Jump to content
Dogomania

Sonka95

Members
  • Posts

    7284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sonka95

  1. Sonka95

    Diana :)

    Śliczne :loveu: [url]http://i1069.photobucket.com/albums/u470/weroniaaaa/C360_2013-01-11-14-55-06_zps527d39ff.jpg[/url]
  2. Co tam u was słychać ?
  3. No właśnie dobrze , ze są postępy ;)
  4. [quote name='Bgra']o Ty niedobra:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Zła ze mnie pańcia :diabloti:
  5. Witamy się Kochane :loveu: Co tam u was słychać , bo nic nie piszecie :diabloti:
  6. Witamy się wieczorkiem :D I jak Riko szaleje w śniegu ? ;)
  7. [quote name='aniolek666']U nas ogólnie wszystko oki:) a co tam u was??[/QUOTE] U nas też spoko ... Sonia kocha śnieg to szaleje i uwielbia codzienne tarzanko w śniegu :loveu:
  8. To dobrze , ze odbyło się bez zabiegu ;) Bestyjko zdrówka , zdrówka i jeszcze raz zdrówka
  9. Ja żałuje , ze Sonia ma tak mało zdjęć z okresu jak była szczeniakiem :oops: ... teraz to ma pełno zdjęć
  10. [quote name='unikatowydiament']ponawiam [COLOR=#000000][INDENT]zobaczcie co znalazłam Dziewczyny,myślicie że On jest podobny do Oscarka? [URL="http://amstaff-dog.bloog.pl/foto,990818,gal,106180,index.html#next"]http://amstaff-dog.bloog.pl/foto,990...ndex.html#next[/URL][/INDENT] [/COLOR][INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189615-Oscar-i-Ja"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=110834&dateline=1352301272[/IMG][/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Bardzo podobny ... ten szczeniak tylko ma ciemniejszą sierść przy oczkach ;)
  11. [quote name='Kaaasia'] Ale podziwiam ich, bo za nic w świecie nie zdecydowała bym się na takiego psa do bloku :roll:. Chociaż ten ich to jakoś mało ruchliwy.[/QUOTE] Ja to znam przypadek , gdzie na 30 m2 mieszka rodzinka z dogiem niemieckim :evil_lol:
  12. To dobrze , że jest przynajmniej z nimi kontakt ;)
  13. [quote name='marta.k9080'][URL]http://img19.imageshack.us/img19/5241/zdjcie2502u.jpg[/URL] :loveu: słodzinka,a oczka jak szklane kulki[/QUOTE] Oczkami to szuka gdzie jest przysmaczek za zrobienie fotki :evil_lol: [quote name='Ty$ka']Tych krótszych lekcji Ci zazdroszczę. Całkiem poważnie mówię :P Eee tam, pies goniący koty to norma - mój też je goni jak uciekają i nie jest to agresja ;) Ale śnieżny świr z Sonii :loveu: :lol:[/QUOTE] To dobrze , ze nie jest jedyna ... chociaż dużo psiaków gania jeszcze ptaki , a Sonka to czasem tylko pogoni kaczkę , ale to rzadko , bo park gdzie jest stawik mamy kawałek drogi do niego :lol: [quote name='paulaa.'][URL]http://img534.imageshack.us/img534/7438/zdjcie2493.jpg[/URL] to jest piękne :loveu: zazdroszczę wolnego dnia, u nas w szkole niestety nigdy nie ma apeli :shake:[/QUOTE] Był dzisiaj apel , bo przyjechał do nas Ambasador Kuby czy jakoś tak , ale tylko klasy turystyczne miały wolny dzień ... reszta do szkoły na lekcje :diabloti: Lecę się uczyć , bo już 20 a ja mam jutro sprawdzian z PO :diabloti: Czas na dogo szybko leci :evil_lol:
  14. Zdrowiej Nana ;)
  15. [quote name='Victoria']wezcie milczcie, ja nawet jak o 12 costam koncze (sroda) to i tak w domu jestem dopiero ok. 15 :p a w reszte dni po 17 dopiero...[/QUOTE] Ja właśnie dlatego jak wybierałam szkołę to patrzyłam też na dojazd , aby nie zajmował dużo czasu :evil_lol: A u mnie w klasie to bardzo dużo osób jest z pod Warszawy większość jest z Legionowa i Łomianek oraz okolic ... ;)
  16. Witamy się wieczorkiem :D
  17. Witamy się ;) I jak idą postępy w podawaniu łapki ?
  18. Ja właśnie jestem 2 rok w technikum turystycznym , ale nie wiem czy dalej pójdę w tym kierunku to się jeszcze zobaczy ... a planuje po skończeniu szkoły znaleźć pracę , a dopiero potem na studnia zakładając , ze zdam maturę ;) Jak ja dawno puzzli nie układałam :oops:
  19. Witamy się ... wymiziaj psiaki ode mnie :loveu:
  20. Ach ja też chyba w domu spędzę ferie i na spacerach z psem ;) Nie ma to jak spanie do 13 ( zaznaczam , że rano tata z Sonią wychodzi ) :crazyeye:
  21. Scooby i te jego maślane oczy :loveu: Nie można mu się oprzeć :cool3: [url]http://imageshack.us/a/img94/4249/3jpgsj.jpg[/url]
  22. Luna jak zawsze pięknie wygląda :loveu: http://imageshack.us/a/img854/8898/dsc04199b.jpg Słodki szczeniak :cool3: http://imageshack.us/a/img401/3632/dsc04292a.jpg
  23. Och ta Lunka co jeszcze wymyśli :evil_lol:
  24. Ja tak szczerze to zeszyty przepisuje przed sprawdzianem , a jak chora to przecież cały dzień w łóżku ,a nie nad zeszytami ;)
×
×
  • Create New...