Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. No to trzymam kciuki za udany proces adopcyjny
  2. Jestem,żeby nacieszyc oko berneńskim psistojniakiem
  3. Jaka piękna mordka i ten uśmiech:loveu:
  4. Jaki piękny słodziak,a charakter ma iście berneński,skoro mimo bólu pozwolił sobie grzebać w bardzo intymnym miejscu nowo poznanym osobom.Cudny Pan Pies
  5. Borysku jestem u Ciebie
  6. Ło matko co za słodziak-zapewne DT będzie bardzo trudno się rozstać z tak wdzięcznym tymczaikiem-sama słodycz
  7. Gobulcu jak patrzę na Ciebie i czytam Twój opis,to mam pełnego banana na twarzy-cudny i pocieszny z Ciebie pies
  8. Niwulcu mam nadzieję,że gdzieś już czeka na Ciebie odpowiedni dom
  9. Bertuniu zaglądam do Ciebie
  10. Zaglądam do słodkiego malucha
  11. Zaglądam do psistojnego Pana Psa
  12. [quote name='Diora']Wiadomo już jak łapuńka?[/QUOTE] Ponawiam pytanie
  13. Nikt tu nie zagląda,a szkoda,bo Borysek to taki cudny chłopak .....
  14. Jestem u dziewczyneczki wieczorkiem
  15. Zaglądam do małego rudawego słodziaka
  16. Hopsam białasko-czarnulkę,może kogoś zauroczy
  17. Uskuteczniam hopsanko
  18. Nie ,no po prostu cud ,miód i orzeszki
  19. Zaglądam do słodziaczki
  20. Ależ chłopak trafił do złotego DT -ma jak u Pana Boga za piecem Wędruj do góry cudny psistojniaczku
  21. Kuna dużo zdrówka A ja przy okazji hopsnę chłopaczka
  22. Zaglądam do rudzielca.....
  23. Oj ja będąc DT miałabym ogromny problem z oddaniem takiego skarbu :loveu:
  24. [quote name='ktiger']"czy te oczy mogą kłamać...." Ale serce to on na pewno nie jedno złamie :loveu:[/QUOTE] Serce to on zapewne złamał już Jadze:evil_lol:(filmik pierwsza klasa)-ciekawe jak na te jego zaloty do starszej koleżanki zareaguje prof Meda:evil_lol:
  25. Kciuki mocno zaciśnięte
×
×
  • Create New...