-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Niestety nadal taka dzika.....:shake:[/QUOTE] matko jakiś dt z odpowiedzialnym człowiekiem najbardziej by się przydał; -
[quote name='paros']dotarła, bardzo dziękujemy :Rose: Wpłaty dla Buni do 10.07.2012r Asiuniab – 10 zł Agnezia – 30 zł Bożena B. – 100 zł Barbara K. G. – 10 zł [COLOR=#ff0000][B]DARCZYŃCOM BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA[/B][/COLOR] :Rose: [B]Stan konta Buni na dn. 10.07.2012r = [COLOR=#ff0000]–316,00 zł [/COLOR][/B]:-( Dokładne rozliczenie w poście nr 2[B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][/QUOTE] może ktoś jeszcze wspomoże Bunię???
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
asiuniab replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Łezko , podniose cię, bo nikt tu nie zagląda. Zapomnieli czy co?[/QUOTE] ależ o Łezce nie da się zapomnieć; -
[quote name='giselle4']Cztery sępy przylecialy i michelle zjesc nie dały [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2334/c0b007e200189663500191d1/sdc18578[/IMG] daj troche [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9795/1f9faffd002825e4500191d1/sdc18583[/IMG] nie widzisz nas? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9102/daed5295002a0edc500191d0/sdc18577[/IMG] ciotkaaaa [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi9507/4276d3bd00107f675001934d/sdc18581[/IMG] i nie dała a to kto jest? a[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15239/8e590c39001fc9fb5001934d/sdc18585[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17490/3d3961d0001d234e5001934d/sdc18588[/IMG] sami sobie zgadnijcie[/QUOTE] boskie zdjęcie:)
-
[quote name='michelle04']Paula,Maniek zostaje sam w domu, wprawdzie nie po 8 godzin, ale zostaje i wówczas nie niszczy, nie brudzi, jest grzeczny i nie ma z nim problemu, to naprawdę dobre psisko, potrzebuje tylko czlowieka, bo za mną bardzo tęskni, Giselle mówi, że czasami troche poplakuje jak mnie nie ma, ale wiernie czeka na mnie, a gdy podjeżdzam pod dom to juz z daleka szczeka radosnie :)[/QUOTE] boziu to takie psiejsko czarodziejsko i tylko domku na horyzoncie brak....
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
to koło Rolfa to już drugi owczarek w punkcie? -
[quote name='paula_t'] W Grecji jestem :)[/QUOTE] ja raz byłam w Grecji, to obiecałam sobie tam nigdy nie wrócić, bo podejście greków do psów jest co najmniej naganne, całe wakacje latałam i dokarmiałam bezdomne psiaki, a tam nikt nawet miski z wodą w ten gorąc im nie wystawiał. Strasznie to wspominam. A Marianka pozdrawiam, kochane psisko:)
-
[quote name='ihabe']wieści z nowego domku: [I][B]" W domu sie nie załatwia tylko na dworze no i spi u nas w nogach :P"[/B][/I] [IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/06/DSCF02661.jpg[/IMG] [IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/06/DSCF0265.jpg[/IMG][/QUOTE] piękny jest, cudownie, że udało się maluchowi, a tak długo czekał, tylko czemu On śpi w nogach, a nie pomiędzy Państwem na podusi;)
-
Puchaty Imbirek za TM... [*] śpij spokojnie...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lobaria']Co tam się stało w tym punkcie ???????[/QUOTE] matko, a może były jakieś burze, i pieskom serca nie wytrzymały, sama nie wiem??? psiaki, choć tak daleko to byłyście przez nas kochane:( -
Pochwalimy się co u Masajka. Masajek już kilka razy został całkiem saaaaaam w domu i wszystko było ok. jak wracaliśmy, On jest bardzo grzeczny. Tylko chłopak nie chce nam przytyć, musimy kupić jakąś wysoko kaloryczną karmę:)
-
a jak sprawy Buni się toczą?
-
[quote name='Mazowszanka']Ja też mam nadzieję, że Państwo zatrzymają dwie :) Teraz coraz więcej ludzi ma po dwa psy. A z tym parwo to masakra jakaś !! :-([/QUOTE] to prawda, że ludzie teraz częściej mają po 2 psy, jak ja wzięłam drugiego psiaka, to było 5-6 lat temu, to było naprawdę mało spotykane (chyba, że były rasowe, to była parka, bo czemu nie zarobić:( ), a teraz często na spacerach widzę po 2 psiaki. I ze swojego doświadczenia powiem, że to jest fantastyczna sprawa, bo interakcje między psiakami są o wiele fajniejsze niż pomiędzy mną, a nimi. Z tym, że ja wiedziałam, że chcę mieć 2 psy i wzięłam drugiego psa nie całe 3 miesiące po pierwszym, żeby pierwszy nie czuł się odrzucony, czy zazdrosny o mnie, żeby nie było scysji;
-
[quote name='ewu']Nie, jak rano zadzwonili ,że wezmą na dt Franię bo im żal ,to postanowiłam,że im powiem,że są zwolnieni z tej opłaty. To skromni ludzie, przyjęli Franię z serca i za darmo. Pomyślałam,że tak będzie uczciwie.Za ratowanie Frani...[/QUOTE] Ewu rozumiem Cię doskonale, też bym tak zrobiła;