Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam do słodziaka
  2. [quote name='ktiger']masz rację, już go białasy porządku nauczą :p[/QUOTE] Oj w to ,to nie wątpię:evil_lol:
  3. Jeszcze do tej relacji przydałoby się kilka fotek królewicza
  4. O widać chłopak robi świetne postępy,skoro tak szybko został puszczony luzem
  5. Lalunia jak marzenie,a i widać potrafi się zachować w towarzystwie innych psowatych
  6. Wow super wiadomość :multi:
  7. A może w niedługim czasie pojawią sie jakieś wieści o białasku.....
  8. [quote name='agusiazet']Co słychać u pięknej Lilu? Wszystko dobrze?[/QUOTE] Też bym to chciała wiedzieć....
  9. Zaglądam do łysolki
  10. [quote name='Diora']Dokładnie! :mad: Ile można czekać? :evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się w 100%:evil_lol:
  11. Zaglądam do biszkopcika
  12. W dalszym ciągu czekamy ,a tym samym chłopaka na pierwszą rzucamy
  13. Superowy i słodziutki psiak z Gobulca
  14. No to czekamy z niecierpliwością
  15. Jestem u rudzielca
  16. Zapewne po małym "poprawczaku"chłopak wyjdzie na prostą:evil_lol:
  17. Podrzucam dziewczynkę
  18. Wspaniała wiadomość
  19. Zaglądam do cudnego białasa
  20. A więc Milla dawaj nowe fotki uśmiechniętego słodziaka,co by można było oko pocieszyć
  21. Liliuniu,piękna Liluniu czy na horyzoncie widać już Twój nowy domek?
  22. [quote name='ktiger']Ciekawa jestem jak postępują prace nad berneńskimi manierami? Robi się już z Gobiego dżentelmen czy jeszcze nie?[/QUOTE] Zapewne tak,bo wszystkie Pasterzowe tymczasiki wychodzą "na ludzi":evil_lol:
  23. [quote name='ktiger']Rodzinko dla Nivy - gdzie jesteś?[/QUOTE] Ona zapewne też chciałaby to wiedzieć......
  24. Rudzielcu odezwij się
  25. Jestem u słodziaka i hopsam wysoko
×
×
  • Create New...