Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam w poświąteczny wieczór
  2. Podrzucę chłopaka,może ktoś go wypatrzy
  3. Podrzucę chłopaka,może ktoś go wypatrzy
  4. Podrzucę chłopaka,może ktoś go wypatrzy
  5. Podrzucę słodziaka
  6. Oj tam,o jtam niewybaczalne-a może Misiek wyszedł z założenia,ze po co ma się nadwyrężać skoro ma od tego swoich ludzi :lol:
  7. Same dobre wiadomości.Po takim szkoleniu Misiek będzie najlepszym psem na świecie,a jego przyszły nowy domek już powinien odprawiać psalmy pochwalne
  8. Domek byłby faktycznie najlepszym prezentem dla maleńtasa
  9. Hopsnę sobie chłopaka do góry
  10. Hopsnę sobie chłopaka do góry
  11. Hopsnę sobie chłopaka do góry
  12. Stawiam się do podrzucania białego przystojniaka-ktiger obiecuję poprawę(postaram się nie zapominać hasła do swojego profilu)
  13. Mam nadzieję,że w końcu zła passa się odwróci i maluch zwolni miejsce w fundacyjnym DT
  14. A co tam słychać u rudego przystojniaka? Ciągle się zastanawiam czemu takie rasowe inaczej pięknoty nie mogą zagościć w czyichś serduszkach?
  15. A ja miałam taką cichą nadzieję,że jak znowu tu zajrzę,to maluch będzie już w DS-czemu nikt nie chce tego przystojniaka ?
  16. Oj dawno mnie tu nie było... Podrzucę pięknego białaska do góry
  17. Podrzucam białasa,bo fajny z niego chłopak,a ja ostatnio na punkcie białasków dostaję świra(coraz bardziej podoba mi się ta rasa-przydałby się mi taki wielkopies,przynajmniej miałabym pewność,że nikt mi bernów z domu nie wyniesie :evil_lol:)
  18. Rudzielcu no kto Ciebie w końcu pokocha?
  19. Czy ktoś w końcu pokocha tego małego stworka?
  20. Śliczna przylepka,tylko szkoda,że jeszcze nie ma własnego ,osobistego miejsca na ziemi
  21. I czemu nikt nie chce takiego przystojniaka,oj czemu
  22. Mam nadzieję,że ten piękny misiosław nie będzie długo czekał na swoich człowieków
  23. Wszystkiego dobrego w nowym domku
  24. [quote name='ktiger']:evil_lol: niech będzie, że chłopaczka...[/QUOTE] O żesz widzę ,że czasami muszę patrzeć co wklejam,bo z dziewczynki zrobiłam facecika :evil_lol:
  25. [quote name='ktiger']hihihihi dziewczynkę...[/QUOTE] No tak jak sie robi wklej -wytnij to ma się właśnie takie tego efekty :evil_lol:
×
×
  • Create New...