Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Poprosiłam moda o zmianę tytułu wątku-pomimo tego,że nie jestem jego założycielką...Lu-nie masz nic przeciwko?
  2. i już za tydzień będzie Sebek-Zosia się ucieszy-znów będzie mogła go lizać po twarzy, po rękach jak sobie będa leżeli u niego w pokoju na łóżku... i jutro znów będzie Beno-będzie miała kogo musztrować... będzie dobrze, musi być dobrze...bo jak inaczej?
  3. Po wczorajszym strachu nie ma już śladu-pewnie dlatego,że na dworze duuuużo chłodniej :D Za to TZ patrzy na mnie i mówi "Anka, pamiętasz co mówiłaś? Pamiętasz,że masz nie dać jej cierpieć? Wiesz,że chciałbym,żeby Zośka długo żyła-ale jak będzie ją boleć...Anka...powiedz,że nie będziesz ją na siłę żyć kazała"... A ja...ja widzę dzisiaj,że jest lepiej-już niedługo zrobimy badanie krwi...widzę dzisiaj uśmiechnięty pychol, ślepka wpatrzone w mnie z łobuzerskim błyskiem...i zastanawiam się...jesooo...czy ja dam radę? czy ja będę potrafiła? Zoś, błagam, nie każ mi podejmować tej decyzji...
  4. W górę maluchu dzielny!
  5. A co słuchać u Tolusia? w zasadzie bez zmian-tylko ze słuchem gorzej...do niedawna myślałam,że to tzw "głuchota wybiórcza"...ale...na spacerze jak chcę dać mu smakołyk, to już nawet nie wołam-bo to nie ma sensu (słyszy pół wsi, a Tolo...idzie dalej jakby nigdy nic). Zatrzymuję się, jak Tolo jest blisko dotykam go-jak nie czekam aż smycz mu się skończy i słoneczko obejrzy się,żeby zobaczyć dlaczego nie idziemy...i jak widzi,że mam w dłoni COŚ dla niego to przybiega szybciutko :) I jakoś tak-na spacerze idę i mówię do niego-czasem popatrzy na mnie, z reguły idzie sobie i obwąchuje krzaczki :) przy tych upałach to Tolo decyduje kiedy wracamy ze spaceru-jak mu za gorąco robi szybciutko co trzeba i galopkiem zasuwa do domku-najpierw woda, później papu, woda i...kanapa :)
  6. I Tolo Z Hadesikiem-chyba widać kto z tej dwójki rządzi ;) Chłopaki dzielnie walczą z upałami :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10461998_747588068616563_2911828035386116336_n.jpg[/IMG]
  7. Lolin pozdrawia swoje fanki (tak do niego ostatnio mówię). W tle kawałek pidżamki TZ i chyba jego bluza? nie wiem-TZ fotki robił :eviltong: [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10403282_747587761949927_1675777369791001470_n.jpg?oh=2b2a06a6340c507dd7db89215026890a&oe=544D905F&__gda__=1414269159_b66f52beae5f8318be695fba95bcc086[/IMG]
  8. Zaglądam do pięknego trójłapka (3i pół)
  9. aaaa-właśnie-są nowe wpłat na koncie fundacji-zaraz uzupełnię i u Marudki na bazarku potwierdzę :)
  10. Zocha chyba się...przegrzała? teraz znów śpi-ale wcześniej kocur (MŁA WRÓCIŁ!) tak bardzo ją kochał,że aż...nabił... W domu duchota okropna-za chwilę wezmę zołze na podwórko-pochłodzimy się razem :) i wrócimy dopiero jak nas komary przegonią :)
  11. DLA ZAINTERESOWANYCH LOSEM BUNI/CZESI podaję link do fb: https://www.facebook.com/events/1589939754566400/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49
  12. ja zawału dostanę, naprawdę-kiedyś dostanę zawału :( przed chwileczką skończyłam akcję ratunkową Zochy (i chyba jest już dobrze?) Leżało i spało sobie biedactwo pod najcieńszym kawałkiem materiału jaki mam i nagle zaczęła dyszeć-jak moja mama przy ostrym ataku duszności :( złapałam na ręce, zaniosłam do wanny pod chłodny natrysk, schłodziłam lalunię...oddech wrócił do normy, oczka przytomne się zrobiły... a ja teraz idę sobie popłakać-bo chyba już mogę...
