Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
  • Posts

    1255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

  1. Tolu a mały rudy piesek mógłby trafić do Szafirki albo do Ciebie Jaaga? Myślę że jest adopcyjny
  2. To ja mogę wziąć pod opiekę tego psa rudego małego podobnego do Feli, ale ja nie mam jak pojechać do schroniska.
  3. A ja chciałam wziąć tego rudego jak Felka do szafirki,ale nie mam czasu tam zadzwonić.
  4. To ile teraz kotów zostanie u tej kobiety?
  5. Tolu a gdzie są teraz te koty?
  6. Zwykły kundelek a jak dobrze trafila
  7. Tolu na zdjęciu z Czako jest taki rudy piesek, podobny do Felki. Może szafirka by go wzięła?
  8. Dam 50 zł stalej na biedaka.Ja nie wiem czy z tego schroniska ktoś w ogóle adoptuje psy.Ciagle te same na zdjęciach.
  9. Czy jest jakiś wizytator koło Zielonej góry?
  10. Oj, to szkoda.Mialam wielką ochotę napisać, ale nie wiedziałam, czy wypada.Nie wiem, czy kiedyś jeszcze będę. Od nas to szmat drogi, wybraliśmy się na ferie, bo nigdy wcześniej nie byliśmy we Wroclawiu.Zwiedzilismy sporo, chociaż np.ogrod japoński był zamknięty.
  11. Współczuję straty.Bylam na feriach we Wrocławiu.Rozgladalam się za Brego, byłam ciekawa,czy by nas poznał.
  12. odmówiłam studentce.Mam nadzieję o kolejne zapytania
  13. Bardzo dziękuję wszystkim za ogłaszanie Feli.Szafirko wieczorem wyśle pieniądze.Wczoraj zachorowało mi dziecko i zapominałam.
  14. Myślę że wróci z nią, tego się dokładnie nie dopytywałam.Liczylam na wizytę , teraz mam mętlik jak odmówić
  15. Ona w wakacje wraca do Kanady i chce ją wziąć ze sobą.Zgadza się na wizytę i podała mi numer do właściciela mieszkania.
  16. Szafirko co myślisz? Do u kogo najbardziej widziałabys Fele?
  17. Pisze że zabierze ze sobą.To co mam mówić komuś jak zgadza się na wizytę i podaje adres?
  18. Można chwilę poczekać.
  19. Słuchajcie jest sprawa.Zadzwonila studentka z Poznania. właściciel mieszkania zgadza się na psa.Ulica Wojskowa, czy mamy kogoś z Poznania? Dodam że dziewczyna jest z Kanady, więc przydałby się angielski.Zgadza się na wizytę.
  20. Szafirko, ja chyba nie mam numeru konta.
  21. Ale te dogi na zdjęciach Ady to jakieś strasznie chude.
×
×
  • Create New...