Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Wiem kochana , że tu na dogo każdy już ledwo zipie finansowo bo i już Nas coraz mniej. Wielu dogomaniaków wyniosło się na FB a nowych jak na lekarstwo. Ja gdyby nie moje stałe deklaracje to sama mogłabym utrzymać Devonka ale nie zostawię przecież psiaków w potrzebie, ich opiekunów i nie wycofam się z deklaracji. Obiecałam i jestem z tymi psiakami do końca - jaki by on nie był . Dziękuję , że jesteś u Devonka
  2. Gosieńko bardzo, bardzo gorąco Ci dziękuję . Konto porozsyłam jak już Devonek będzie bezpieczny .
  3. mam Eleonorę w znajomych więc może zobaczę Dieselka u niej na tablicy ... a widziałaś Mazdę ? Wygląda jak bliźniaczka Dieselka . https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=598576380329581
  4. Też mi złamał serce. Dobrze , że wyjechał i mam nadzieję, że będzie szczęśliwy.
  5. Dziękuję Agusia za przybycie. Obecność i dobre słowo też są bardzo ważne.
  6. kto zabrał Dieselka ?
  7. Nie. Dzisiaj jest w trasie więc nie będę jej przeszkadzać . Zapytam jutro .
  8. Witaj kochana Myszeczko :) W czwartek. ;) Bardzo się boję czy wszystko się uda. W czwartek Patrycja ma być w R. około 14 a na miejsce dotrze późnym wieczorem.
  9. Kochane cioteczki bardzo serdecznie zapraszam Was na mój pierwszy watek na dogo :
  10. kochane cioteczki bardzo serdecznie zapraszam na mój pierwszy wątek na dogo:
  11. Witaj śliczny Dieselku. Zapraszam cioteczki na mój pierwszy wątek na dogo :
  12. Jakoś będę musiała dać radę, Może zrobię bazarek transportowo-cegiełkowy. ?
  13. Dziękuję ślicznie. Każda złotówka na wagę złota. Konto prześlę jak Devon będzie już bezpieczny w DT.
  14. Pyłek jedzie i wiem , że jeszcze na pewno 2 psiaki oprócz Devona. Za transport jeszcze nie wiem ile ale i tak nie mam innej możliwości jak zdać się na Patrycję.W środę będę wiedziała. Ma jeszcze miejsca więc może jeszcze jakiś psiak dołączy do transportu bo mówiła, że telefon ciągle dzwoni.
  15. kochani bardzo serdecznie zapraszam na mój pierwszy watek na dogo :
  16. Dziękuję kiyoshi :) bardzo. Będzie na śląsku więc myślałam , że tak bedzie dobrze. A jak teraz przenieść - trzeba pisać do moda ?
  17. Dzięki. Jak zobaczyłam Devonka nie mogłam przejść obojętnie. Mam nadzieję , że wszystko się uda i w czwartek będzie już bezpieczny.
×
×
  • Create New...