HELENA5
Members-
Posts
1481 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by HELENA5
-
hoooooooooooooooooooooooop
-
jestem ...........
-
jestem na zaproszenie
-
koleżanka szuka szczeniaczka, ale to za daleko ... jest z opolskiego ...
-
hoooooooooooooooooooooooooop
-
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
HELENA5 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
hoooooooooooooooooooooop -
hoooooooop
-
Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!
HELENA5 replied to gluchypies's topic in Już w nowym domu
Hooooooooooooop -
jakie one śliczne... szkoda, że juz mam psa
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
HELENA5 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
jestem i hopsnę wysoko -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
HELENA5 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
odwiedzam........... -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
HELENA5 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie, podrzucam -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
HELENA5 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
a ja hoooooooooop -
Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooop
-
no to hooooooooooooooooooop
-
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
HELENA5 replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
och,... życie .............................. -
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
HELENA5 replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
A ja już tylko mogę hoooooooooooooooop -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
HELENA5 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
mogę i daję 15 zł, pozdrawiam i hoooooooooop -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
HELENA5 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Śliczne są jamniczki, jedne z najmądrzejszych psów -
Kędzierzyn-Koźle schronisko wątek zbiorowy
HELENA5 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
W szkołach były kilkakrotnie prowadzone zbiórki dla psów: suchej karmy, puszek, ryżu, makaronów... dzieci przynosiły koce, miski - wszystko do schroniska w Kędzierzynie, byłam pewna, że w tym schronisku zwierzęta mają się dobrze. Raz nawet pojechałam tam, ale nikogo nie było i nie udało mi się wejść na posesję, żeby zobaczyc psy z bliska... Czy nie ma jakiegoś nadzoru z zewnątrz, na co są wydawane pieniądze itp. [quote name='Olga7']Trzeba skorzystać z rad Nikaragui,może uda się zmienić złą sytuację psów w tym schronisku,tym bardziej,że trwa to już wiele lat chyba. [COLOR=#000080][/COLOR]--------------------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000000]Nie można tak zostawić sprawy prawdziwych warunków w schronisku w Kędzierzynie-Kozlu . Jesli prawda jest taka ,jak to opisują wolontariuszki -a myslę,że piszą jednak prawdę-to bardzo zle dzieje się w tym schronisku przez cale kolejne lata .Nie może tak być. Cierpienie i glodzenie psów oraz brak należytych warunków bytowych nie może być tam tolerowane. [/COLOR] [COLOR=#000000]Na co idą pieniądze podatników z budżetu miasta i gminy ,ktore winny być wydawane na żywienie psów ,leczenie ich oraz zapewnienie należytych warunków bytowych ?[/COLOR] Na to wszystko:na utrzymanie psów/godne i bezpieczne życie/w tym schronisku muszą być pieniądze z budżetu i są tam zapewne kierowane przez wladze miasta . Można przecież sprawdzić,jakie fundusze są kierowane do schroniska i czy są należycie wykorzystywane. Jesli psy mają biegunkę i wydalają tylko słomę,wnioski są jasne. Nawet glodowe racje suchej karmy niczego tu nie tlumaczą. Zły stan psów/wychudzenie,zapchlenie,biegunki/dowodzą ,że od dawna dzieje się tam zle.[/QUOTE]