Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. To nie jest schronisko-to azyl, który swoja droga robi bardzo dużo dobrego-przyjmuje bezdomne psy, ratując je tym samym od wywózki do Miedar. Szukają im domów-sporo znaleźli... To prawda-psy mieszkają w kojcach-ale chyba to lepsze niż schron? Nie mam pojęcia dlaczego nie wydali Stafiego, nie rozumiem co się stało, ale naprawdę chcę wierzyć,że zwycięży rozsądek
  2. Sytuacja Stafiego niestety bez zmian :( spróbuję o niego zapytać-niestety, Stowarzyszenie nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi :( jeśli sie uda, to może jakąś fotkę uda się zdobyć? Cały czas przeglądam gazety regionalne-w nadziei,że pojawi się ogłoszenie,że Stafi domku szuka...
  3. Wiecie-może to tak wygląda-ale nasze życie jest zwyczajne i nudne...i zdecydowanie za szybko mija! ledwo wiosna się zaczęła, były przebiśniegi, krokusy, bzy-i nawet nie wiem kiedy przekwitły! teraz sezon truskawkowy (czasem się zlitują i dadzą kawałeczek słodkości) i jagodowy się zaczyna (byliśmy wczoraj w lesie) i pola zaczynają się złocić-a przecież jeszcze chwile temu nic na nich nie było! No i raniutko Hopiak się popłakała-bo łapkami ruszyłam-kilka razy lewą i kilka prawą...co prawda to my nie wiemy czy cieszyć się czy nie-ale ruszyłam i to jest chyba dobrze? co prawda później gaza oddałam:oops: a to już na pewno dobrze :D Nie długo idę uprawiać leżing w cieniku (póki jest)-może łapcie znów sie ruszą? bo ogonek to już nie tylko do koo się podnosi-teraz udaje mi się go rozbujać jak się cieszę :) (nie zawsze-ale się udaje )
  4. [quote name='Olena84']Zapisuje sobie Zośkę! Witam Ciocię Olenkę :)
  5. [quote name='AlfaLS']To napisz nam jak tam było w kąpieli... Chciałaś wyjść z łazienki czy też nie? Ciociu-jak na razie kąpieli niet-w piątek TZ przytargał KOTA-był u kolegi, zostawił auto przed garażem-otwarte-i jak wrócił do dom, to kocisko raczyło się objawić....eh...że też nie słyszeliście jak Hopiak na niuego wrzeszczała (na TZ rzecz jasna). Bo kot domowy-z obrożą, dobrze odkarmiony....kazała mu dzwonić do kolegi i pytać czyj to kot :) się okazało,że nie kolegi-ino jego sąsiadów-więc pojechali kota oddać-i jeszcze Hopiak pilnowała, co by TZ właścicieli przeprosił :diabloti: Wczoraj kąpieli niet-bo nockę wcześniej mnie na rączkach nosili-bo tak kcem! a dzisiaj....dopiero co wrócili-bo Hades Sebkowi na dworze zwiał i pół wsi go szukało-znaleźli, ale w miejscu, w którym w życiu by go nie szukali-o nigdy tam na spacery nie chodzą (dobrze,że dziad ma adresatkę-człowieki zadzwoniły jak już ciemnawo było i Hopiak płakać zaczynała)
  6. Podkłady: [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10402551_718743441501026_1570637422707289442_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10348546_718743708167666_1892826504134182171_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10349863_718743894834314_799695574570207240_n.jpg[/IMG]
  7. apteka: [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10374867_718744321500938_4972229884054823004_n.jpg[/IMG]
  8. f-ra za karmę: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10450607_718744564834247_8534916397503572831_n.jpg[/IMG]
