-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='paula_t']I jak, uda się dzisiaj ściągnąć klosz bidokowi?[/QUOTE] właśnie Mu ściągnęłam, ale nie powiem, że się w ogóle nie interesuje swoim interesem, więc Go pilnuje. Nie wiem, może On zauważył, że czegoś Mu jednak brakuje;)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paula masz rację nie będziemy się tu naśmiewać z Masajka, to w końcu wątek Ikarka, to z Niego się troszkę musimy ponatrząsać:) -
a może jakiś bazarek na Zenusia by się przydał???
-
[quote name='paula_t']Dobranoc Masajku :loveu: Mam nadzieję, że nie gmerałeś sobie dzisiaj przy rance:mad:[/QUOTE] mam nadzieję, że to już ostatnia noc w kloszu, bo i On się męczy i my;
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
asiuniab replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Tak, wygląda na to, że jej stan zdrowia ulega poprawie. Łezka ma jeszcze chorą nóżkę. Nie zgina jej, o ile dobrze pamiętam, to jakiś stary uraz pewnie po dawnym złamaniu. Miała miec konsultację ortopedyczną, ale Pani Krystyna nic na razie nie pisze na ten temat. Pewnie dlatego, że nie da sie wszystkiego naraz zrobić. Najpierw nużeniec, później leczenie nóżki.[/QUOTE] jasne, na pierwszy plan wysuwają się sprawy najpilniejsze, czyli nużeniec; -
[quote name='Lobaria']Skoro goi się, jak na psie, to ok :) Masajek pewnie wybaczy offa, ale ma co jeśc, a bezdomniaki szydłowieckie nie bardzo... [B]Cioteczki, trza się zmobilizowac i zagłosować na szydłowieckie bezdomniaki, aby karmę dostały - przewaga na kotami maleje drastycznie !!! [/B][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Bezdomniaki-szydłowieckie-BARDZO-PROSZĄ-O-GŁOSY-NA-KRAKVET-DO-31-LIPCA?p=14327787#post14327787[/URL][/B][/QUOTE] ja już głosowałam, polecam
-
[quote name='paula_t']A to spryciarz mały:cool3: A ile on ten kołnierzyk musi nosić jeszcze? Jak tak Cię poprzeciągał na spacerku i ma tyle energii, to dobry znak, bo oznacza przynajmniej, że się dobrze czuje :)[/QUOTE] z tym kołnierzem, to nie wiem dokładnie ile ma biegać, chyba aż się nie zagoi, ale goi się jak na psie:) a co do jego sił witalnych, to lekarz właśnie mówił, że dziś po tabletkach On nie będzie czuł bólu i trzeba uważać, żeby sobie czegoś nie zrobił, więc uważam i to bardzo;
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Tofikowa']kilka ogłoszeń na Kraków [URL]http://krakow.olx.pl/posting_success.php[/URL] [URL]http://www.polgratka.pl/annoucements/promote/12511[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/131435[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-owczarek-aron-czeka-na-adopcje-21051021.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/piekny-owczarek-aron-czeka-na-adopcje-ID1lliJ.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piekny-owczarek-Aron-czeka-na-adopcje-W0QQAdIdZ398305463[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/116088/Piekny-owczarek-Aron-czeka-na-adopcje./[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Piekny-owczarek-Aron-czeka-na-adopcje,98934[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/185155.html[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/piekny-owczarek-aron-czeka-na-adopcje-,479237.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/malopolskie/krakow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/piekny_owczarek_aron_czeka_na_adopcje,223583/[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/[/URL][/QUOTE] super, ja coś zrobię na mazowieckie, ostatnio jak był tam wystawiony owczarek niemiecki, to w pierwszy dzień ze 3 zainteresowanych było, ale psiak okazało się odnalazł właściciela, na szczęście:) -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Ma gdzieś trendy mody ;)[/QUOTE] ja też, dla mnie najmodniejsze są wspaniałe domki dla psiaków i tym trendom się poddam z całym jej nurtem:) -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
asiuniab replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
no biedaczek, ma taki lęk separacyjny, ale nauczy się chłopak, że jak człowiek wyjdzie to i wróci:) -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
ten kolor zielony taki niewyjściowy, a Ona i tak się cieszy:) -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
asiuniab replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='buniaaga']Wieści o Łezce z wątku Emira po wizycie kontrolnej 19 lipca: badanie zeskrobin - wynik ujemny ( po raz pierwszy) [U]utrzymujemy:[/U]invermectynę iommunostymulatory probityk kąpiel 1 x tyg. kontrolna wizyta za miesiąc sterylizacja planowana na na początek sierpnia[/QUOTE] czyli Łezka zaczyna wychodzić na prostą:) -
[quote name='Avilia']Aramisku echo u Ciebie straszne...[/QUOTE] no właśnie echo straszne, dziś rano jak się obudziłam, to od razu pomyślałam o Aramisie, i tak myślę, żeby te jego niby cechy, które powodują, że trudniej Go wyadoptować przedstawić jako atut, proszę o pomoc, jak ktoś ma jakiś pomysł. Ja tak myślę, że ktoś kto szuka dobrego struża, to potrzebuje dużego psa jak dog, mądrego jak owczarek i przywiązanego do jednego człowieka, no to Aramis chyba by się nadał. Jeśli komuś coś przyjdzie do głowy proszę o wpis, a wtedy skleci się konkretne ogłoszenie, skierowane do konkretnego odbiorcy. Jak myślicie?
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
kochany jutro zrobię Ci jakieś ogłoszonka, koniecznie; -
[quote name='paula_t']Jak tam się Masajek dzisiaj czuje?[/QUOTE] Masajek dziś czuje się tak świetnie, że tak mnie przeciągnął po okolicznych łąkach, że musiałam ograniczyć ten jego entuzjazm, ze względu na jego i mój stan. W domu niestety chodzi w wielkim kloszu, bo jak miał ten mniejszy, to tak się wykręcał, że udawało mu się polizać szwy, ale najgorsze, że tarł sobie tym kołnierzem o ranę. A ponieważ my boimy się, żeby sobie nic nie popsuł, to musi przecierpieć ten czas.
-
[quote name='Avilia']Troszkę mnie nie było a tu takie nieciekawe wieści;/ Oby to jednak nie była padaczka... A zdjęcia prześliczne![/QUOTE] witaj, witaj, no Masajek strachu mi napędził, wczoraj rozmawiałam z Lobarią, mam nadzieję, że rady przekazane Jej przez Lilu pomogą nam:)
-
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Debiut Twój na dogo w kwestii organizatora wątku już jest, zdjątka są, jakby dt napisał coś jeszcze o suni, to tekścik się skleci i trzeba zacząć ogłaszać Zucię:) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
malutka trzymaj się cieplutko, dobrzy ludzie o Tobie myślą; -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
asiuniab replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
ja też chciałabym się przyłączyć do podziękowań za dt dla Szymusia, i wierzę, że dom musi się dla Niego znaleźć prędko;