Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
  • Posts

    1255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

  1. A ja myślę o tym biednym spanielu. Burza jest...
  2. Nie u niego się to nie zmieni. On uwielbia narzekać wiec teraz będzie miał powód do zrzedzenia ze ludzie żyją normalnie a nie zwracają uwagi na każdego psa.
  3. Nie wiem z tym mężem, raczej się nie uda. I tak jest zły bo pojechaliśmy z Braszka na spacer a tam psiak ewidentnie zagubiony dla mnie. Kiedyś biały spaniel, dzisiaj brudny, zdezorientowany. Zaczął krzyczeć ze całego świata nie zbawie.nie pomagała Braszka ktora ciągnęła smycza we wszystkie strony i się nie słuchala.gorzej ze nawet jak pojedziemy i wet powie żeby coś opatrywac albo co. To on i tak na ulicy mieszka. Liczę na to ze może się sąsiadka zlituje bo u nich też je. Zresztą jego nie ma..
  4. niestety. A misia nie ma. Mąż widział go z daleka i mówi że misio chodzi na trzech łapach a jedną ma w górze. Tak się zastanawiam co zrobię, jak on przyjdzie. Mój mąż się raczej nie zgodzi pójść z nim do weta. A Braszka niszczy ogród Wykopala doły i wydarla fizeline
  5. Ogrodzenie z dwóch stron z siatki i pod nią się przeciska
  6. A jak uciekają? Podważają głową siatkę.
  7. Pewnie ze się nie obrażą.Braszka raczej ma u nas dom,tylko ze ucieka codziennie. Ona nie biegnie gdzieś przed siebie, po prostu leżą z misiem na ulicy. Nie umiem ich przekonać do pozostania wewnątrz. A ten piesek gdzie jest? Bardzo ładny
  8. Haha dobre. A słodka koteczka bije Braszke
  9. Wiesz myślę że ludzie na deptaku w Lublinie naprawdę myśleli ze nielegalnie sprowadziłam do Polski hiene. Wzbudzała takie zainteresowanie ze pokazywali ja sobie palcami. Wśród niesionych na rękach yorków chyba nikt nie by nie pomyślał że ktoś ośmielił się wyjść z kundlem na stare miasto.
  10. Tyska jestem nawet dumna. Nie spotkałam jeszcze psa który budziłby takie zdziwienie ludzi.
  11. Moja mama stwierdziła że wygląda jak dziecko dzika. Ni to małe, ni to duże za to długie, ogólnie okropne.ciotka z Ameryki stwierdziła że szkoda ze nie kupiłam sobie French pudel bo z takim psem to wstyd po ulicy chodzić. Teściowa wyraziła zdziwienie ze do nowego ładnego domu nie kupiliśmy rasowego pieska. Mam nadzieje ze sunia tego nie rozumie.
  12. Musze o czymś napisać.Braszka wzbudza ogromne emocje wśród przechodniów i rodziny. Niestety negatywne. W mieście ludzie zatrzymywali mnie na ulicy mówiąc o Boże hiena, niesamowite hiena. Również kilka moich koleżanek tak powiedziała niezależnie od siebie. Teksty mamo patrz jaki brzydki pies, tez słyszałam
  13. Ona ma wylysienia największe pod broda
  14. A jeśli znajdę, to jeszcze raz kropelki? W tamtą sobotę zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, kiedy zaszczepić na coś innego?
  15. Może przynosić mimo kropelek? Nie wiedziałam.. Wet mówi ze nie wie co to jest. I że Royal canin. Ja mam jakiegoś Bosha, kupiłam w zooplusie.
  16. Kości są wieprzowe.misiek był odchpchlony razem z nią. Kot jest odpchlony, pies sąsiada tez. Dostała 3 tabletki aniprazilu przez 3 dni.
  17. Mam trzy pytania odnośnie Braszki. Po pierwsze mąż kupuje jej kości.czy to dobrze? Po czymś ma luzniejszy stolec tylko nie wiem po czym. Po drugie zaczęła mnie gryźć po nogach w trakcie zabawy. Co z tym robić? Po trzecie ma wylysienia na skórze, drapie się. Wet mówi żeby kupować Royal canin ze może jest alergikiem. Co myślicie?
  18. Już poczekam na murke. Tam mogę do dowieźć sama. One się bardzo ładnie bawią razem. Wpuszczam go bo ona do niego ucieka. Ale nie wyobrażam sobie w domu dwóch tak żywiołowych psów.
  19. Dzwoniłam do murki, nie ma miejsc. Misio ciągle pod płotem, sunia ucieka do niego.
  20. Misio bardzo lubi zabawki Braszki.dzusiaj biegał fikal z nimi fikolki jak szczeniak
  21. Misio ciągle wisi na człowieku, skacze. Nie obiecuje ze mi się uda
  22. Gdzie się kupuje adresowki? Internet? Braszka została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.
  23. Nikt nie odpowiada na moje pytanie... A Braszka była na weekend w mieście. Zachowywała się bardzo ładnie bo miała długie spacery no i ja byłam. W momencie gdy zostawał z nią mąż, dostawała paniki. Szukała mnie, szczekala. Nie straszne jej odgłosy miasta jedynie winda jest na nie.
  24. Tyska i tak nikt nie dzwoni po żadne z nich.Patrzac na to ile jest biedy dookoła liczę się z tym ze jeden zostanie z nami i z tych względów które pisałam powinna to być sunia. Właśnie czy deklaracje mogą być na misia?
  25. Tak dobrze zrozumiałas. Od niedzieli nie próbuje uciekać. Niszczy owszem ale może przestanie. Problemy są jak są dwa. Wtedy są nie do opanowania, strasznie lobuzuja. No i misiek ucieka. I tak nie znajdę od razu dt dla dwóch. Jakby on poszedł, zobaczyłam jak Braszka ma się sama. Największy problem ze na spacer trzeba ja zawieźć bo tutaj chodzić z nią nie mogę no i ten czekający misiek.podrapal mi furtkę, chcąc się do niej dostać. W ogóle szkoda mi go Wpuszczam go za furtkę bo raz ze drapie dwa wyciągnę mu zawsze kleszcze nakarmie napije się. A potem go wypychamy za furtkę bo pcha się do domu jak nie drzwiami to w drzwi tarasowe drapie. Przyzwyczajam go do siebie ale co mam zrobić? Udawać ze on nie istnieje?
×
×
  • Create New...