Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam do ślicznej przebielonej dziewczyneczki
  2. Zaglądam do słodkiego malucha
  3. Zaglądam do chłopaczka i rzucam go na pierwszą
  4. Napatrzeć się nie mogę na tego przezabawnego i wesolutkiego psiaka
  5. Borysku,ach Borysku czemu nikt Ciebie nie chce pokochać?
  6. Kciuki zaciśnięte w dalszym ciągu i czekamy tylko na dobre wieści
  7. Nivulcu napisz co u Ciebie słychać
  8. Trzymam kciuki za szybki powrót chłopaczka do zdrowia-teraz musi być już tylko lepiej
  9. Hopsam dziewczynkę na pierwszą
  10. Lecimy na pierwszą
  11. Zaglądam do słodziaka
  12. Ciekawa jestem czy już "fraglesik"skradł czyjeś serducho
  13. Jestem u Nivy i mam nadzieję,że czuje się dobrze
  14. No to w dalszym ciągu czekamy i kciuki zaciskamy
  15. Ja też podrzucam do góry
  16. Kciuki w dalszym ciągu mocno zaciśnięte
  17. [quote name='agusiazet']Lilu jest cudna:)[/QUOTE] Cudna to za mało powiedziane :lol:
  18. Trzymam kciuki za powodzenie adopcji i domek ze "złotymi"klamkami
  19. Zapewne chłopakowi było bardzo nieswojo,z powodu konieczności zostawienia mokrej plamy na siedzeniu,a tak dzięki temu joannna js będzie miała pamiątkę po psistojniaku :evil_lol: A Karat jest jak prawdziwy wielokaratowy brylancik-przepiękny
  20. Borysku jaki tutaj u Ciebie hula wiatr.....
  21. Zaglądam do dziewczynki
  22. Przyszłam sobie trochę powzdychać do słodziaka
  23. [quote name='ktiger'][B]DT[/B] ma nie lada zagwozdkę :razz:[/QUOTE] I wcale się nie dziwię,bo w tych oczętach widać tylko miłość......
  24. Jestem u maluszka i czekam na wieści
  25. [quote name='saba&mlis']No właśnie, co słychać u Berty?[/QUOTE] Ja też jestem bardzo ciekawa....
×
×
  • Create New...