Dokładnie nieraz jak gdzies nawieje, to wraca z takim ,,uśmiechem,, to i ja zaczynam się śmiać, chociaż powinien porządną burę ode mnie dostac za to włóczęgostwo:lol:
Bo większośc chyba leci na ładne mordki, nie zdają sobie sprawy, że to nie są takie kanapowce jak im się wydają (nie mówię tu o wujku, ale o wiekszości nawet moich znajomych):cool3:
To może by tak filmik ze sztuczkowania, uwielbiam takie rzeczy;) Oczywiście jak znajdziesz czas, nie naciskam:p
[url]http://i45.tinypic.com/1174ccx.jpg[/url] ale z niego słodziak:loveu:
[quote name='Bobryna']Czujny Leoś :lol:
[URL]http://i46.tinypic.com/2m5fp0k.jpg[/URL]
i jaki piękny uśmiech :loveu:
[URL]http://i50.tinypic.com/34tbj43.jpg[/URL]
Intryguje mnie zapięcie w tej obroży - wygląda jakby było otwarte/rozpięte :hmmmm:[/QUOTE]
Zabawka mojej roboty, kombinowałam rózne zapięcia i tak wyszło, że została jedna część zatrzasku, bo jakbym chciała ją ściągnąć, to bym musiała obrózkę rozciąć;)
Pewnie dojdą, do nas tez szły tak ok 2 dni;) U nas tez siąpi, a ja jakoś nie mam motywacji, żeby z psiakiem wyjśc, a on mi tu tak strasznie jęczy:razz: