam dużo miejsc gdzie można zejść i pospacerować samemu z psem. Zdjęć jest masa. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/613/77c40e5d5916a078med.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=4]ZIMOWE SZALEŃSTWA :[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=1](łapanie śnieżek)[SIZE=4] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/612/47829b71e33de9e5med.jpg[/IMG][/URL][SIZE=4][SIZE=1][SIZE=4] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/613/7db68e4bdfe39dfbmed.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE]
-
Kudłaty Żabulec i uszka nietoperka:loveu:
-
I to są właśnie dalmatyńczyki :loveu: Uśmiechnięte całe życie :)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ale aż takiej różnicy nie widać;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zima piękna jest teraz, ale powiedz mi po co ten cholerny wiatr? ;( Z nim sie żyć nie da.... Wasze psy ujadają a u mnie pies śpi i nadzwyczaj bardzo spokojny-czyli coś się stanie... Może coś z pogodą:roll:
-
Przyjdzie przyjdzie ;) Gdyby nie przypadł to by była wielka szkoda, bo oboje są piękni, a szczenięta były by jeszcze piękniejsze :loveu: Kiedy nowe zimowe zdjęcia?
- 93 replies
-
- bernardyn
- brnardyn krótkowłosy
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
On po ostatnim wypadzie na dwór (gdzie zaatakowały go psy i nie wiedział jak się bronic, chociaż mieszka z psem) boi się zejść po klatce w dół. Mamy jedno piętrowy blok, także długiej drogi na dół to on nie ma. Przez to zachowuje się jak stare kocisko, ciągle by tylko spało. Chociaż jak jest u mojego chłopaka w domu to tam ma do towarzystwa 4 koty, w tym kotkę i też ją cos tam próbował zaczepiać. Ale jest znacznie spokojniejszy niż był do tej pory. Już tak nie gryzie i nie niszczy wszystkiego co napotka.
-
O to jest w wieku mojego Funia ;) Całe szczecie że mój nie chce wychodzić na dwór.... Psica też fajowa, ma ładny płaszczyk-czarniuteńki:loveu:
-
A ile mają te kociaki?
-
Miłej zabawy;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Witamy się :) hahha- czyżby owa rybka ?:evil_lol:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/599/d4a6b33f15b79f5fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pffyy... Wątpisz w nasze suuper przybycie? haha ja tez:lol::lol: góra dzień i jesteśmy:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bardziej Szczecin- zachodnioporskie:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No interwencja widocznie pomogła:cool3: A już się szykowałam żeby was nawiedzić :P Nie wiem gdzie mieszkacie ale bym się szybko dowiedziała i bym wam trochę przypomniała dogociotki:evil_lol: -
[quote name='agutka'] [IMG]http://oi41.tinypic.com/2ekkkuw.jpg[/IMG] [/QUOTE] Przepiękne zdjęcie:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
trzeba jej chyba nalot na dom zrobić:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Olewa to mało powiedziane. :placz: Pewnie na odwyku siedzi:evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
kropi124 replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
heloooołłłł:loveu: Co u was?