Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='Klaudus__'][I]Ale ja tytułu nie zmieniałam... :o[/I][/QUOTE] Klaudia, Ty coś czarujesz, Imbirek rozpływa się we mgle i wraca, Masaj ma wyczarowany super tytuł, pomyśl nad tym, może to jakiś znak? Jak już zaczniesz czarować na dobre, to możliwości jest wiele....:razz:
  2. [quote name='Klaudus__'][I]Ale ja tytułu nie zmieniałam... :o[/I][/QUOTE] Klaudia, Ty coś czarujesz, Imbirek rozpływa się we mgle i wraca, Masaj ma wyczarowany super tytuł, pomyśl nad tym, może to jakiś znak? Jak już zaczniesz czarować na dobre, to możliwości jest wiele....
  3. [quote name='Lobaria']link się nie otwiera....[/QUOTE] no dokładnie, nie otwiera się;
  4. no nie, załamałam się dopiero teraz mogłam wejść na internet, malutki Lumpo, trzymaj się psiaku; w poniedziałek zrobię coś z niczego i coś dla malutkiego przeleję;
  5. deklaracja na 100% do lutego, jeśli Masajek znajdzie wcześniej dom, to na pewno dalej będę wspierać Lakiego; ale luty to dla mnie przełomowy miesiąc, i nie wiem co będzie po nim, więc nie mogę się deklarować na dłużej;
  6. Elu, mam pytanie, bo ja deklarowałam 10 zł dla Lakiego za pierwszym razem jak szukane były deklaracje, teraz nie wiem, czy tamte deklaracje zostały przekazane na inną bidę, czy zostały przy Lakim? I czy Tobie mam wysłać tę deklarację?
  7. [quote name='ewu'] Szkoda,że mieszkam tak daleko... Pomagałbym w punkcie. Klaudia tyra niemiłosiernie i psychcznie też jest w kiepskiej formie. Ona te psiaki kocha , tuli, całuje...i widzi jak mają los .... Podziwiam ją z całego serca. Ładna, młoda kobieta zero próżności...[/QUOTE] przyłączam się, i dziękuję Jej z całego serca, że tam jest.
  8. [quote name='ewu']Pole to podwórko. Bill mieszka w domu z podwórkiem. Biega za płotem. Wczoraj byłam w punkcie i wypytywałam Klaudię o Billunia. Niestety Klaudia nie zna tych ludzi...[/QUOTE] Ewu, ale tzn. że nie jest przy budzie tylko czy w domu?
  9. [quote name='Lobaria']Bardzo się cieszę!!!! Czy nowy domek da radę przysłać od czasu do czasu info i zdjęcia???[/QUOTE] matko czarodziejki, jak Wy to robicie? cieszę się, mam nadzieję, że domek i chłopak będą szczęśliwi:)
  10. Ewu, wierzyłam, że Państwo kochający psiaki nie zostawią Frani płaczącej w kojcu; za chwilkę robię Jej ogłoszenia i wyróżnię; nie mogę się niestety dołożyć się do paliwa, bo czeka nas teraz kastracja Masajka, a jesteśmy grubo pod kreską......
  11. [quote name='Lobaria']Bisia nie jest już tam, gdzie Lila - ma wspaniały dt, pisałam o tym wyżej, jest też relacja z dt.[/QUOTE] a to przepraszam, że wprowadziłam w błąd, ale się pogubiłam, to cieszę się tym bardziej, i marzę o tym, żeby dt, stał się ds
  12. [quote name='keakea']Domyślam się :( - ja tak samo mam doła, że nie możemy adoptować więcej psów :( - ale trzeba mierzyć zamiary na siły, inaczej dupa blada :([/QUOTE] to ja przeżywam to samo, i tak jak już wcześniej pisałam, mniej przeżywałabym, gdybym mieszkała gdzieś wysoko bez windy, gdzie np. Maniuś mógłby mieć problemy z wejściem, a ja mieszkam na poziomie 0, gdzie chłopak nie miałby problemu ze względu na łapulkę, ale jestem zapsiona po kokardę, a nawet z nadwyżką:(
  13. [quote name='ewu'] A co to za historia z Bisią? Nie umiem znaleźć jej wątku.[/QUOTE] Ewu, z Bisią to historia smutna, to sunia z Pszczyny (poniżej link), jak była w drodze do swojego ds, do warszawy, to się dom rozmyślił, ale na szczęście jest teraz w w-wie w dt razem z Lilą tą sunią z Pszczyny co była ciężarna; [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia[/URL]
  14. Elu, wykupię kilka bazarków dla psiaków ze Pszczyny, ale właśnie pytałam na wątku pszczyniaków na fb na jakie województwo, i na które bidy (bo na wszystkie nie dam rady, ale chociaż tak z 5 psiaków na razie), czy w tej sytuacji (czyli wakacje i raczej czas mało adopcyjny, choć sama uważam, że to najlepszy czas, żeby się zaznajomić i zaprzyjaźnić z psem) na te które mają największe szanse na adopcje, czy właśnie te które mają je troszkę mniejsze? Bo po hotelikach i dt, jest ich niestety dużo. I a propo Warszawy i gumtree to wyróżniłam tam właśnie Marcelę i w ostatnim tygodniu Lumpo, i widzę, mimo ogromu wejść, że dzieciaki stamtąd domku nie dostały, ale z drugiej strony Trufel miał wyróżnienie na gumtree w Wielkopolsce to wejść było niecałe 200 przy 600 wejściach na warszawkę. Proszę o podpowiedź, komu i gdzie.
