-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='Klaudus__'][I]Ale ja tytułu nie zmieniałam... :o[/I][/QUOTE] Klaudia, Ty coś czarujesz, Imbirek rozpływa się we mgle i wraca, Masaj ma wyczarowany super tytuł, pomyśl nad tym, może to jakiś znak? Jak już zaczniesz czarować na dobre, to możliwości jest wiele....:razz:
-
[quote name='Klaudus__'][I]Ale ja tytułu nie zmieniałam... :o[/I][/QUOTE] Klaudia, Ty coś czarujesz, Imbirek rozpływa się we mgle i wraca, Masaj ma wyczarowany super tytuł, pomyśl nad tym, może to jakiś znak? Jak już zaczniesz czarować na dobre, to możliwości jest wiele....
-
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu'] Szkoda,że mieszkam tak daleko... Pomagałbym w punkcie. Klaudia tyra niemiłosiernie i psychcznie też jest w kiepskiej formie. Ona te psiaki kocha , tuli, całuje...i widzi jak mają los .... Podziwiam ją z całego serca. Ładna, młoda kobieta zero próżności...[/QUOTE] przyłączam się, i dziękuję Jej z całego serca, że tam jest. -
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Pole to podwórko. Bill mieszka w domu z podwórkiem. Biega za płotem. Wczoraj byłam w punkcie i wypytywałam Klaudię o Billunia. Niestety Klaudia nie zna tych ludzi...[/QUOTE] Ewu, ale tzn. że nie jest przy budzie tylko czy w domu? -
[quote name='keakea']Domyślam się :( - ja tak samo mam doła, że nie możemy adoptować więcej psów :( - ale trzeba mierzyć zamiary na siły, inaczej dupa blada :([/QUOTE] to ja przeżywam to samo, i tak jak już wcześniej pisałam, mniej przeżywałabym, gdybym mieszkała gdzieś wysoko bez windy, gdzie np. Maniuś mógłby mieć problemy z wejściem, a ja mieszkam na poziomie 0, gdzie chłopak nie miałby problemu ze względu na łapulkę, ale jestem zapsiona po kokardę, a nawet z nadwyżką:(
-
[quote name='ewu'] A co to za historia z Bisią? Nie umiem znaleźć jej wątku.[/QUOTE] Ewu, z Bisią to historia smutna, to sunia z Pszczyny (poniżej link), jak była w drodze do swojego ds, do warszawy, to się dom rozmyślił, ale na szczęście jest teraz w w-wie w dt razem z Lilą tą sunią z Pszczyny co była ciężarna; [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228277-Male%C5%84ka-sunia-porzucona-na-drodze-Nie-zna-budy-Dlatego-%C5%9Bpi-przed-na-betonie-%28?highlight=bisia[/URL]
-
Elu, wykupię kilka bazarków dla psiaków ze Pszczyny, ale właśnie pytałam na wątku pszczyniaków na fb na jakie województwo, i na które bidy (bo na wszystkie nie dam rady, ale chociaż tak z 5 psiaków na razie), czy w tej sytuacji (czyli wakacje i raczej czas mało adopcyjny, choć sama uważam, że to najlepszy czas, żeby się zaznajomić i zaprzyjaźnić z psem) na te które mają największe szanse na adopcje, czy właśnie te które mają je troszkę mniejsze? Bo po hotelikach i dt, jest ich niestety dużo. I a propo Warszawy i gumtree to wyróżniłam tam właśnie Marcelę i w ostatnim tygodniu Lumpo, i widzę, mimo ogromu wejść, że dzieciaki stamtąd domku nie dostały, ale z drugiej strony Trufel miał wyróżnienie na gumtree w Wielkopolsce to wejść było niecałe 200 przy 600 wejściach na warszawkę. Proszę o podpowiedź, komu i gdzie.
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maniusiu, dodałam Cię do castingu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229112-owczaka-niemieckiego-pieska-do-6-lat-lub-husky[/URL] -
nie spałam dziś całą noc, myślałam o Frani, śnił mi się Jej płacz:( ewu tak się zastanawiałam, czy Ci Państwo co wzięli Marcelę, nie zechcieliby dać dt Frani do momentu znalezienia Jej ds? Tak tylko pomyślałam, ponieważ pisałaś, że są psiolubni, i sami nie wyobrażają sobie dnia bez psa, więc pewnie mogliby zrozumieć, co czuje Frania:(
-
[quote name='ewu']A Masaj przecież siedzi we Wrocławiu u Asiuniamb...[/QUOTE] no jest u mnie, ale szukamy Mu domku..... no i koniecznie trzeba zmienić tytuł;
-
[quote name='Lobaria']To zoreintuj się, proszę, choć najlepszy byłby dom stały. I tak bedziemy transportować Lakiego do Gdańskia.[/QUOTE] właśnie próbuję odnaleźć ten wpis, ale albo nie mogę go zlokalizować na wątku szczeniaków, albo go ktoś już wykasował, albo wydarzenia mi się pomyliły; będę szukać dalej....
-
[quote name='Lobaria']I bardzo płacze :([/QUOTE] właśnie tego się bałam, jutro księżniczce zrobię wyróżnienie na gumtree.pl tylko proszę o sugestię na jakie woj. A jeszcze mam pyt. na fb. ktoś z gdańska proponował dt dla 4 tyg. suni, ale z tego co widziałam Ona już coś ma, a może ta osoba zechciałaby Franuli dać ten dt?
-
[quote name='__Lara']ale ja nie piszę o żadnych Twoich oskarżeniach cioteczko, [B]no coś Ty!!![/B] :eviltong: Tylko szkoda, że osoby z dogo kogoś tak potraktowały i wyszło jak wyszło :([/QUOTE] ewu ja właśnie tak zrozumiałam wypowiedź Lary, żadnych ansów do Ciebie; choć, wiem że niekiedy bywa tak, że jak ktoś łaskawie zechce pomóc np. biednemu zwierzakowi, a znajdzie się inna lepsza opcja, i nawet jak nie chce się kogoś urazić, to i tak ten człowiek się obraża i już nie ma ochoty pomagać. A kto na tym cierpi, ano następna bida:( ( tak mi się wydaje było np. z p. z Nowego Sącza, chciała Lakiemu dać dt, znalazł się na ów moment ds, więc wiadomo, że się wybrało opcję nr 2, i była prośba do tej Pani, żeby pomogła Bisi, to nie chciała, a wiemy przecież, że nikt jej nie uraził).
-
[quote name='__Lara']?????? to o co chodzi????[/QUOTE] nie wiem, musimy poczekać na Kaludus_ ?
-
hmmm, ja też nic o tym nie wiem, bardzo bym chciała małego szkraba mieć u siebie, ale to jest dla mnie nie do ogarnięcia, przy tych moich dwóch ogonach, więc Masajka czeka teraz kastracja, sesja i ruszamy z ogłoszeniami, a potem to już tylko castingi na najlepszy dom w Świecie.