Dzisiaj mam sporo nauki , bo 3 kartkówki i referat do napisania ... nawet nie wiem kiedy znajdę na to czas :-( A chciałam dzisiaj wyczesać Sonię gumową rękawicą , bo ostatnio jak zobaczyłam to sporo sierści jej wychodzi :crazyeye:
Moja pomysłowa psinka sama wymyśliła sztuczkę , a mianowicie chodzi o to , że kładę poduszkę na podłodze ... Sonia bierze łapami ją przesuwa na mój znak i waruje na poduszce :D Sonii się ta sztuczka strasznie podoba :loveu:
Już w piątek zaczynają się ferie :multi: I to mnie jedynie pociesza , bo tydzień okropny :shake:
Sonia zjadła obiadek i śpi na kanapie ... rusza łapami i warczy coś jej się śni :diabloti: