wiolhelm170
Members-
Posts
1255 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiolhelm170
-
Misio do dzieci jest idealny. Zresztą do dorosłych tez. To taki pies maskotka, moim zdaniem. Murka się dokładnie nie dopytywala, ale w tle słyszała małe dzieci. Jak jeszcze misio był na ulicy bawiły się z nim wszystkie dzieci idące do szkoły, to one go z początku dokarmialy. On nie ma w sobie w ogóle agresji do ludzi.
-
Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.
wiolhelm170 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nie chce robić konkurencji Isi,ale jeśli ta pani wolałaby samca może zaproponować jej Misia z mojego wątku?to mały piesek, waży 9 kg.Mam nadzieję, że nie macie za złe że się wtracam.