Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='AtaO']Niestety nadal taka dzika.....:shake:[/QUOTE] matko jakiś dt z odpowiedzialnym człowiekiem najbardziej by się przydał;
  2. [quote name='paros']dotarła, bardzo dziękujemy :Rose: Wpłaty dla Buni do 10.07.2012r Asiuniab – 10 zł Agnezia – 30 zł Bożena B. – 100 zł Barbara K. G. – 10 zł [COLOR=#ff0000][B]DARCZYŃCOM BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA[/B][/COLOR] :Rose: [B]Stan konta Buni na dn. 10.07.2012r = [COLOR=#ff0000]–316,00 zł [/COLOR][/B]:-( Dokładne rozliczenie w poście nr 2[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/QUOTE] może ktoś jeszcze wspomoże Bunię???
  3. [quote name='doris66']Łezko , podniose cię, bo nikt tu nie zagląda. Zapomnieli czy co?[/QUOTE] ależ o Łezce nie da się zapomnieć;
  4. [quote name='giselle4']Cztery sępy przylecialy i michelle zjesc nie dały [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2334/c0b007e200189663500191d1/sdc18578[/IMG] daj troche [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9795/1f9faffd002825e4500191d1/sdc18583[/IMG] nie widzisz nas? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9102/daed5295002a0edc500191d0/sdc18577[/IMG] ciotkaaaa [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9507/4276d3bd00107f675001934d/sdc18581[/IMG] i nie dała a to kto jest? a[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15239/8e590c39001fc9fb5001934d/sdc18585[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17490/3d3961d0001d234e5001934d/sdc18588[/IMG] sami sobie zgadnijcie[/QUOTE] boskie zdjęcie:)
  5. [quote name='Vicky62']Przepraszam, ale szukam pomocy,zaglądnijcie chociaż kochani. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229407-Kolejny-porzucony-POMÓŻCIE-proszę-Wieś-Narewka-podlaskie[/URL][/QUOTE] nie wiem czemu, ale antywirus nie chce mnie wpuścić na ten link?
  6. [quote name='michelle04']Paula,Maniek zostaje sam w domu, wprawdzie nie po 8 godzin, ale zostaje i wówczas nie niszczy, nie brudzi, jest grzeczny i nie ma z nim problemu, to naprawdę dobre psisko, potrzebuje tylko czlowieka, bo za mną bardzo tęskni, Giselle mówi, że czasami troche poplakuje jak mnie nie ma, ale wiernie czeka na mnie, a gdy podjeżdzam pod dom to juz z daleka szczeka radosnie :)[/QUOTE] boziu to takie psiejsko czarodziejsko i tylko domku na horyzoncie brak....
  7. [quote name='__Lara']To jak mu coś znajdziemy w takiej sytuacji :( z nim trzeba pracować :([/QUOTE] z początku wątku jest napisane, że Aramis uwielbia ludzi, natomiast nie lubi innych psów, czy coś się zmieniło, przyznaję, że nie "przeleciałam" całego wątku:oops:
  8. to koło Rolfa to już drugi owczarek w punkcie?
  9. [quote name='Lobaria'][B]KOCHANI- LUMPO WYZDROWIAŁ[/B] :multi::multi::multi: [B]Na gwałt szukamy wizyrtatora w Warszawie!!!!![/B][/QUOTE] Lobaria, ale z tym gwałtem to konieczne:cool3:, bo to może być kłopot:diabloti:. A tak na poważnie, bardzo, bardzo się cieszę, że chłopak wyzdrowiał:multi:.
  10. [quote name='AtaO'][B]Bardzo dziękujemy p. Joannie B. z fb - konto Lumpo zasilone zostało kwotą 30,00[/B] :)[/QUOTE] ależ nie ma za co, ze mnie żadna pani :eviltong::eviltong:, pieniądze są ode mnie, tylko żałuję, że więcej nie mogłam przelać:oops:
  11. [quote name='paula_t'] W Grecji jestem :)[/QUOTE] ja raz byłam w Grecji, to obiecałam sobie tam nigdy nie wrócić, bo podejście greków do psów jest co najmniej naganne, całe wakacje latałam i dokarmiałam bezdomne psiaki, a tam nikt nawet miski z wodą w ten gorąc im nie wystawiał. Strasznie to wspominam. A Marianka pozdrawiam, kochane psisko:)
  12. [quote name='ihabe']wieści z nowego domku: [I][B]" W domu sie nie załatwia tylko na dworze no i spi u nas w nogach :P"[/B][/I] [IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/06/DSCF02661.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/06/DSCF0265.jpg[/IMG][/QUOTE] piękny jest, cudownie, że udało się maluchowi, a tak długo czekał, tylko czemu On śpi w nogach, a nie pomiędzy Państwem na podusi;)
  13. [quote name='ewu']Drugi szczeniaczek podobno został adoptowany.Oby w dobre ręce, oby nie był chory...[/QUOTE] też mam nadzieję, że w dobre ręce, ale rozumiem, że tego się nie dowiemy?
