Witajcie Kochani :loveu:
U nas strasznie dużo śniegu napadało i być może jutro będą śniegowe foty :multi:
Dzisiaj jednak siedzieliśmy w domu ... wyjazd przełożony na za tydzień ;)
Jutro mam nadzieję , że pójdziemy na spacerek do lasu , bo ostatnio tylko krótkie spacerki robimy :roll:
Zauważyłam , że Sonii strasznie podoba się szukanie rzeczy w , której jest smakołyk :loveu:
Będziemy to robili częściej , bo małej się to strasznie podoba ... ;)