Jump to content
Dogomania

zozola77

Members
  • Posts

    4426
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zozola77

  1. przyszłam z bazarku cegiekowego w ktry wziełam udział tylko tyle teraz moge śliczna psina..będe zagladać
  2. przed chwia poszła moja stała dla Amora za luty, w nastepnych miesiacach tez bede wplacac miedzy 10 a 15 fajnie ze nowa karma smakuje psiowi co do mieszania jej z ryzem to nie wiem, nie mam doswiadczenia z psami w takim stanie mój by nie jadl..woli ryz z puszką, a suche i owszem ale osobno
  3. Orzełek śliczna psinka - jak się miewa? i jak pierwsze tygodnie w domu? Wróce jeszcze do tematu psa w górach.Wiem cos niecos bo chodze razem z psem. Psa absolutnie nie wolno na szlaki w: Tatry, Pieniny, Bieszczady i Babiogorski Park tez nie. Z moim byłam w Gorcach - Turbacz, na Śnieżce, w Beskidach, Górach Stołowych, Sowich w Czechach i na Słowacji nie ma problemu. Oczywiscie pies na smyczy + kaganiec.JA mam boksera wiec nie zakładam mu kagańca ale mam przy sobie taki parciany.Nawet na wyciąg krzesełkowy i wagonikowy można z psem - mój jechal w zeszłym roku takim i takim. Jak nie jestesmy pewni gdzie mozna zabrac psa to telefon do dyrekcji parku. Moze sie komuś przydadzą te informacje.
  4. to nie ja rozmawiałam z Till prze telefon.. moja deklaracja jest NOWA
  5. Witam wszystkich obecnych na tym wątku. Amor był z pewnych wzgledów motywatorem zeby wreszcie zarejstrować sie na dogo (co uczyniłam pół godziny temu) i wspomóc go chociaż finansowo deklaruję 20 zł miesięcznie, poprosze numer konta na priv P.S. na razie poruszam sie jak dziecko we mgle, ale mam nadzieje ze priva odbiore ;)
×
×
  • Create New...