Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='ewu'][B]On jest cudny, cudny, cudny !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE] oj tak, tak:)
  2. [quote name='ewu']Dzisiaj zawiozłam do Wrocławia sunię, którą adoptowali ci Państwo z Jeleniej Góry , którzy starali się o Lumpo zanim zachorował. Superfajni , młodzi, bardzo kulturalni ludzie. Sunia , będzie miała cudowny dom:) Oby nasz malutki wyzdrowiał i też szybko pojechał do swojego domu. A domek Lumpo jest w kontakcie z kliniką?[/QUOTE] Ewu, a jaką sunieczkę wiozłaś, jakąś z punktu?
  3. [quote name='paula_t']Strasznie cichutko u Marianka, nikt nas dzisiaj nie odwiedził :( [/QUOTE] to, rzeczywiście nie na miejscu, żeby Marian do późnych godzin musiał czekać na pierwsze odwiedziny, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie; Marianku dobranoc:)
  4. Ona ma przerażająco smutny wzrok, tak mi Jej szkoda:(
  5. [quote name='__Lara']To zdjęcie powyżej - cudne! To też: [IMG]http://i47.tinypic.com/2mra0cn.jpg[/IMG] Zresztą wszystkie cudne, Masajek jest cudny! Mamy jakiś tekścik do ogłoszeń?[/QUOTE] ja tekścik brałam z tego co o Masajku pisała Klaudia ( poniżej), teraz się zastanawiam, czy nie wykupić sklecenia jakiegoś fajnego tekściku? [I]Masaj to drobny - około 8 kg psiak. Jest młody - ma zaledwie około roku. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Będzie wspaniałym kompanem do wszelkich zabaw i aktywnego trybu życia. Ponieważ jest niesamowicie żywiołowy. Widząc człowieka - natychmiast przywołuje Go zwracając na siebie uwagę wesołym szczekaniem. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny - jak tylko dasz Mu szansę i okażesz trochę serca.[/I]
  6. [quote name='bakusiowa'][IMG]http://i50.tinypic.com/288cryf.jpg[/IMG] Tutaj jest smutny. To z powodu kastracji:evil_lol:[/QUOTE] albo patrzy za swoim wymarzonym domkiem......
  7. [quote name='Lobaria']Wspaniałe zdjęcia do ogłoszeń!!!! Jaki Masajek piekny :)[/QUOTE] no pewnie, że piękny, i kochany, także domek musi się znaleźć i to taki najwspanialszy, wymarzony, naj, naj!!
  8. [IMG]http://i48.tinypic.com/o7v8ut.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/20sccax.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2e2nndv.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/30myau9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/160x7k.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i46.tinypic.com/33naqn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/5d5ds1.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/4kxas.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29fp6ps.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/288cryf.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i47.tinypic.com/1ooqhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ea4nee.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2njlvg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/zssvbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/sg77n6.jpg[/IMG]
  11. obiecana reszta zdjęć, choć powinnam za jakiś czas dostać jeszcze kilka: [IMG]http://i48.tinypic.com/2bb507.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2mra0cn.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2962feh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2enu8hv.jpg[/IMG]
  12. Witaj Łezko, dziś na Dolnym Śląsku całe niebo w łezkach;
  13. no właśnie na takie zdjęcia czekałam, resztę dziś wieczorkiem dołożę, i zaczynamy z ogłoszeniami, choć Masajunia w piątek dopiero będzie mieć kastrację, bidak, ale wiadomo, że to w wyższym celu:)
  14. reszta jutro, chyba ta lepsza:)
  15. [IMG]http://i47.tinypic.com/34sjdw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/29zr12x.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2enyst3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/33548qu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/f23pq8.jpg[/IMG]
  16. spróbuję wkleić kilka zdjęć pięknego Masajka: [IMG]http://i46.tinypic.com/2dwf488.jpg[/IMG] [URL="http://i50.tinypic.com/fxwdh1.jpg"] [IMG]http://i50.tinypic.com/fxwdh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2l9l16r.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34sjixj.jpg[/IMG] [/URL] [IMG]http://i45.tinypic.com/rbcn41.jpg[/IMG]
  17. [quote name='__Lara']Musimy jej pomóc :([/QUOTE] koniecznie!!!
  18. Lobaria pamiętamy, właśnie dostałam zapytanie o czekoladkę jakiej wielkości będzie, więc napisałam, że mama nie jest zbyt wielka, ojciec nie znany, myślę, że nie większa niż pod kolano, zobaczymy czy Pani się jeszcze odezwie?
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Fajnie jakby mogły obie razem zostać... Ale jak faktycznie Państwo się zastanawiają to trzeba Frani robić ogłoszonka.[/I][/QUOTE] ja już kilka razy Franię reklamowałam jak przychodziły zapytania (oczywiście jak już domek był) o Marcelinkę, ale na razie ciiiiiiiszaaaaa:(
  20. [quote name='Lu_Gosiak']ja ostatnio robiłam swojemu testy na choroby odkleszczowe - koszt 100zl[/QUOTE] ja też ostatnio robiłam i też mnie to kosztowało 100 zł. test wyszedł pozytywny niestety, i jesteśmy w trakcie leczenia, a właśnie to cholerstwo zaatakowało stawy. I to musiał być kleszcz z tamtego roku, bo w tym nie mieliśmy ugryzienia kleszcza;
  21. Zenuś wspaniały, tylko kasy mu trzeba:(
  22. Kreciku jesteś taki w moim typie, tylko już więcej bid nie mogę przygarnąć:(
  23. [quote name='ewu']Myślę o Monie, głupio prosić znowu Terierfankę...[/QUOTE] ja też jestem ciekawa co u Mony???
  24. ależ mi głupio, bo nie wiedziałam, że Trufelek ma własny wątek na dogo, a o kochanym domku dla tego przystojniaka dowiedziałam się z fb i tam zadowoliłam się jednym zdjęciem z ds, a tu takie ładne fotki tej zadowolonej mordki; cieszę się Trufelkowym szczęściem i oby nam się worek z dobrymi domkami rozwiązał, bo potrzeba jest duuuuuuuża dla pszczyniaków i dla innych bidek:)
×
×
  • Create New...