Poszukałam troche produkty tej firmy i maja tam naprawde extra rzeczy i to całkiem tanio, jak mi troche kasy wpłynie to na pewno cos zamówię:p Szczególnie taka jedna wpadła mi w oko (pierwsza od lewej:loveu:)
[IMG]http://i45.tinypic.com/2hzssx5.jpg[/IMG]
A to jedna obróżka mojej roboty, niestety nacieszyliśmy sie nia tylko tydzień bo trochę luźna była i Leon gdzieś ją w lesie zgubił...
[IMG]http://i48.tinypic.com/rwpfsh.jpg[/IMG][/
Jakoś do mnie nie przemawiała tamta kokarda, teraz robie sobie zamiast z muliny to z włóczki taki rażący pomarańcz, żeby wariata było w trawie widać:eviltong:
Pewnie by to inaczej wyszło, jakbym znała fajne wiązania tych supłów, gdzie te wszystkie frędzle nie wystaja, i nie moge nigdzie znaleźć czegos fajnego by to normalnie wyglądało:???:
Z tą obrożą to całkowity niewypał, robiłam to tak bardziej, żeby sprawdzić swoje umiejętności, juz w koszu leży, bo ta kokarda mnie dobijała, a inaczej wiązać nie umiem, żeby to ładnie wyglądało;)
Fakt po praniu jest inna, a na opakowaniu pisało coś takiego, że prac mozna tylko raz do roku, co dla mnie było troche dziwne, nie praćpościeli przez tyle czasu, więc robimy to troche częściej i swoją droga traci ona tą swoja puszystośc i miękkość;)
Tak barana tez sama nie wiem jakiego, dostalismy od cioci i powiem ci, że calkiem nieźle się sprawuje, nie dość, że grzeje w nocy ostro, to jeszcze kurz i brud się tego nie trzyma;)
Cos dzisiaj szalejemy z fotkami, ale to tylko tymczasowy efekt nudy;)
[IMG]http://i46.tinypic.com/5dp154.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/10n5a54.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/2jir29.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/29v15ac.jpg[/IMG]
I kolejne chore pomysły pańci:lol:
[IMG]http://i50.tinypic.com/2j0ktw5.jpg[/IMG]