-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='Panna Marple']Słuchajcie, a może trzeba odezwać się na jej wątku? Nie po to, by się z nią wykłócać, ale po to by ostrzec innych...? Sama nie wiem... Kontakt z kimś takim jest obrzydliwy i człowiek potem czuję się brudny, ale może ludzie powinni wiedzieć z kim mają do czynienia?[/QUOTE] też tak myślę, że trzeba byłoby ostrzec nawet hodowców, bo ile jest przypadków, że pies skrajnie zaniedbany ma tatuaż, przecież wiadomo, że ludzie krzywdzą wszystkie psy, a Ona jest jakaś niezrównoważona, nie powinna posiadać żywych zwierząt;
-
[quote name='__Lara']Jak teraz wygląda stan konta Aramisa?[/QUOTE] jutro odnajdę ostatni wpis z deklaracjami (bo mimo, że prosiłam moderatora, o to żebym mogła rozliczać Aramisa w drugim poście, do tej pory tego nie uczynił, i tak muszę co jakiś czas kopiować), a na konto jutro zaglądnę to też zaktualizuję; przepraszam, że to nie jest tak na super bieżąco, najgorzej mi się tu wyrobić w weekend;
-
[quote name='paula_t']Pani Iza mi napisała, że 22, kiedy jadę na wizytę PA mąż już będzie i pojedziemy we trójkę odwiedzić Maniusiątko :) Szykują już wyprawkę powoli dla niego i Pani Iza pytała o ulubione zabawki, smakołyczki i czy Marianek woli suche czy żeby mu gotować kurczaczka:razz: Ehhhh Marianek, nawet nie wiesz co cię czeka ;)[/QUOTE] no wiesz, dobrze, że Go czeka tak, bo przecież po michelle Maniek nie może obniżać lotów, a trudno jest przeskoczyć warunki, miłość i michę jaką ma teraz u michell. Także domku Marianka poprzeczka jest wysoko ustawiona;)
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Aronku jestem... To kupię jeszcze u Emiś pakiet ale resztę musie dziewczyny zrobić , bo ja nie znam niestety Arona. Nie wiem czemu ubzdurałam sobie,że Aron ma dom???????? Nie umiem zapisywać wątków i wchodzę jak mi skleroza odblokuje szare komórki.[/QUOTE] kochana ewu, może Ty masz coś źle poustawiane, że nie widzisz tych wątków w których coś pisałaś, niestety na ustawieniach to ja się nie znam, ale szkoda, że musisz wszystko pamiętać, żeby zaglądnąć do psiaka; -
[quote name='Mysza2']ani pół telefonu:( zamówiłam nowe ogłoszenia za 6 zł na bazarku ogłoszeniowym u Emiś. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231595[/URL][/QUOTE] może to będzie ten szczęśliwy pakiet?????
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]A no powinien,ale Maniek to bardzo żywiołowy pies. Nie może pójść do 'byle jakiego domu' - nie w sensie,że pierwszego z brzegu,ale pod tym kontem,że to by musiała być osoba znająca rasę i poświęcająca Mu sporo czasu. W odróżnieniu od Lorda - Maniek to serio żywe srebro. Wszędzie Go pełno. Mam jedno zapytanie z tablicy.pl ale nie sądzę,że to dobry dom dla Niego będzie - raczej będę chciała Państwa namówić do pokochania jakiegoś innego psiaka.[/I][/QUOTE] to prawda, że takie psy powinni wybierać ludzie chcący dużo czasu poświęcić Jemu i sobie na dworze; -
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Jeździ z nami czasem taka młodziutka dziewczyna.Niestety zaczęła się szkoła i jej jeźdżenie się skończyło;/[/QUOTE] ale może Ona się komuś pochwali i ktoś jeszcze się znajdzie??? -
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jakoś trzeba dziewczynę przekonać, tylko czasu potrzeba, a tego u Was wiem, że jak na lekarstwo:( -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']O rety czym ja zasłużyłam:oops::oops::oops:[/QUOTE] ewu bez skromności, zasłużyłaś i tyle:lol::lol::lol: -
[quote name='Martika@Aischa']Kontakt przekazałam Kamie ....na razie nic nie wiem ........[/QUOTE] no to czekamy;
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']Lilka, jutro sobota, daj pospać domownikom....plizzzz[/QUOTE] jak to???? jak ludzie mają więcej czasu, to dopiero mogą wstać wcześniej i się z sunią bawić;) -
[quote name='paula_t']Właśnie!!!!:) Martwi mnie to, że Gacuś tak źle czuje się w zamknięciu, ale trzeba go stopniowo próbować do tego przyzwyczajać, do zimy jeszcze trochę czasu. Zachęcać smakołykami, jedzeniem żeby sam kierował się coraz bardziej w stronę domu, zostawiać drzwi otwarte, żeby wiedział, że w razie czego będzie miał możliwość "ucieczki". Takimi małymi kroczkami do celu.[/QUOTE] dokładnie, na pewno polubi dom, mieszkanie i kanapę:)
-
[quote name='magda222']Odpowiedź została skierowana do mnie po tym jak wysłałam uprzejme PW z prośbą o pomoc dla Aramisa. Nie mam zamiaru ukrywać czyjegoś chamstwa.[/QUOTE] mi się też wydaje, że takiego podejścia wbrew nawet regulaminowi nie powinno się ukrywać; a już ta jej wypowiedź, na wątku, że pieska się kocha czy jest wystawowy czy nie, to pewnie w czystej postaci kłamstwo; bo już na pewno jak nie jest rasowy (z jej toku rozumowania) to na pewno się nie kocha:( mam jeszcze takie pytanie, czy nawet jak ona dostałaby zakaz dożywotni, to i tak może ponownie się zalogować tu jako ktoś inny, chyba???
-
[quote name='Justa i zwierzaki']Bardzo przepraszam za zasmiecanie wątku, ale mój Pedro umiera :(:(:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231861-Paraliż-4-konczynowy-błagam-o-pomoc-na-neurologa-i-diagnostyke-w-wrocławiu-([/URL] Błagam o pomoc, o podnoszenie i rozsyłanie...[/QUOTE] wspomogę jak tylko będę mogła:( wypatrzyłam Was wczoraj na fb i nie mogę do siebie dojść, dlaczego los bywa tak okrutny:(
-
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
asiuniab replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mortes'] W ogóle to ręce juz w tym świetokrzyskim grajdole opadają...:( Ostatnio do schroniska co chwile przybywaja psiaki w stanie "morkowym "... Ze też w takim ciemnogrodzie przyszło mi żyć ...!!![/QUOTE] ja mam wrażenie, że cała Polska i pół Europy to taki ciemnogród:( -
mam nadzieję, że w swoim życiu Zora będzie na swojej drodze spotykać samych dobrych ludzi;
-
a czy już wiadomo czy sunia ma jakieś imię, dt miał chyba Jej nadać? Bo Ona rozumiem przebywa w dt?
-
no tak, tylko własnie żeby go nie bolało, i żeby nie otarł sobie; Oskarku trzymam kciuki, żeby wszystko się udało;