  9. Ok, żeby rozliczyć do końca Nemi dostałam faktury na 200 zł (podkłady, leki, karma), zaraz je wkleję.
  10. zaglądam do Benia :)
  11. fotki z chęcią wezmę :) oby udało się zebrać potrzebną kwotę-w lipcu tez postaram się zrobić słoneczku bazarek-będę na pewno robić dla Zośki, więc będzie wspólny :) Dziękuję za konto-dostałam i od Bonsai i od monika083 :) jak tylko odsikam Zochę będę je rozsyłała do kuujących cegiełki :)
  12. Witam :) U nas Armagedon-Hopiaka pogięło i urządza nam łaźnię-wczoraj duzi byli prani-nawet Hades się buntował, zanim zaniosła go do łazienki :D Tolek walczył dzielnie-najpierw na przedpokoju, później już w łazience-ale koniec końców poniósł klęskę druzgocącą i postanowił,że w wannie ZOSTAJE, skoro tak jej zależy-więc następne pół godz zajęło jej przekonywanie grubego,żeby z wanny wyszedł-a mi się upiekło, bo Hopiak uznała,że spaliła z milion kalorii (dzisiaj ma zakwasy w tych miejscach, o których zapomniała,ze mięśnie tam są):evil_lol: Później było czesanie-tu już dużych nie rozumiem-czego tu nie lubić?:niewiem: ja tam lubię,może mnie czesac nawet cały dzień jak chce (tylko niech mi kucyków nie robi:mad:) A później spacyfikowany łazienkowo Tolo wziął odwet za upokorzenie, którego doznał i....nasikał na świeżo wyprany chodnik (pierwszy raz mu sie zdarzyło odkąd tu jest):p a dzisiaj Hopiak pojechała po telefon naprawiony już-i w między czasie wrócił ze szkoły Sebek i zabrał dużych na spacerek...i Tolek zażył kapieli...błotnej-żałujcie,że nie widzieliście miny Hopiaka-aż se usiadła z wrażenia:turn-l::roflt: Dzisiaj mnie już nic nie uratuje przed wanną...a jutro nie ma zmiłuj-będzie ciachanie-ale jak mi brzydką fryzurę zrobi...:stormy-sad: A-i żeby nie było-Tolek za nasikanie na chodnik dostał buziaka :D
  13. buuuu-a ja mam do Was tak daleko :(
  14. [quote name='lucySxy']To rozdzielimy ,przepraszamy...:oops: , bardzo dziekuje ze zajrzałas... zapraszamy od Benia![/QUOTE] :) mnie tez kiedyś ktoś oświecił ;) A Benio jest piękny!
  15. Tula, nie wygłupia się-jedz! Musisz jeść,żeby żyć! Madie-podziwiam Twoją Rodzinę i Ciebie, to jak walczycie o suńke :)
  16. się melduję na zaproszenie :) Za dużo fotek w jednym poście! rozdzielcie, bo chyba najwięcej może być 5?
  17. [quote name='JJD']Jeśli chodzi o moje zdjęcia, to jak najbardziej się zgadzam.[/QUOTE] dziękuję-zaraz wkleję jedno na bazarek i lecę zapraszać Dobre Duszyczki :) a-i dobra wiadomość-Diego ma już 10 zł z cegiełek :)
  18. Dzisiaj już chyba Zośka wpadnie pod kosiarkę-robi się co raz cieplej-trochę się boję efektu... no ale...chyba ważne,że jej chłodniej będzie? No i od tego miesiąca będę jej robiła co miesiąc cegiełki-na utrzymanie Królewny potrzeba miesięcznie 110, 50 -na najpilniejsze potrzeby (leki+karma). Zosia ma chyba tylko jedną deklarację miesięczną na fb-20 zł od Pani Izy...a naprawdę boję się dnia, w którym będę musiała Zosi powiedzieć,że nie ma leków, karmy :( Resztę-czyli siemię lniane, szampon, odrobaczanie i środki p/pchłom i kleszczom biorę na siebie
  19. [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=5]Zapraszam na bazarek cegiełkowy-50% dochodu dla Bingo [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253539-Zo%C5%9Bka-zbiera-na-%C5%BCare%C5%82ko-Bingo-zbiera-na-wszystko?p=22195993#post22195993[/url]
  20. Zapraszam na bazarek cegiełkowy-50% dochodu dla Zosieńki http://www.dogomania.pl/forum/threads/253539-Zo%C5%9Bka-zbiera-na-%C5%BCare%C5%82ko-Bingo-zbiera-na-wszystko?p=22195993#post22195993
  21. Bingusiu, jutro zrobię cegiełki dla Ciebie i Zochy-czekałam na potwierdzenie poprzednich bazarków, ale już dłużej czekać nie będę
  22. i już otwarte-jutro będę rozsyłać-i jeśli będę mogła, wkleję fotkę przystojniaka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253537-Podróż-po-nowe-życie-po-życie?p=22195770#post22195770[/url]
  23. A ja wpadam na sekundę z pytaniem--czy mogę wykorzystać jakąś fotkę Diego w bazarku? i poproszę na pw o nr konta jego skarbnika (cegiełki się robią za podróż ślicznoty)
  24. Melduję sie na zaproszenie Figuni-w wolnej chwili wrócę poczytać, pomyślę jak pomóc
×
×
  • Create New...