[quote name='Gezowa']Ja kasy niby też nie miałam, ale zawsze mogłam od rodziców wyciągnąć :lol:
Okej, to czekam :D
U nas w ogóle gorąco... Byliśmy na krótszym spacerze (1,5h), młody nawet biegać nie chciał, tylko z jęzorem przy ziemi łaził to go w cieniu męczyłam komendami, kilka kółek zrobiliśmy, trochę aportu i spanie w domciu. Pewnie wieczorem pójdę na bieganie, jak się ochłodzi... z tym, że u mnie to strach chodzić po 19, bo dziki chodzą :lol:[/QUOTE]
Szczerze powiem, że u nas dziki też łażą, ale my zazwyczaj chodzimy większą gromadą, czyli 5 psów + właściciele, więc zdąrzymy odstraszyc takim hałasem większość leśnych zwietrząt i specjalnie się nie boję;)