Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Pokazujemy malucha
  2. Podnoszę wysoko do góry
  3. [quote name='saba&mlis']I mimo wszystka dostojny i piekny[/QUOTE] A po kąpieli będzie wyglądał ja nówka ,sztuka nie śmigana:lol:
  4. Lecimy na pierwszą i pokazujemy chłopaczka
  5. Lecimy na pierwszą i pokazujemy chłopaczka
  6. Lecimy na pierwszą i pokazujemy chłopaczka
  7. Lecimy na pierwszą i pokazujemy chłopaczka
  8. Lecimy na pierwszą i pokazujemy chłopaczka
  9. Rudzielcu,czemu u Ciebie taki zastój,no czemu....
  10. [quote name='ktiger']przydałoby się..[/QUOTE] No to chyba udam się do szeptuchy,do której jeździ całe Podlasie i nie tylko...
  11. Trzymam kciuki za szybki powrót dziewczynki do pełni sił(może będzie możliwe,aby zobaczyć wspólne zdjęcie Ami i Kleopatry,bo za pewne musi być to niezapomniany widok)
  12. No to ekspresowe tępo -trzymam kciuki za czwartek,a dla fuszutów przyda się chyba tona chusteczek
  13. [quote name='ktiger']Już niedługo Wielki Dzień dla Demi :loveu:[/QUOTE] To to napięcie sięga zenitu-z niecierpliwościa obgryzam paznokcie i czekam na wieści trzymając mocno zaciśnięte kciuki
  14. [quote name='ktiger']to jakieś fatum...[/QUOTE] Jak nic trzeba jakieś czary odprawić,żeby zdjąć z niego ten "urok",żeby się w końcu coś odblokowało i zadzwoniła ta jedyna i właściwa osoba....
  15. Zaglądam do wielkołapnej panienki-mam nadzieję,że lotem błyskawicy znajdzie nowy domek
  16. Zaglądam do ślicznotki
  17. Trzymam kciuki za szybki powrót do pełni sił czarnookiej ślicznotki
  18. A co tam słychać u dziewczynki?
  19. Mam nadzieję,że ta czarnooka piękność szybko znajdzie swój domek
  20. Przepiękna sunia-kiedy jej stan sierściuchowatości dojdzie do normy będzie wyglądała jeszcze lepiej
  21. Maluchu kiedy Ty w końcu znajdziesz swój dom?
  22. [quote name='ktiger']zaglądam wieczorkiem...[/QUOTE] A ja z rana
  23. Kolejna cudna berneńska sunia
×
×
  • Create New...