Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Mam chłopca i dziewczynkę,ale jak przystało na prawdziwych przedstawicieli swojej rasy są najbardziej ugodowymi psiutami jakie do tej pory miałam(wcześniejsze moje kogle-mogle białostockie przygarniane z ulicy miały duże problemy socjalizacyjne).Nie posiadają wcale genu agresji,nawet nie potrafią odwarknąć się swoim koleżkom z ulicy i non stop dostają w ciry od mixa maltańczyka i ratlerka-bo niestety tylko takich towarzyszy zabaw,oprócz siebie mają na co dzień. W związku z powyższym,jeżeli są organizowane jakieś białostockie spacerki dogomaniaków,to my się bardzo chętnie piszemy i z małymi i dużymi psiutami-jest wiosna,więc niech nasi psijaciele też mają coś z życia:lol:. Może ktoś się skusi i zorganizujemy jakiś psi zlot?
  2. Witam serdecznie Bardzo chętnie umówiłabym się na spacerek z jakimiś wielkopsami i ich właścicielami,bo moim tochmoleńcom czasami się nudzi, a poznanie nowych psijaciół byłoby mile widziane.Dodam, ze moje czorty to dwa łagodne berneńskie psy pasterskie pozytywnie nastawione do wszystkiego co żyje. Może ktoś się skusi na wybieganie swoich czorcisławów
  3. Wszystkiego dobrego w nowym domku
  4. Piękna sucz:loveu:Mam nadzieję,że juz niedługo problemy zdrowotne panienki odejdą w niepamięć i dziewczynka skradnie komuś serce
  5. Jaki on jest słodziutki,aż się ciepło robi jak człowiek patrzy na te fotki
  6. Super wiadomość! Wszystkiego dobrego w nowym domku
  7. Jak on wypiękniał :loveu: -i jak na niego patrzę,to bym w życiu nie powiedziała,że ta pięknota nie widzi. [B]Milla[/B]​ jaki on jest szczęśliwy dzięki Tobie.
  8. Piękny "malutki wielkopies" :loveu: -zawsze miałam ogromną słabość do pomarszczeńców. Mam nadzieję,że problemy zdrowotne chłopaczka szybko odejdą w niepamięć,a ktoś bez pamięci zakocha się w tym "małym" faflowatym
  9. Piękna sucz :loveu: -nieustannie trzymam kciuki za domek z diamentowymi klamkami. Gina przeszła piękną metamorfozę
  10. [B]Milla[/B] przywracasz mi wiarę w człowieka. A [B]Homer [/B] jest pięknym słodziakiem,który dzięki Tobie poznaje świat na nowo-mam nadzieję,że znajdzie się ktoś kto zwariuje na jego punkcie
  11. Piękny Pan Pies-aż się poryczałam czytając po raz kolejny jego historię
  12. piękny biały królewicz
  13. Podniosę pięknotę z wieczora
  14. Jestem pod ogromnym wrażeniem metamorfozy jką przechodzi [B]Kora[/B]-widać też,że przebywanie w towarzystwie dzieci sprawia jej niebywałą przyjemność. Och wydaje mi się ,że rosną nam nowi zaklinacze psów,a Cezar może się od nich zacząć uczyć-świetne dzieciaki. A [B]Kora[/B] jest cudna-wielki misiek przytulasek
  15. Podniosę pięknotę z wieczora-może zauroczy kogoś tak jak mnie
  16. Mam nadzieję,że ta piękna berneńska dama szybko przekona się,że ludzie mogą kojarzyć się z czymś dobrym
  17. A co tam słychać u kolejnej Waszej berneńskiej biedy?
  18. Jakie piękne oczęta-oby szybko znalazła swoje miejsce na ziemi u boku kochających człowieków.
  19. [quote name='ElzaMilicz'] Wszystkie przyjęły [B]Nutkę[/B] poprawnie. :loveu: [B]Meda[/B] jest dla niej wyjątkowo łaskawa. :razz: Nie warczy, nie przegania z miejsca na miejsce. :p[/QUOTE] No to widać,że [B]Nuta[/B] musi być niezwykłą sunią,skoro królowa [B]Meda[/B] nie skazała jej na banicję. Mam nadzieję,że dziewczynka szybko skradnie komuś serce
  20. Czapka z głowy dla Panci Juliana-dziewczynka pięknieje z dnia na dzień,a to jak patrzy na człowieka jest bezcenne :loveu: Mam nadzieję,że [B]Dumeczka[/B] dostanie domek ze złotymi klamkami i kochającymi człowiekami-trzymam za nią mocno kciuki.
  21. Bożżżżeszzz kolejna piękna berneńska dama,która zapewne przestała przynosić korzyści swojemu oprawcy. Mam nadzieję,że dzięki Waszemu zaangażowaniu i opiece będzie jej dane poczuć co to jest miłość
  22. Jaki zwyrodnialec ją wyrzucił i zostawił na pastwę losu-nie chcę nawet myśleć. [B]Śnieżynko[/B] lepiej trafić nie mogłaś-teraz będzie już tylko lepiej
  23. Normalnie czasami nie ogarniam prędkości Waszego działania :) No to teraz z niecierpliwością czekam na relację [B]Elzy[/B]-ciekawa jestem jak królowa Meda ją przyjęła . Mam nadzieję,że dziewczynka szybko skradnie czyjeś serduszko(żebym nie miał swojego dwupaku to już bym stała po nią w kolejce..)
  24. Bajeczko wszystkiego dobrego w nowym domku :) -normalnie bajeczne zakończenie :)
  25. Piękna sunia :loveu: Mam nadzieję,że dzięki opiece [B]Agi[/B] szybko przekona się,że człowiek może kojarzyć się z czymś dobrym. Jak to dobrze,że trafiła pod skrzydła Fundacji. Trzymam kciuki za domek ze złotymi klamkami.
×
×
  • Create New...