Jump to content
Dogomania

Sonka95

Members
  • Posts

    7284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sonka95

  1. Zdrówka Kochana :loveu:
  2. Filmik fajny :D Zabawa piszczałką i Aedan rewelacja :loveu: Son aż postawiła uszy , bo myślała , ze jej piszczałkę zabrałam :evil_lol:
  3. Farciara w poniedziałek to ja w szkole do 16 ;c Bo muszę zostać na głupi wf :diabloti:
  4. [quote name='Gezowa'][URL]http://img607.imageshack.us/img607/2964/zdjcie2498.jpg[/URL] coś jej zrobiła, że ona taka zdziwiona? :lol:[/QUOTE] Zabrałam jej piłkę i się nie zorientowała :evil_lol: [quote name='Aleksandra95']Jak dziewczyna pozuje :)[/QUOTE] Dzisiaj coś trudno było ją dłużej usadzić , bo nie chciała współpracować :diabloti:
  5. Udanego wypadu :D I porób fotki :cool3:
  6. Ja mam w poniedziałek sprawdzian z trygonometrii więc zapowiada się niedziela z książką od matmy :roll: Kiedyś babka to nie patrzyła co robimy więc można było ściągać do woli ,a teraz nie ma tak lekko :shake:
  7. Sonia to nie należy do bardzo aktywnych psów ... zwykle wychodzi po 3 / 4 razy na 1- 1,5 h spacery w tygodniu i dłuższe w weekendy ;) Na nich biega z psami i za piłką i to jej starcza , po spacerku kładzie się spać i wieczorami ćwiczymy sztuczki i komendy w zimę. Jak jest wiosna i lato to zdarza się , że Sonia po wypadach nad jezioro i częstych wycieczkach rowerowych jest mega padnięta ... :loveu: W wakacje to cały dzień w ruchu i wytrzymywała ;)
  8. Pierwszy raz nie udany , ale będą następni ;) Widocznie nie był Tobie pisany ...
  9. Ja na razie nie dostałam żadnej uwagi ,ale było kiedyś bardzo blisko :diabloti: To zdrowiej ;) , bo będziesz miała zaległości :evil_lol:
  10. Ja Sonii też mam mało fotek jak była szczeniakiem :shake: Nawet nie wiem czy jest 10 z okresu jak była jeszcze mała :roll: Teraz to bym cykała i cykała ;)
  11. I teraz przy choince ... :D [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2964/zdjcie2498.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9108/zdjcie2499.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5241/zdjcie2502u.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2743/zdjcie2501a.jpg[/IMG]
  12. Hej :D Ja miałam w szkole dzień wolny od lekcji , bo był apel ;) Przez to wcześniej byłam w domu i mogłam iść na spacerek z Sonią i porobić jej fotki :cool3: Dzisiaj coś na spacerze Sonia co chwile szczekała i przez to mało fot bo większość rozmazanych ... nie chciała zostawać w miejscu i szczekała :diabloti: Jutro już piątek ... nareszcie :multi: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3313/zdjcie2482.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7438/zdjcie2493.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8035/zdjcie2483.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8356/zdjcie2495.jpg[/IMG]
  13. [quote name='sonia1974']piękna dziewczynka [URL]http://img534.imageshack.us/img534/1938/20130113797001.jpg[/URL][/QUOTE] O jak miło nam ... dziękujemy :loveu: [quote name='Bgra']czarne na białym pięknie się prezentuje:loveu:słodka jak zawsze a weź spróbuj zrobić zdjęcie białemu na białym:evil_lol:[/QUOTE] Mi się strasznie podobają fotki czarnych psów na śniegu :loveu: Ale białym też da się zrobić fajne zimowe foteczki jak się ma dobry aparat , bo u mnie pewnie by wyszło nijakie :diabloti: [quote name='Collie']A Luna to czyj psiak? :oops: [URL]http://img707.imageshack.us/img707/1047/1040506.jpg[/URL] Piękna Sonia, widzę, że śnieg pomaga jej przybierać różne pozy jak i miny. :D [URL]http://img560.imageshack.us/img560/9181/zdjcie2476.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] A Lusia jest psiakiem mojej cioci do , której często jeździmy na wakacje :loveu:
