Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Mam nadzieję,że kołnierz w niedługim czasie zostanie zdjęty i Chesterek będzie mógł brykać ile wlezie
  2. Zaglądam do kadeta szkoły dobrego zachowania
  3. Hopsam białasa na pierwszą
  4. [quote name='ktiger']taki mieszany dwupak, to świetna sprawa, więc pewnie trójca byłaby jeszcze lepsza ;)[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą w 100 %
  5. Podrzucę chłopaka na pierwszą
  6. Hopsam dziewczynkę na pierwszą ,może ktoś się nią zauroczy
  7. [quote name='ktiger']Miłego wzdychania :loveu: dobrze, że można chociaż pomarzyć ;)[/QUOTE] Taaaak marzenia nic nie kosztują i to jest w nich najlepsze :evil_lol:
  8. Rzucamy dziewczynkę na pierwszą
  9. No to czekamy na wieści od DT
  10. Zaglądam do małego rudzielca
  11. A to niezły berneńsko-kaukazko-białasowy gagatek się trafił :evil_lol:
  12. Borysku zaglądam
  13. Za każdym raze jak widzę te fotki to łzy napływają mi do oczu...Archi już teraz musi być tylko lepiej...
  14. Trzymam kciuki za to aby maluch jak najszybciej mógł znaleźć się w DS
  15. [quote name='ElzaMilicz']Odebrałam dziś pierwszy telefon o ślicznotę, ale to nie to czego szukamy. ;)[/QUOTE] mam nadzieję,że w niedługim czasie zadzwoni ta właściwa i jedyna osoba,dla której chesterek będzie całym światem i miłością życia
  16. Oj Nivulcu,kiedy uwierzysz w człowieka.....Mam nadzieję,że pomimo wszystko znajdzie się dla niej ten wymarzony,jedyny dom,który pokocha ją i zaakceptuje
  17. [quote name='saba&mlis']Ale za to jak pięknie się prezentuje na tle trikolorków[/QUOTE] Tak ja też już dorastam do tego,że do 2 trikolorków dla równowagi potrzebny jest białas na "gwałt":evil_lol:
  18. Teraz znowu bezczelnie powzdycham do chłopaka,bo jest to Pan Pies całkowicie w moim typie
  19. No pozaglądamy razem;)
  20. [quote name='ktiger']A ja chciałabym zobaczyć jak się Karat uczy od białasów :evil_lol:[/QUOTE] Oj ja też i to bardzo....
  21. O cie chudy byk,Gobo musi być psem wyjątkowym skoro ujął za serce Medę i Elzę-wszystkiego dobrego na nowej drodze życia,lepiej chłopak trafić nie mógł
  22. Jak się miewa Pan "bezjajeczny"?
  23. Karaciku mam nadzieję,że zaczynasz już robić postępy w szkole dobrego zachowania i w niedługim czasie Twoje maniery staną się nienaganne i będziesz mógł wyruszyć w podróż swojego życia do DS
  24. Zaglądam do przezabawnego młodzieniaszka
×
×
  • Create New...