  14. [quote name='Lobaria']Co tam się stało w tym punkcie ???????[/QUOTE] matko, a może były jakieś burze, i pieskom serca nie wytrzymały, sama nie wiem??? psiaki, choć tak daleko to byłyście przez nas kochane:(
  15. [quote name='__Lara']Jestem u Lumpo. Dobrze, że dziewczyny od razu pojechały do kliniki!!!![/QUOTE] no b.dobrze, tylko ciekawe co z tym drugim szczeniakiem, co był razem z Lumpim, w cały weekend dużo się mogło zdarzyć, oby nic złego;
  16. Pochwalimy się co u Masajka. Masajek już kilka razy został całkiem saaaaaam w domu i wszystko było ok. jak wracaliśmy, On jest bardzo grzeczny. Tylko chłopak nie chce nam przytyć, musimy kupić jakąś wysoko kaloryczną karmę:)
  17. [quote name='ewu']Ciekawe jak nasz biszkopcik, oby lepiej....[/QUOTE] Ewu też czekam na wieści, oby były dobre;
  18. [quote name='Lobaria']No proszę, Frania terroryzuje rezydentkę!!!! Czekamy na fotki z niecierpliwością.[/QUOTE] koniecznie te fotki musimy zobaczyć!!!!
  19. [quote name='Lobaria']Na razie Laki ma takie POTWIERDZONE deklaracje [B]asiuniab[/B] - 10 zł do lutego 2013 [B]Aryste[/B] - 20 zł [B]Lobaria[/B] - 10 zł [B]Bożena K. -[/B] 20 zł do października 2012 [B]Aga J.[/B] - 50 zł od sierpnia 2012 A[B]nna K. [/B]- 10 zł[/QUOTE] to wciąż za mało:(
  20. a jak sprawy Buni się toczą?
  21. [quote name='Lobaria'] W czartek będzie mógł być zaszczepiony.[/QUOTE] tylko kaski potrzebujemy.....
  22. [quote name='Mazowszanka']Ja też mam nadzieję, że Państwo zatrzymają dwie :) Teraz coraz więcej ludzi ma po dwa psy. A z tym parwo to masakra jakaś !! :-([/QUOTE] to prawda, że ludzie teraz częściej mają po 2 psy, jak ja wzięłam drugiego psiaka, to było 5-6 lat temu, to było naprawdę mało spotykane (chyba, że były rasowe, to była parka, bo czemu nie zarobić:( ), a teraz często na spacerach widzę po 2 psiaki. I ze swojego doświadczenia powiem, że to jest fantastyczna sprawa, bo interakcje między psiakami są o wiele fajniejsze niż pomiędzy mną, a nimi. Z tym, że ja wiedziałam, że chcę mieć 2 psy i wzięłam drugiego psa nie całe 3 miesiące po pierwszym, żeby pierwszy nie czuł się odrzucony, czy zazdrosny o mnie, żeby nie było scysji;
  23. [quote name='Lobaria'] Wieści z lecznicy optymistyczne, chłopak reaguje na leki, jest lepiej :)[/QUOTE] niech już będzie tylko lepiej..... a co z tym drugim szczeniakiem dowiemy się najwcześniej w poniedziałek?
  24. [quote name='ewu']Nie, jak rano zadzwonili ,że wezmą na dt Franię bo im żal ,to postanowiłam,że im powiem,że są zwolnieni z tej opłaty. To skromni ludzie, przyjęli Franię z serca i za darmo. Pomyślałam,że tak będzie uczciwie.Za ratowanie Frani...[/QUOTE] Ewu rozumiem Cię doskonale, też bym tak zrobiła;
×
×
  • Create New...