  14. [quote name='Ty$ka']Zima? Nie wierzę :) U nas roztopy jak się patrzy ;) A na śnieżek się nie skuszę, bo i tak jestem chora :P Rozpieszczasz nas fotkami :loveu: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/8639/1040655.jpg[/URL] jaki boski pingwinek :loveu: A czemu rzadki widok? Mój to najlepiej dogaduje się z kotami :P[/QUOTE] No i dzisiaj też będą foteczki z dzisiejszego spacerku :cool3: Sonia ogólnie nie lubi kotów ... gania je jak biegną ale jak już stoją i się na nią patrzą to sama szybciej ucieka :evil_lol: Była strasznie zazdrosna jak się kociaka głaskało to szczekała albo sama wchodziła pod rękę , aby i ją głaskać :roll: Mamy w domu świnki i o nie nie jest zazdrosna a o kociaka strasznie :shake: Sonie jak braliśmy to była w domu tymczasowym z psami i kotami wychowywana więc nie wiem może coś się tam wydarzyło , że nie lubi kotów ... Sąsiad ma kota z , którym wychodzi na smyczy automatycznej i Sonia jakoś go lubi a inne jakoś nie za bardzo ... [quote name='Patik'][URL]http://img521.imageshack.us/img521/4986/1040658.jpg[/URL] jakie skupione ;P U nas też zima, wszędzie biało ,zimno itp. wiec wszyscy zadowoleni :D[/QUOTE] I Sonia też zadowolona , bo uwielbia codzienne tarzanko w śniegu :diabloti: [quote name='Kaaasia']Pies i śnieg to najlepsza kombinacja ;)[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą :loveu:
  15. [quote name='phase']Co za cudna mordka. [URL]http://img401.imageshack.us/img401/5917/1040638.jpg[/URL] :loveu: Jaka Sonia [URL]http://img132.imageshack.us/img132/8639/1040655.jpg[/URL] poważna. Ale piękność jak zawsze. :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Poważna , bo przy kocie :evil_lol: [quote name='szalej']Pięęęknie na śniegu wygląda i cudną ma obróżke, też taką mieliśmy :D[/QUOTE] Czarne psiaki super wychodzą na białym :loveu: Dziękujemy :loveu: [quote name='marta.k9080']Śliczne fotecki:p[/QUOTE] Cieszę się , że się podobają :loveu: ;)
  16. [quote name='szalej']Sonka95, lasku młocińskim? a gdzie to jest? ^^ [/QUOTE] [URL="http://www.bielany.waw.pl/page/file.php?id=9"]Tu masz mapkę [/URL] - tam jest naprawdę fajnie i w weekendy jest dużo psiaków ;) Lasek znajduje się po drodze do Łomianek ...
  17. Sonia to lata całą zimę bez ubranka , a miałam jej kupić i tak się wybierałam , ze do sklepu nie doszłam :evil_lol:
  18. Hejo ;) [COLOR=#ffffff]...................[/COLOR]
  19. Ale fajna zabaweczka :loveu: Sonia by pewnie próbowała mu odgryźć ogon :diabloti: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-RWSF9VEp_As/UPKiQ5Xe2PI/AAAAAAAADYg/j_bRLtM2fQ8/s620/DSC_0037%2520%2528Kopiowanie%2529%2520%25283%2529.JPG[/url]
  20. Cudny zimowy Morus :loveu: [url]http://img163.imageshack.us/img163/6258/p1050775m.jpg[/url]
  21. Sonka95

    LaPsy 2

    Teraz to te psiaki co chwile coś zjadają ... Sonka ostatnio zjadła kawałek rozwalonej piłki musiała gdzieś ją znaleźć na wieczornym spacerku , bo jak jest widno to jest bardzo pilnowana i wymiotowała ze 3 razy i po tym ostatnim wreszcie zwymiotowała kawałek piłki :shake: Na szczęście nie miała biegunki ... Dzień później biegała z psami i wszystko było w porządku ;) Blusia coś zobaczyła :evil_lol: [url]http://i50.tinypic.com/2q8pt84.jpg[/url]
  22. Piękny onek :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/-EsxYAU9SNzI/UOmix_mD68I/AAAAAAAAK-8/5I5C-qnfkak/s640/DSC_0212.JPG[/url] Szkoda , że nie zaliczyłaś :shake:
  23. No proszę ... zobaczysz wszystko się uda i będziesz miała tego wymarzonego charcika :loveu: A Etna będzie miała towarzyszkę do spacerów i zabawy :cool3:
  24. O widzisz jakie branie miałaś :D I jak była randka czy jest wieczorkiem ? :cool3:
×
×
  • Create New...