Jump to content
Dogomania

HELENA5

Members
  • Posts

    1481
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by HELENA5

  1. hoooooooooooooooooooooooop
  2. jestem ...........
  3. koleżanka szuka szczeniaczka, ale to za daleko ... jest z opolskiego ...
  4. hoooooooooooooooooooooooooop
  5. jakie one śliczne... szkoda, że juz mam psa
  6. Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooop
  7. no to hooooooooooooooooooop
  8. och,... życie ..............................
  9. A ja już tylko mogę hoooooooooooooooop
  10. mogę i daję 15 zł, pozdrawiam i hoooooooooop
  11. Śliczne są jamniczki, jedne z najmądrzejszych psów
  12. W szkołach były kilkakrotnie prowadzone zbiórki dla psów: suchej karmy, puszek, ryżu, makaronów... dzieci przynosiły koce, miski - wszystko do schroniska w Kędzierzynie, byłam pewna, że w tym schronisku zwierzęta mają się dobrze. Raz nawet pojechałam tam, ale nikogo nie było i nie udało mi się wejść na posesję, żeby zobaczyc psy z bliska... Czy nie ma jakiegoś nadzoru z zewnątrz, na co są wydawane pieniądze itp. [quote name='Olga7']Trzeba skorzystać z rad Nikaragui,może uda się zmienić złą sytuację psów w tym schronisku,tym bardziej,że trwa to już wiele lat chyba. [COLOR=#000080][/COLOR]--------------------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000000]Nie można tak zostawić sprawy prawdziwych warunków w schronisku w Kędzierzynie-Kozlu . Jesli prawda jest taka ,jak to opisują wolontariuszki -a myslę,że piszą jednak prawdę-to bardzo zle dzieje się w tym schronisku przez cale kolejne lata .Nie może tak być. Cierpienie i glodzenie psów oraz brak należytych warunków bytowych nie może być tam tolerowane. [/COLOR] [COLOR=#000000]Na co idą pieniądze podatników z budżetu miasta i gminy ,ktore winny być wydawane na żywienie psów ,leczenie ich oraz zapewnienie należytych warunków bytowych ?[/COLOR] Na to wszystko:na utrzymanie psów/godne i bezpieczne życie/w tym schronisku muszą być pieniądze z budżetu i są tam zapewne kierowane przez wladze miasta . Można przecież sprawdzić,jakie fundusze są kierowane do schroniska i czy są należycie wykorzystywane. Jesli psy mają biegunkę i wydalają tylko słomę,wnioski są jasne. Nawet glodowe racje suchej karmy niczego tu nie tlumaczą. Zły stan psów/wychudzenie,zapchlenie,biegunki/dowodzą ,że od dawna dzieje się tam zle.[/QUOTE]
×
×
  • Create New...