-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='ewu'][B]On jest cudny, cudny, cudny !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] oj tak, tak:)
-
[quote name='ewu']Dzisiaj zawiozłam do Wrocławia sunię, którą adoptowali ci Państwo z Jeleniej Góry , którzy starali się o Lumpo zanim zachorował. Superfajni , młodzi, bardzo kulturalni ludzie. Sunia , będzie miała cudowny dom:) Oby nasz malutki wyzdrowiał i też szybko pojechał do swojego domu. A domek Lumpo jest w kontakcie z kliniką?[/QUOTE] Ewu, a jaką sunieczkę wiozłaś, jakąś z punktu?
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
asiuniab replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ona ma przerażająco smutny wzrok, tak mi Jej szkoda:( -
[quote name='__Lara']To zdjęcie powyżej - cudne! To też: [IMG]http://i47.tinypic.com/2mra0cn.jpg[/IMG] Zresztą wszystkie cudne, Masajek jest cudny! Mamy jakiś tekścik do ogłoszeń?[/QUOTE] ja tekścik brałam z tego co o Masajku pisała Klaudia ( poniżej), teraz się zastanawiam, czy nie wykupić sklecenia jakiegoś fajnego tekściku? [I]Masaj to drobny - około 8 kg psiak. Jest młody - ma zaledwie około roku. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Będzie wspaniałym kompanem do wszelkich zabaw i aktywnego trybu życia. Ponieważ jest niesamowicie żywiołowy. Widząc człowieka - natychmiast przywołuje Go zwracając na siebie uwagę wesołym szczekaniem. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny - jak tylko dasz Mu szansę i okażesz trochę serca.[/I]
-
[quote name='bakusiowa'][IMG]http://i50.tinypic.com/288cryf.jpg[/IMG] Tutaj jest smutny. To z powodu kastracji:evil_lol:[/QUOTE] albo patrzy za swoim wymarzonym domkiem......
-
[quote name='Lobaria']Wspaniałe zdjęcia do ogłoszeń!!!! Jaki Masajek piekny :)[/QUOTE] no pewnie, że piękny, i kochany, także domek musi się znaleźć i to taki najwspanialszy, wymarzony, naj, naj!!
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/o7v8ut.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/20sccax.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2e2nndv.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/30myau9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/160x7k.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/33naqn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/5d5ds1.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4kxas.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29fp6ps.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/288cryf.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/1ooqhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ea4nee.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2njlvg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zssvbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/sg77n6.jpg[/IMG]
-
obiecana reszta zdjęć, choć powinnam za jakiś czas dostać jeszcze kilka: [IMG]http://i48.tinypic.com/2bb507.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2mra0cn.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2962feh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2enu8hv.jpg[/IMG]
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
asiuniab replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Witaj Łezko, dziś na Dolnym Śląsku całe niebo w łezkach; -
no właśnie na takie zdjęcia czekałam, resztę dziś wieczorkiem dołożę, i zaczynamy z ogłoszeniami, choć Masajunia w piątek dopiero będzie mieć kastrację, bidak, ale wiadomo, że to w wyższym celu:)
-
reszta jutro, chyba ta lepsza:)
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/34sjdw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/29zr12x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2enyst3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/33548qu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/f23pq8.jpg[/IMG]
-
spróbuję wkleić kilka zdjęć pięknego Masajka: [IMG]http://i46.tinypic.com/2dwf488.jpg[/IMG] [URL="http://i50.tinypic.com/fxwdh1.jpg"] [IMG]http://i50.tinypic.com/fxwdh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2l9l16r.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34sjixj.jpg[/IMG] [/URL] [IMG]http://i45.tinypic.com/rbcn41.jpg[/IMG]
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Musimy jej pomóc :([/QUOTE] koniecznie!!! -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lu_Gosiak']ja ostatnio robiłam swojemu testy na choroby odkleszczowe - koszt 100zl[/QUOTE] ja też ostatnio robiłam i też mnie to kosztowało 100 zł. test wyszedł pozytywny niestety, i jesteśmy w trakcie leczenia, a właśnie to cholerstwo zaatakowało stawy. I to musiał być kleszcz z tamtego roku, bo w tym nie mieliśmy ugryzienia kleszcza; -
Zenuś wspaniały, tylko kasy mu trzeba:(
-
[quote name='ewu']Myślę o Monie, głupio prosić znowu Terierfankę...[/QUOTE] ja też jestem ciekawa co u Mony???
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ależ mi głupio, bo nie wiedziałam, że Trufelek ma własny wątek na dogo, a o kochanym domku dla tego przystojniaka dowiedziałam się z fb i tam zadowoliłam się jednym zdjęciem z ds, a tu takie ładne fotki tej zadowolonej mordki; cieszę się Trufelkowym szczęściem i oby nam się worek z dobrymi domkami rozwiązał, bo potrzeba jest duuuuuuuża dla pszczyniaków i dla innych bidek:)