-
Posts
7284 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sonka95
-
Wpadam się przywitać i lecę na spacerek ;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Sonka95 replied to betty_labrador's topic in Galeria
Witamy się wieczorkiem ;) -
[quote name='Gezowa']Nadal wygląda tak młodo jak z okresu kiedy miała roczek :diabloti:. Ja żałuję, że nie robiłam takiego miesięcznego porównania (w statyce), żeby sprawdzać jak młody rośnie etc :). Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Z następnym psem będę tak robić :loveu:[/QUOTE] Ja żałuje , ze mam tak mało zdjęć jak miała po 5 miesięcy i młodsza :roll: Teraz to jak bym miała szczeniaka to bym mu robiła zdjęcia codziennie :loveu: Po Sonii nie widać wieku , a już w czerwcu zacznie się 7 roczek ... nawet nie wiem kiedy ten czas minął [quote name='understandme'][URL]http://img687.imageshack.us/img687/8831/1002806g.jpg[/URL] Ale słodkie to zwierze :loveu: Patyczek oczywiście wcale nie za długi :evil_lol:[/QUOTE] Czasem jej się nie można oprzeć ;) Patyczek nie za długi , nie za krótki a w sam raz dla Sonii :evil_lol: Lecę z Sonią na spacerek , bo ostatni miała króciutki o 13 ... może jeszcze wpadnę po spacerku :multi:
-
To dzisiaj tez miałaś wolne od szkoły ;)
-
Sonia też przytyła jak co roku w zimę , bo o wile mniej się rusza ;) Ale schudnie na wiosnę , bo wtedy będą częste wycieczki rowerowe , gdzie będzie musiała biegać ...
-
My jeszcze czekamy na frisbee z dog chow , ale tamto to chyba plastik i wolałabym coś , żeby Sonie zachęcić , a gumowe prędzej weźmie ... ;) Zobaczymy czy w ogóle będzie chciała to łapać
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Sonka95 replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Fajnie , że już jesteście :loveu: -
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Sonka95 replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Uwielbiam oglądać wasze filmiki :loveu: Kes niedawno była małą kuleczką ,a teraz jak urosła ... strasznie ten czas szybko leci ;) Ale dużo sztuczek umie a ma dopiero 6 miesięcy :crazyeye: -
Miłego weekendu ;)
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Fajny filmik :evil_lol: Lunka mistrz :diabloti:
-
Szkoda , ze się nie udało ... mam nadzieję , ze znajdzie dobry domek
-
No jak dostałaś zaproszenie to szkoda by było nie skorzystać ;) A te wasze frisbee jest wytrzymałe ? Bo się zastanawiam czy takiego nie kupić ...
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Sonka95 replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Ja też mam taką samą chustę :loveu: Pięknota z niej :cool3: [url]http://img819.imageshack.us/img819/9071/h1610020.jpg[/url] -
Jakbym widziała Sonie wieczorem :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img838/7811/wawey7.jpg[/url]
- 59 replies
-
- amazing dog
- odi
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hej ;) [COLOR=#ffffff]................[/COLOR]
-
My też na razie w domu trenujemy ... jak uzbieram kasę to może wtedy do jakiegoś klubu ;)
-
To masz Huskiego w ciele Shih Tzu :evil_lol:
-
Witamy się i miłego weekendu życzymy ;)
-
Hej :D Sonia to dzisiaj co chwile skakała , bo tak posypali solą chodniki , że tylko jej wytarłam to kolejna łapa :roll: A skończył nam się krem do łapek to trzeba będzie kupić ;)
-
Hej :D Ja to bym chciała na ferie w góry pojechać , bo byłam jakoś kiedy jeszcze Sonki nie mieliśmy czyli ponad 6 lat temu :-o A na Sonie to tez lubię patrzeć jak śpi ... prawie zawsze rusza się jakby gdzieś biegła i warczy , piszczy itp. :evil_lol:
-
Witamy się :loveu: Jutro już weekend ,a mnie coś łapie przeziębienie :shake: Dzisiaj przejrzałam komórkę i zobaczyłam , ze mam mnóstwo zdjęć Sonii z wcześniejszych lat :crazyeye: np. jak miała roczek , bo szczeniakowych mam bardzo mało :oops: Zaraz je wstawię , bo i tak musiałam poprzenosić na kompa ;) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3654/dsc067661.jpg[/IMG] Tu Sonka jak miała roczek z Brunem :loveu: Nadal się codziennie widują w parku :D [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5592/dsc07570z.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7398/1004307wp.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8308/1002808x.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8831/1002806g.jpg[/IMG]
-
[quote name='Collie']I jak sprawdzian z PO? :) [URL]http://img19.imageshack.us/img19/5241/zdjcie2502u.jpg[/URL] Znowu język :loveu:[/QUOTE] Język obowiązkowo :loveu: Miło , że się pytasz ... a PO bardzo dobrze ... wszystko mam dobrze , może jakaś literówka się zdarzyć i kiedyś napisałam na sprawdzianie 2 razy to samo , ale co tam :diabloti: Mam nadzieję , że 5 będzie , bo to właśnie był prosty temat z pomocy medycznej ;)
-
[quote name='marta.k9080']jak ja się cieszę,że szkołę mam już dawno za sobą:eviltong:[/QUOTE] Farciara ... ja się już nie mogę doczekać kiedy skończy się szkoła i zacznie praca ;) Niektórzy mówią niby , ze woleli by chodzić do szkoły niż do pracy , a ja odwrotnie :D
-
[quote name='Besti']A jak tam referaty i reszta atrakcji w tym tygodniu? :lol:[/QUOTE] A referaty już oddane ... najbardziej to się wkurzyłam na gościa od fizyki , bo powiedział , ze Ci co nie oddali pracy domowej , żeby przynieśli ją na następną lekcje i co na następnej nie zbierał i ponad godzina stracona na robienie głupoty :diabloti: Następny tydzień to jest najgorszy od początku całego roku szkolnego ... jedyne to się będę cieszyć jak będzie ostatni dzwonek w piątek i ferie ... chociaż nie wiem czy przyjdę do szkoły :evil_lol: Jedyne to się cieszę , że w tym tygodniu wpadły mi same dobre oceny i przy najmniej semestr dobrze się zaczął :D
-
Witamy się wieczorkiem i lecę się uczyć ;)
- 329 replies
-
- kundelek
- mieszaniec
-
(and 2 more)
Tagged with: