-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Słoneczko moje malutkie polubiło ubranka-więc ubieramy Tolusia-bo może w wieku dojrzałym zimno mu w boczki? a przecież Tolo to poważny Pan-stonowany, zrównoważony...w życiu liczą się dla niego 3 rzeczy: I-pełna micha II-kanapa/łóżko III jazda samochodem ;) No i nie za bardzo lubi zostawać sam-krzyczy wtedy bardzo (wiem, bo czasem go słyszę jak wyjdę zapalić)...a później kładzie się na łóżku i "czuwa"...tak bardzo,że jak wchodzę to 9 na 10 razy nawet nie wie,że już wróciłam...ale jak się zorientuje, to nie odstępuje na krok, zagląda w oczka, liże po rękach i po twarzy-no bo jak się z Niuniusiem nie przywitać? Nie lubię go zostawiać...chętnie zabierałabym go wszędzie ze sobą...no, ale nie zawsze się da :) Często rozmawiamy o losach naszych futer-i wiem jedno-nie wyobrażamy sobie domu bez nich...Tolowi nawet na ostatnim szczepieniu Pan Doktor zaniżył wiek mówiąc "a nuż uwierzy i zostanie z Wami na zawsze?"-pewnie,że na zawsze-jak inaczej? Chociaż istnieje jeden człowiek, któremu bym go oddała-gdyby wrócił...i gdyby Tolo wolał iść z nim... A tymczasem-jesteśmy szczęśliwi-bo mamy najwspanialszego psa na świecie, który z pozostałą trójka tworzy zgrane stado :D -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
Hope2 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
hm...ulv nie ma i nie ma-to ja po cichutku Wam powiem,że Maniuś od 2 stycznia w DS :D ulv smutno trochę...ale więcej niech sama napisze :P -
kochani-sobie i Wam i wszystkim ogonkom
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
-
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
Hope2 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Aimez_moi- a ja poznałam Mańka osobiście :D żałuję,że zapomniałam zabrać aparatu-bo Maniek to super gość :) zawojował mnie w trzy sekundy, TZa jeszcze szybciej...ale nie zabraliśmy go do siebie...bo już był "zaklepany"-wrr... ale i tak się cieszę-bo Maniuś naprawdę zasłużył na domek, w którym będzie jedynakiem (no...u mnie by nie był :( ), gdzie będzie tulony i głaskany do nieprzytomności (aj! jak on lubi się przytulać! jak w oczka zagląda!) TZ niepocieszony-bo gdyby mógł, to by go chyba wykradł od ulv ;) Kto nie miał okazji poznać Mańka osobiście-niech żałuje-ja zaś będę żałować,że tak późno dotarłam do ulv ;) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Toluś :) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
śliczny niuniuś maleńki :) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Pięknota :) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To pręgowane-to braciszek Tolusia-Hadesik ;) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
i jeszcze trochę Żółtego Słoneczka -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Hope2 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
wiem-wredna jestem-zabrałam Wam Tolusia i nie pokazuję go wcale ;) ale postaram się troszkę poprawić ;) oto Tolesław Wspaniały -
Eh Ciocie-znów próba powrotu do Hopiaka się nie udała :( Szefa to już dawno nie widziałam-wyprowadził się czy co??? Ale był tu Mikołaj-i wszyscy mówili,że On spełnia marzenia-no to czatowałyśmy na niego z Jasią-i wiecie co on nam powiedział? że owszem-wrócimy na Ziemię jako małe szczyle (brrr) i ...że nie będziemy niczego pamiętać! że zapomnimy o wszystkim i o wszystkich! Żebyście widziały jak od niego uciekałyśmy! i schowałyśmy się w ciemnym kątku-co by nas nie znalazł-bo my wracać kcemy-ale nie tak, jak On sobie ubzdurał! No i przyszła do nas Kira od Cioci ulv...Ciociu-Kira buziaki śle i dziękuje za wszystko-bo dobrze jej na samym końcu było-wiesz? też tęskni-ale cieszy się z tego,że jej już nic nie boleje,że znów śmiga jak torpeda i wcina na co tylko ma ochotę ;) Aha, Ciocie-nie znacie kogoś, kto by się wymienił-mokra karma dla nerkowców na zwykła mokrą? jak coś wiecie, to dajcie znać Hopiakowi...albo Cioci ulv :) Pytacie co we mnie jest? a bo ja wim? wiem,że w domu tęsknią za mną-w Wigilię Sebek poszedł mi światełko zapalić i bombeczkę dał...Dzisiaj TZ oglądał moje zdjęcia-tak jakoś go natchło...i widziałam,że oczka mokre miał...i mówił "chociaż trochę sobie Królewna pożyła-chyba?..." i do Hopiaka-"dlaczego jej nie naprawiłaś???"...no ja też się zastanawiam....może naprawdę się nie dało??? I bardzo często się mylą-patrzą na inne futra-i mówią "Zoś"-i później smutkają się...dziwni som...mają inne futra-i ciągle ciągle, każdego dnia ktoś mnie wspomina, ogląda moje zdjęcia...moja podusia dalej jest na swoim miejscu-czasem Bilbo na niej śpi-ale przeważnie Hades, którego wyzywałam, gryzłam i przeganiałam...dziwny dom...Hopiak mówi o nim,że to jest Shire...albo Śródziemie....i że ja byłam i jestem Pierwszą i Jedyną Królewną Zosią Wspaniałą...a jak przyjechałam-to pamiętam jak na mnie się gapiła i gapiła i jak mi powiedziała-no moja panno, piękna to ty nie jesteś...A po jakimś czasie to same ochy i achy...co to tak jej się w oczkach pozmieniało? chociaż chyba największą (kurna-gabarytowo chyba) jej miłością jest Tolo-zza chwilę wrzuci na jego wątek jego fotki...eh...zazdroszczę mu tego tulenia się z Hopiakiem...ja to tylko w nocy mogę położyć na niej łapkę, przytulić nosek do jej noska...liznąć ją w policzek...czy my się jeszcze kiedyś spotkamy? czekam i czekam-już tyyle dni...słyszysz Hopiaku? Zoś tęskniąca
-
Prawda,że jesteśmy cudni? a Hopiak mówi,że w sumie...święta były całkiem ok-przynajmniej nikt nie chorował (nawet Hades-złodziej) a-i Hades jest wredny typ-sam kradnie ile sie da, a na nas skarży jak tylko postawimy łapkę na stole-wrzeszczy tak,że go na dworze słychać, chamidło bezczelne! Bilbo i Blacky złodziejaszki niespełnione
-
Ciociu-sypało 2 dni-i ja osobiście mam nadzieję na więcej śnieżku :) tarzanie się w białym puchu to jest prawie takie fajne jak w zieloniuśkiej trawce :) Bilbo śniegolubny bardzo
-
nosek w górę :D
-
chwila zadumy ;)
-
O NIE! oni tam jedzą beze mnie!!!