Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. a coś z Kią się dzieje, a może brak wieści to dobre znak?
  2. [quote name='Lobaria']Na maila dostałam zapytanie o Mozarta, odpisałam. Pani dziś się odezwała, że Mozart nie spodobał się mężowi, ale że starają się o innego owczarka - Arona. Czyżby o naszego ?[/QUOTE] no byłoby cuuuudownie, w końcu Aron to piękny pies:)
  3. [quote name='AtaO']Oby się udało.....[/QUOTE] też czekam i trzymam kciuki, oby się udało
  4. [quote name='Lobaria']Bardzo się udało i świetne zdjęcia, zwłaszcza to ostatnie :) ewu[/QUOTE] dziękuję, ale to ostatnie to przez profesjonalistę robione, a reszta to moje dzieła:)
  5. [quote name='Lobaria']Pomniejszone w sensie, że nie parę Mb, chodziło mi o rozmiar zdjęcia.[/QUOTE] bardzo Ci dziękuję, chyba się udało:)
  6. [quote name='Lobaria']Tak, próbował na początku - Lilianę !!!!! Skoczył Jej do twarzy. To był pierwszy i ostatni raz. Teraz na dużo ludzi jest testowany i nic :)[/QUOTE] ciekawe co wtedy należy uczynić, żeby własnie pies więcej tego nie próbował??? no ale super, że teraz jest już ok.
  7. [quote name='Tofikowa']na wątku Arona Lobaria napisała że Mozart nie spodobał się Panu:shake:[/QUOTE] a może Pan powinie pluszaka sobie sprawić, szkoda Moztarcie:(
  8. Lakuś jest pojętnym chłopakiem:) a czy Lakuś próbował kogoś ugryźć odkąd jest u Lilu, bo tego nigdzie nie doczytałam?
  9. [quote name='Lobaria']Ja wrzucam do galerii na fb, a obrabiam zdjęcia i zmniejszam w programie picasa - jest bardzo prosty w obsłudze, można szybko ściągnąć z netu.[/QUOTE] ale Lobaria takie pomniejszone wrzucasz na fb?, bo przed chwilą próbowałam jakieś zdjęcie na próbę dodać (skopiowałam link z mojej galerii z fb) i mi tylko taki kwadracik wyskoczył:(
  10. [quote name='keakea']Ciocia Aluś, jak chcesz z bazarku kupić coś, co nie było licytowane, to nawet po końcu bazarku można, dogadaj się z Ciotką Paulą :)[/QUOTE] może ciotka Paula Cię nie zbije:mad:, ale musisz na Nią tak popatrzeć [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2520/bac63800001ce5694feb3ddd/sdc18183[/IMG]
  11. [quote name='Lobaria']Witamy nowe duszyczki w KPPPP i Ich cenne wskazówki :) [B]ewu[/B],[B] asiuniab[/B] - prosimy o uzupełnienie swoich powitalnych postów o zdjęcia psiaków pszczyńskich lub nie - swoich :)[/QUOTE] Lobaria, no właśnie nie mogę sobie poradzić z tym serwerem zewnętrznym, gdzie się zamieszcza zdjęcia i je pomniejsza i wkleja tylko link, do tej pory korzystałam z [B][SIZE=3][URL="http://www.tinypic.com/"]/www.tinypic.com/[/URL][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]a od wczoraj mieli zdjęcie i na koniec nie ma pożądanego linka, czy ktoś może mi pomóc, najchętniej jakby był inny serwer zewnętrzny i instrukcja jak mam się tam poruszać:([/SIZE][/SIZE]
  12. [quote name='Lobaria']Sama naprawiłam neta / i wreszcie szybko mi chodzi - taka dzielna jestem ;) /, facjhowcy czasu nie mieli :( to nasz Lumpiasty w chwilowym dt - choróbska ani śladu :) [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/304855_3571705535812_920354698_n.jpg[/IMG][/QUOTE] zdjęcie jest przemega:)
  13. [quote name='paula_t']Prześlij mi na maila zdjęcia i tekst, pomogę Ci, porobię mu trochę ogłoszeń [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] ogromnie dziękuję, już przesłane:)
  14. [quote name='paula_t']W sumie racja, bo w dzień możesz go pilnować, a w nocy to już sobie może do woli buszować przy...tym czego nie ma ;) Anusiab, Masajek ma aktualne ogłoszenia?[/QUOTE] ma, ale mało, a ja z dnia na dzień zbieram się do ich zrobienia, ale ostatnio przynajmniej pół każdego dnia spędzam u lekarza, a jak obrobię moją trzudkę, to jest wieczór i padam ze zmęczenia, teraz nam się trochę spraw zwaliło, ale dziś albo jutro muszę się z tym uporać, powyróżniam i może wyślę jakiś anons do gazety:) a teraz sobie Masajątko śpi koło mnie i jest taki słodziutki, no do zakochania jeden krok:)
  15. [quote name='paula_t']Świetnie, cały czas jakieś przeciwności, a ja będąc tyle kilometrów dalej mam związane ręce...Strasznie mnie ta niemoc wkurza :( Spróbuję napisać do Niego maila, opowiem historię, powiem, że przesyłałam mailem zdjęcie rentgenowskiego itd.itd., może skojarzy. Michelle, spokojnie, ja też zaraz będę coś kombinowała, popiszę do ciotek z Wrocławia i okolic i poproszę o pomoc.[/QUOTE] chętnie bym pomogła, ale nie wiem czy dam radę (mam wielki brzuch i to nie z przejedzenia i brak odporności na toksoplazmozę, staram się nie wchodzić do wetów), jeśli ktoś pomoże, to mogę choć z transportem pomóc?