  13. ewu jestem-mogę robić mi cegiełki :)
  14. Witanko :) Zośce chyba odbiło-albo zaraziła się od Hadesa-czubka! Hades śpi na łóżku, w pełnym słońcu-pod kołdrą, Zośka zamiast NA kocyku śpi POD kocykiem! i nie to,żebym jej spod niego nie wyciągała-wyciągałam wielokrotnie, kładłam NA-a ona z uporem maniaka włazi POD...zimno jej czy jak? I przy okazji zaproszę na bazarek cegiełkowy dla Kory: http://www.dogomania.pl/forum/threads/254624-Cegie%C5%82kowy-dla-Kory-do-28-08-2014-godz-20-00?p=22333310#post22333310 Później napiszę więcej-a może Zocha się zdecyduje?
  15. [quote name='yolanovi']też przychodzę z bazarku, ale już wcześniej jestem u Kory na FB. Biedna sunia:( Postaram sie jakims groszem wesprzeć[/QUOTE] wiesz zapewne,że poprzednie wydarzenie się przedawniło, jest drugie :) ależ się cieszę,że u Kory co raz więcej dobrych ludzików :multi:
  16. [quote name='yucca']Zaglądam z bazarku, będę kibicować panience :)[/QUOTE] Witam :) a Kora dobrych myśli (i pomysłów co może biedulce dolegać) potrzebuje jak nikt inny... Mnie zastanawia i zdumiewa jej przypadek....w badaniach nic nie wychodzi, jak ze skórą jest źle (albo gorzej-tu zawodzi moja pamieć), to opiekunka ma na nią...uczulenie... słyszał ktoś o takim przypadku?
  17. [quote name='MagdaSl']Mimo kilku prób nadal nie mam pojęcia, jak dodać zdjęcie. Jest to [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204282664811885&set=a.10204282660571779.1073741829.1386453781&type=3&theater[/URL] z dzisiejszego spaceru[/QUOTE] ja tu po cichu siedzę i tylko podczytuję...ale proponuję kopiuj z fb i wklej tutaj (ja tylko tak umiem tu fotki wstawiać ;) )
  18. nadrobiłam zaległości (oj, duże były...) Figuniu, coś mi się zdaje,że głowę zupełnie dla Lońki straciłaś:eviltong:
  19. jolam mnie przygnała-zapisuję chłopaka
  20. i w końcu chyba mi sie uda wstawić paragon za leki :) w sierpniu będzie znów mniej-bo lek na wątrobę starcza na 2 m-ce, lek na serduszko kupujemy po 1 listku-tak,żeby nie zapeszać ;)
  21. [quote name='ania75']zapiszę sobie[/QUOTE] witam u Kory :)
  22. Zakończony...................
  23. zagląda tu jeszcze ktoś? zapraszam na cegiełki dla Kory: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254624-Cegie%C5%82kowy-dla-Kory-do-28-08-2014-godz-20-00?p=22328869#post22328869[/url] i przy okazji...miło by było, gdyby na poprzednich ktoś mógł potwierdzić wpłatę ;)
  24. chyba z racji tego,że burza jest już naprawdę blisko mam problem z internetem-co chwila zrywa połączenie :( udało mi się zaktualizować skarbonkę Zosi-paragon za leki wstawię później (albo jutro), bo na chwilę obecną moje zaklęcia "dobry ruterek, grzeczny ruterek" nie pomagają :(
  25. [quote name='sybisia']Zosia, dostałaś od nas grosik na leki? Chyba Duża nie pomyliła niczego, chociaż z nią nigdy nic nie wiadomo :ices_bla: Sybi i Maja troszkę niepewne :hmmmm:[/QUOTE] sekundkę-sprawdzę tylko i napiszę ................................................................ Sprawdziłam-tak, mam wpłatę od sybisi (już 4 dni-przepraszam, nie zaglądam codziennie na konto:oops:) oczywiście dopisuję do finansów Zosi całe 20 zł-i dziękuję w imieniu Złośnicy (wyjątkowo spokojnej, bo burza zbliża się wielkimi krokami :D )
×
×
  • Create New...