Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Bertuniu śliczna z Ciebie Panienka :loveu:
  2. Maluszku hopsaj wysoko
  3. Zaglądam do szwajcareczki
  4. Niesamowite,że ten pies od wyjścia ze schronu przeszedł tak szybką metamorfozę-przepiękny pycholek
  5. Zaglądam do Boryska....
  6. [quote name='ktiger']Strasznie mi się ten tekst spodobał, więc go tutaj kopiuję:[/QUOTE] Dobre,uśmiałam się do łez :evil_lol:
  7. Nawet ideał posiada czasami rysę na szkle:evil_lol:,ale co się dziwić dziewczynce,zapewne jak wyrówna wszystkie niedobory żywieniowe(bo zapewne wcześniej nie była rozpieszczana),to szybko zapomni o kupnych rarytasach
  8. [quote name='ktiger']Jednym słowem kwintesencja Pasterzy ;)[/QUOTE] Zgadzam się w 100% coś białego i czarnego to to co Pasterze lubią najbardziej :loveu:
  9. Zaglądam sobotnim porankiem
  10. Oj....dziewczynce potrzebny jest dobry,odpowiedzialny,mocno kochający dom
  11. No to poczekamy z niecierpliwością na dalsze wieści o uczniu Medy-mam nadzieję,że chłopak robi postępy :evil_lol:
  12. A co tam słychać u fraglesika :loveu:
  13. No to z niecierpliwością czekam na info o maluchu
  14. A wiesz masz całkowitą rację ,z jednej strony to prawie białaska:loveu:
  15. Maluchu szybciutko uciekaj do nowego domku
  16. Zaglądam wieczorem
  17. Zagladam do pięknej istotki
  18. Chociaż pozaglądam do chłopaczka
  19. Piękna Nivo hopsnę Ciebie wysoko,może ktoś odpowiedni zauważy Twój blask
  20. A jak tam się miewa chłopaczek,mam nadzieję,że łaputka już się zagoiła
  21. Zaglądam i napatrzeć się nie mogę na to przebielone cudeńko :loveu:
  22. Hopsam malucha na pierwszą
  23. Ależ ona ma piękne i mądre spojrzenie-coś mi się wydaje,że zbyt długo nie będzie czekała na swój domek
  24. To,że psistojniak ma to coś w sobie jest nie do podważenia :loveu:
×
×
  • Create New...