Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. o, to to-tak właśnie mówię i Zośce i TZowi i Sebkowi i...sobie... Chciałam,żeby TZ ją obcinał-on jednak lepszy w tym jest (w sensie obcinania włosów ludziom...koledzy go proszą o obcięcie), ale ta cholera nie dała mu do siebie podejśc z maszynką-wrzask, pisk, rzucanie się...i kłapanie ząbkami...co było robić? skoro łaskawie mi pozwoliła...to ją obcięłam...za kilka dni poprawię podwozie-chyba za długo trwało to obcinanie i zaczęła się denerwować...
  2. [quote name='sybisia']Zosia, nie żałuj włosków, odrosną - teraz jesteś śliczna i nie będzie Ci gorąco jak lato rozkręci się i słoneczko przygrzeje mocniej - Sybi i Maja (też oskubane ;) ) No, tak na Was mnie Hopiak próbowała zrobić...tylko jej nie bardzo wyszło :( może następnym razem wyjdzie jej lepiej?
  3. [quote name='Olena84']Zośka patrzy w inną stronę - nie kibicuje;) bo tu do fotki mnie obrócili ;)
  4. [quote name='kado']Zoś piekna jesteś:loveu: bo na fotkach nie udało się ująć schodów i...łysiuśkich placuszków :(
  5. Z Sebkiem oglądam mecz (i jeszcze włoski miałam)-i on mi moją ulubioną fryzurkę robi :)
  6. jak się nie będziecie za mocno śmiać, to jutro może lepsze fotki mi zrobią (jeesooo! jakie lepsze? wyskubała mnie jak kaczkę jakąś!:placz:)
  7. [quote name='maarit']...i znów przyleciałam na widok nowego wpisu. Źle się dzieje, gdzieś trafiłam na ten drugi przypadek (to chyba o sunię chodziło) a ten trzeci?[/QUOTE] ten trzeci na fb...
  8. ja też trzymam rękę na pulsie... i szczerze powiedziawszy łapię się za głowę-co się dzieje? tu Azyl nie wydał psa do DS-bo NIE, gdzie indziej fundacja nie chce oddać psa-bo NIE, no i jeszcze gdzie indziej fundacja ściga psa nie pozwala na konieczną operację-bo TAK... o co w tym wszystkim chodzi? czy aby jeszcze o dobro psów?
  9. Zośka mecze ogląda-ja nocne oglądam do połowy-ona chyba ogląda do końca ;) Dzisiaj chyba kibicuje Niemcom-na gole Ghany wrzeszczy:mdleje: Reklamy powiadasz:hmmmm: no...tak czy inaczej...kość będzie miała na dłużej ;)
  10. U nas to Tolek wchodzi w futryny (i na nic tłumaczenie grubciowi,że one tam sa od zawsze i się nie ruszają), w otwarte drzwi...potrafi wejść w drzewo...no ale z jego wzrokiem już nie jest tak jak kiedyś (czasem nie widzi,że mam w ręce smakołyk...a o smakołyku na podłodze juz nie wspomnę). Co Zośkę napadło? nie mam pojęcia-przed chwilą skończyłam ja kąpać, bo się w koopie wytarzała... Może tęskni za Sebkiem? bo młody pojechał do babci-i wraca jutro...
  11. Jeśli chodzi o rozjechanie się łapek-to mnie tym nie zaskoczyła-zdarza się( jak np Klucha chce biec jak najszybciej, a kółka za wolno się ruszają, albo się o coś zablokują). Ale wbieganie w ścianę???no...tego jeszcze nie było! Co prawda zołza już dawno niczym mnie nie zadziwiła i ostatnimi czasy była zadziwiająco spokojna (z jedną z cioć doszłyśmy do wniosku,że coś knuje...ale,żeby az tak?!) Tak czy inaczej-dzisiaj ma szlaban na wyścigówkę-więc leży obrażona na cały świat i tylko okiem na mnie łypie... A wypadniety ząbek chyba do jedzenia nie był jej konieczny-wszamała karmę,aż jej się uchole trzęsły...chociaż...szkoda go-bo przecież nie ma tych ząbków za dużo...eh, Zośka, Zośka...
  12. A mnie dzisiaj Hopiak obraziła! powiedziała,że jestem czubek!:obrazic: Już wczoraj dała mi kość (z karmą była)-mamlałam ją dłuuuuugoooo, później schowałam pod siebie i poszłam spać. Hopiak mi ją zabrała i oddała dopiero dzisiaj po śniadaniu:mad: znów se pomamlałam...później dostałam kółka-i się zaczęło...wzięłam rozpęd i wbiegłam w ścianę! Hopiak uznała,że to przypadek...że hamulec nie zadziałał...utuliła i poszła się ubierac na dwór-znaczy buty zakładała, a ja zrobiłam nawrotkę...rozbieg-i znów w ścianę! Wtedy już na mnie nawrzeszczała,że kretyn jestem i chyba chce się zabić! Ale zabrała mnie na dwór-na trawę,żebym sobie połaziła...to se polazłam na ulicę...i tego no...łapki mi się rozjechały...i pacnęłam mordką o asfalt...no i ząbek mi wypadł...Hopiak za głowę się złapała, już na podwórku mi wózek zabrała-i powiedziała,że jestem czubek i samobójca i zaniosła do domu, położyła na poduszce i leżeć kazała! i jeszcze marudzi,że ząbków mało miałam...a jeszcze robię wszystko,żeby nie mieć żadnego! Nie gadam z nią i już!
  13. i mamy aktualizację konta Mondo-już przeklejam do rozliczeniowego :) Dotarła już karma od Cioci Madie-później machnę fotkę jędzy pilnującej żarełka ;)
  14. [quote name='Maruda666']Pozwolę sobie zaprosić na bazarek dla staruszków - 1/4 dla Zośki -- http://www.dogomania.pl/forum/threads/253728-Kupa-różności-na-ogrzenie-starych-kości-do-04-07 Już pędzę :) Marudko-dziękuję w imieniu Złośnicy, która chyba padła z wrażenia i pilnuje swojej nowiuśkiej karmy :) Leży i oczkiem łypie-i jak łatwo przewidzieć-wygania chłopaków :)
  15. A ja coś wiem-i pooowiem :) za tydzień przyjedzie do nas się gościć Beno (w zeszłym roku był i chyba mu się spodobało-bo wraca :) ) Co dla nas oznacza dodatkowe pranie (mamy się pięknie prezentować-i nie ważne,że kąpiel tydzień temu była :( ) Mi już Hopiak mówi,że na Benka mam się nie drzeć-akurat! na chopa to trza się wydrzeć, co by swoje miejsce znał ;)
  16. giselle- pewnie już wiesz,że Alta Caraya wróciła? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21/page57[/url] Ciebie ze zrozumiałych względów powinna omijac szerokim łukiem-ale niegdy nic nie wiadomo :( Ostrzeż schron-ona znów szuka psów na DS/DT-i całkiem sprawnie przemieszcza się po kraju :(
  17. Ja nie wiem jak ta Zocha ludzi czaruje-ale Ciocia Madie podarowała małej wiedźmie cały wielki worek karmy:multi: Żarełko przyjedzie kurierem-jak dojedzie, to od razu się pochwalimy-a co! I jeszcze Ciocia kazała się nam przypomnieć, jak żarełko się będzie kończyło! Bardzo dziękuję w imieniu małego rozdarciucha:iloveyou:
×
×
  • Create New...