Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='Clean']Bardzo się cieszę, chłopak znalazł przecudowny dom!Życzę mu dużo szczęścia![/QUOTE] ale to tylko przystanek w drodze do ds, bo taki jest w poszukiwaniach.....
  2. [quote name='zerduszko']Niestety wysoce prawdopodobne jest, że on bez pracy będzie gryzł. Dlatego cały czas proponujemy specjalistę. Szkoda wielka, ze te rady pomijasz, a widzisz tylko nagonkę. Ale oby stał się cud i nie ugryzł nigdy więcej.[/QUOTE] dokładnie; może tej Pani trzeba zaproponować od razu pomoc behawiorysty?
  3. [quote name='Lobaria']Mamy mało czasu - [B]wlasnie dostałam smsa!, że teqla w czwartek wyjeżdża i musimy Lakiego zabrać. Z tego, co pamietam wcześniej deklarowała, że poczeka, aż cos się dla Niego znajdzie!!! [/B][/QUOTE] przecież to chyba jest dorosły człowiek i ma świadomość, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, np. czasu jaki musi minąć od zabiegu do szczepień, lub znalezienia wystarczającej ilości deklaracji; niech sobie Teqla nie robi z nas żartów; jak bym miała gdzieś wyjechać, to bym psa nie poddawała zabiegowi tydzień, czy półtora wcześniej, przecież nie zawsze rana się goi jak na psie, i co wtedy? Coś mi się tu wydaje, że ten wyjazd to jest jakiś wybieg; ale i tak rozumiem, że psa Lakiemu jak najszybciej potrzebne i deklaracja i dt......
  4. [quote name='Avilia'] A Masajek przecudny!;)[/QUOTE] Masajek jest przecudowny i na pewno się w nim ktoś zakocha:) oprócz tych, u których teraz przebywa, oni już dawno są zakochani w nim po uszy:) dziś Masajek był na imieninach u cioci, więc jest ma maxa wymiziany, wykochany i wycałowany:)
  5. [quote name='paula_t']Zabójczy uśmiech ma ten Marian2 :D Był telefon w sprawie Mariana1....Pani z Krakowa, po głosie koło 40-50 lat. Państwo mają 11-letnią sunię i chcieliby przygarnąć jakąś bidę. Pani pytała czy Marianek zgodziłby się z jej psinką i czy lubi spacerki (ze względu na tą łapinkę), bo jej sunia, pomimo tego, że już w podeszłym wieku, to dosyć energiczna. Porozmawiałyśmy chwilkę, bardzo konkretna, bardzo rzeczowa Pani. Mówiła już wstępnie mężowi, ale jak wróci, to mają na spokojnie porozmawiać i Pani ma się odezwać...[/QUOTE] wiedziałam, że Marianek jest jednak łamaczem i podbijaczem serc:) trzymam kciuki,mocno;
  6. powiem Wam, że na dolnym śląsku duchota straszna, i dlatego pierwsze o kim myślę w takie dni, to właśnie o takich nieborakach jak Maniek, jak On w te upały spędza czas, i też o tych najbidniejszych przy budach psinach, czy ktoś im chociaż kawałek cienia da, i zimną wodę w misce poda:(
  7. [quote name='Lobaria']Ja bym się nie podjęła, ale na pewno czekałabym mimo kolejki, upału, mrozu, sraczki, najazdu kosmitów... Oby nie wdało się jakieś zakażenie...[/QUOTE] ja też bym mimo wszystko czekała, ale są takie zastrzyki, które się podaje pod skórę, więc oczywiście najpierw bym skonsultowała się z weterynarzem;
  8. [quote name='Lobaria']Laki nie dostał zaplanowanego zastrzyku z antybiotykiem, ponieważ w przychodni była kolejka, no i ten upał...[/QUOTE] :shake: a to nie można było wziąć zastrzyku i samemu podać?
