Ovka, pozdrow kolegow z Kola! Niezla macie tam ekipe! A tu u mnie w Luksie wszyscy po domach siedza, a jak juz wyjda, to po to tylko zeby na druga strone ulicy pedem przechodzic jak widza, ze ja z daleka szczekam z radosci :shake: Jedynie na Doris moge liczyc, ale to tylko w weekendy...za to jutro tez sie bede w sniegu tarzac, jedziemy na wycieczke:multi: Trzymaj sie, mam nadzieje, ze kiedys z Toba na Kole pobiegam :) Hopka