Dzisiaj obejrzałam film,w którym widać w jakich warunkach mieszkała wcześniej Ginutka-i łzy płynęły mi ciurkiem,a w myślach pojawiały się same najgorsze rzeczy skierowane w stosunku do ludzi,którzy zgotowali jej taki los,ludzi,którzy nie mają prawa nazywać się ludźmi i powinni być wyeliminowani ze społeczeństwa....
a to link do tego co przechodziły psy w pseudo,z której pochodzi Ginutka(Panie Boże widzisz i nie grzmisz.....)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=33XgcD-bkno&feature=player_embedded[/URL]