  9. [quote name='AtaO']Zdjęcia tego nie oddają - On w rzeczywistości jest znacznie większy....[/QUOTE] no ze zdjęciami właśnie tak jest, u Aramisa nie widać, rzeczywiście, że jest wielkości doga, a ja z Masajem mam taki problem, bo na zdjęciach wygląda, że jest dość duży, a tak naprawdę ma 8,5 kg, więc jest malutki:)
  10. [quote name='MTD']coz bezdomny pies pamietajacy niejedna ciezką zimę docenia słonce :([/QUOTE] matko, jakie to jest smutne i niesprawiedliwe:(
  11. Maniusiu, jak Tobie dziś w ten upał i nawet pół powiewu wiatru brak?
  12. [quote name='kolejna kobietka']Kochana[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660"] Kundelkowa Skarbonka[/URL] zgodziła się przekazać 200 zł na leczenie suni! :Rose: W ciągu 6 tygodni musimy zwrócić Skarbonce 15% kwoty, tj 30 zł (mogę wykorzystać bazarek, z którego niedługo będzie 40zł) [U]Skarbonko[/U], bardzo dziękujemy , to ogromna pomoc dla Bezimiennej! :loveu: wow!!! :loveu:[/QUOTE] super bardzo się cieszę, sunieczko kibicuje Tobie w powrocie do zdrowia, ale wiem, najpierw trzeba Cię dobrze zdiagnozować;
  13. [quote name='paulinken'] Piękny jest, oby ktoś dzwonił.[/QUOTE] tak samo myślę i mam nadzieję, bo jest na prawdę oryginalnej urody.
  14. [quote name='paulinken']Lumpo czy Billowi?[/QUOTE] dla Lumpiego;
  15. [quote name='Avilia'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/1806/feff7809cd9f21b0med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] piękne, dostojne i zadowolone pycho:)
  16. [quote name='paulinken'] A tak na marginesie to jest nowy piękny szczeniak w punkcie, wyróżniłam mu tablicę: [URL]http://tablica.pl/oferta/przepiekny-lumpo-szczeniak-w-typie-labradora-ID1gcw9.html[/URL][/QUOTE] no to dobrze, że tablicę, bo ja mu wyróżniłam gumtree.pl na mazowieckie (z tym, że jeszcze nie widać wyróżnienia);
  17. [quote name='bico']na początku wątku pojawił się chętny na Lakiego DT w Nowym Sączu - może ta opcja jest nadal aktualna i może tam bedzie można Lakiego umieścić..?[/QUOTE] z tego co czytałam to niestety nie, a przynajmniej na razie nie, bo ten dom miał być do połowy września, jak Pani jedzie do sanatorium, i ponoć, później chce wziąć jakiegoś psiaka na tymczas;
  18. [quote name='paulinken']Dobre zdjęcie :D A jakie ma długie nogi![/QUOTE] no mi te nóżki, długie patyczki też się rzuciły w oczy; ale jest na prawdę ładnym psiakiem;
  19. [quote name='słodkokwaśna']Nie wiem , czy koleżanka Buńki już dzwoniła, bo ten Jarek jeszcze nie ma zlecenia.[/QUOTE] matko, a czas leci......
  20. [quote name='Lobaria']Nie 0 tel, właśnie zadzwoniła do mnie Pani z Warszawy, szukamy kogoś na wizytę. Na prośbę przesłałam Pani zdjęcia obu suniek.[/QUOTE] Elu, ale przyznasz, że z takiej ilości to powinno o Marcelinkę być ze 300 tel:) po cichutku trzymam kciuki;
  21. [quote name='MTD']to naprawdę może nie być trudne zachowanie do wyeliminowania ale powinien spojrzeć dobry behawiorysta, Teqla znasz jakiegoś dobrego u siebie w mieście? Trzeba zrobić zrzutę jesli się zgadzasz na taką wizytę i zobaczymy co powie. Im szybciej tym lepiej, bo z gryzieniem nie ma żarów. Trzeba działać ale spokojnie i bez emocji. [/QUOTE] uważam, że to głos rozsądku, też tak nieśmiało się wypowiem;
  22. [IMG]http://i50.tinypic.com/2hgbvr4.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i46.tinypic.com/kdvkbb.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i50.tinypic.com/wv6647.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i49.tinypic.com/w8t6wi.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...