  16. rozczulający jest taki widok spokojnego śpiącego psa:)
  17. no właśnie są nowe zdjątka Ikarka na Fb, i wrzuciłabym je, ale od wczoraj nie działa mi strona, gdzie załączam zdjęcia, a tylko stamtąd umiem korzystać, bo dodawanie zdjęć na dogo to trudna sztuka, przynajmniej jak dla mnie. Może ktoś mi poleci jakąś prostą stronę i instrukcję do niej gdzie będę w prosty sposób mogła je dodawać na dogo?
  18. sytuacja b. zła; domek potrzebny na cito, a Pani b. współczuję z powodu taty:(
  19. Marianowe serduszko całuski dla Ciebie z samego rana;
  20. [quote name='paula_t']Ciotki, na bazarku udało się zebrać 496zł na 3 psiaki, a więc 166zł wylądowało na koncie Maniutka :)[/QUOTE] Marianku, grosik do grosza i się wszystko dla Ciebie uzbiera:)
  21. dobranoc, ale na noc klosz jest włożony, jeszcze dziś, może jutro, jeśli w dzień nie będzie bez klosza próbować węszyć i lizawkować tego czego Mu brakuje:)
  22. ludzie są bezwzględni, zostawili Ją tam jak stary mebel i nic ich nie tłumaczy:(
  23. byłoby cudownie, dziękujey:modla:
  24. [quote name='Tofikowa']Lobaria przesyłam na Twojego maila zapytanie o Mozarta.[/QUOTE] Motzart widzę, że coś w Twojej symfonii zaczyna rozbrzmiewać?
  25. ja bym się chciała podpiąć do tych przyjaciół, i od razu mam sugestię (ale się panoszę od samego początku:) ), żeby usystematyzować wszystkie, ale to absolutnie wszystkie psiaki z Pszczyny, które są do adopcji (w hotelikach, dt, u Klaudi, i nie wiem, gdzie jeszcze), tak żeby wypisać imię psiura (płeć jeśli imię na to nie wskazuje), może wiek, wysokość długu, jeśli taki istnieje może link do wątku, ile jest tam gdzie jest, i czy ma ogłoszenia, czy nie, oraz czy oceniamy, że jest łatwiej czy trudniej adoptowalny (choć oczywiście to loteria, i ciężko to określić); i jeszcze (ale się rozwinęłam), nie wiem czy Wam się spodoba ten pomysł, ale jeśli Klub będzie miał jakieś składki, to może część przeznaczać na np. ogłoszenie w prasie np. DZ (bo z tego co tu na wątkach czytałam, to kwestia nastu zł, więc jak nie będzie z tego odzewu, to nie tak żal, jak ja wykupiłam kilak razy Metro w dzień powszedni, na woj. śląskie to kwota 80 zł netto, to b. boli jak nikt nie zadzwoni). A internet jest już baaaaaardzo zarzucony bidami, więc żeby znaleźć coś obok. Najlepiej jakby ktoś miał znajomego w tel. śniadaniowej, i tam można byłoby przedstawiać psiaki, ale to moje marzenia, bo ja takich znajomości nie mam:roll: no to przedstawiamy ogony; mój kochaniutki tymczasowicz Masajunia: [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539130_412046502175537_1955962008_n.jpg[/IMG] Vinusiek nasz z wrocławskiego schroniska nawet gdzieś miał wątek na dogo, który się niestety zgubił w meandrach dostępności dogomanii na przestrzeni lat: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/555609_412132392166948_1825249854_n.jpg[/IMG] nasza Liska z Azylu pod Psim Aniołem, też miała wątek założony przez asiuniap: [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555609_412132402166947_912508812_n.jpg[/IMG] oba harpagany: [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/555609_412132422166945_1552988286_n.jpg[/IMG] a to my z naszymi ogonami rok i troszkę temu: [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/263939_201989619847894_5835620_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...