  15. Maniusiu, dodałam Cię do castingu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229112-owczaka-niemieckiego-pieska-do-6-lat-lub-husky[/URL]
  16. nie spałam dziś całą noc, myślałam o Frani, śnił mi się Jej płacz:( ewu tak się zastanawiałam, czy Ci Państwo co wzięli Marcelę, nie zechcieliby dać dt Frani do momentu znalezienia Jej ds? Tak tylko pomyślałam, ponieważ pisałaś, że są psiolubni, i sami nie wyobrażają sobie dnia bez psa, więc pewnie mogliby zrozumieć, co czuje Frania:(
  17. [quote name='ewu']A Masaj przecież siedzi we Wrocławiu u Asiuniamb...[/QUOTE] no jest u mnie, ale szukamy Mu domku..... no i koniecznie trzeba zmienić tytuł;
  18. [quote name='Lobaria']To zoreintuj się, proszę, choć najlepszy byłby dom stały. I tak bedziemy transportować Lakiego do Gdańskia.[/QUOTE] właśnie próbuję odnaleźć ten wpis, ale albo nie mogę go zlokalizować na wątku szczeniaków, albo go ktoś już wykasował, albo wydarzenia mi się pomyliły; będę szukać dalej....
  19. [quote name='Lobaria']I bardzo płacze :([/QUOTE] właśnie tego się bałam, jutro księżniczce zrobię wyróżnienie na gumtree.pl tylko proszę o sugestię na jakie woj. A jeszcze mam pyt. na fb. ktoś z gdańska proponował dt dla 4 tyg. suni, ale z tego co widziałam Ona już coś ma, a może ta osoba zechciałaby Franuli dać ten dt?
  20. ło boziu to teraz dla Franuli trzeba robić ogłoszenia, bo bidulka samiusia została?
  21. [quote name='Mazowszanka']Dla starszych Państwa to jakaś stateczna, mała suczka.[/QUOTE] no dla takich Państwa, jeśli Oni sami będą mieć życzenie mieć psa (nie jako prezent), to taka Bisia by się zdała:)
  22. [quote name='__Lara']ale ja nie piszę o żadnych Twoich oskarżeniach cioteczko, [B]no coś Ty!!![/B] :eviltong: Tylko szkoda, że osoby z dogo kogoś tak potraktowały i wyszło jak wyszło :([/QUOTE] ewu ja właśnie tak zrozumiałam wypowiedź Lary, żadnych ansów do Ciebie; choć, wiem że niekiedy bywa tak, że jak ktoś łaskawie zechce pomóc np. biednemu zwierzakowi, a znajdzie się inna lepsza opcja, i nawet jak nie chce się kogoś urazić, to i tak ten człowiek się obraża i już nie ma ochoty pomagać. A kto na tym cierpi, ano następna bida:( ( tak mi się wydaje było np. z p. z Nowego Sącza, chciała Lakiemu dać dt, znalazł się na ów moment ds, więc wiadomo, że się wybrało opcję nr 2, i była prośba do tej Pani, żeby pomogła Bisi, to nie chciała, a wiemy przecież, że nikt jej nie uraził).
  23. [quote name='__Lara']?????? to o co chodzi????[/QUOTE] nie wiem, musimy poczekać na Kaludus_ ?
  24. najlepiej jak ludzie przez ich nieporozumienia, obrażają się na psy, bo to najłatwiej:(
  25. hmmm, ja też nic o tym nie wiem, bardzo bym chciała małego szkraba mieć u siebie, ale to jest dla mnie nie do ogarnięcia, przy tych moich dwóch ogonach, więc Masajka czeka teraz kastracja, sesja i ruszamy z ogłoszeniami, a potem to już tylko castingi na najlepszy dom w Świecie.
×
×
  • Create New...