Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Zaglądam w sobotni poranek do Nivulca
  2. Zaglądam do Konisia w sobotni poranek
  3. Archi mam nadzieję,że zaznasz w końcu prawdziwego ciepła i miłości,a człowiek będzie kojarzył Ci sie tylko z dobrymi rzeczami
  4. Przepiękny,ogromniasty ,cudny misiosław,a i widać,że potrafi zachować sę wśród dam
  5. Lecimy z Karatem na pierwszą
  6. Czekając na nowe fotki hopsam chłopaka
  7. Amorku przybiegłam powzdychać do Ciebie
  8. Zagladam wieczorkiem
  9. Jestem wieczorkiem u malucha
  10. [quote name='M&S']Z rana jestem.[/QUOTE] A ja wieczorem
  11. Koniku hopsaj na pierwszą może ktoś Ciebie w końcu wypatrzy
  12. A co słychać u Boryska??????
  13. Może za jakiś czas pokaże się nowa porcja fotek Brusa?
  14. Może za jakiś czas pokaże się nowa porcja fotek Karacika?
  15. Może za jakiś czas pokaże się nowa porcja fotek?
  16. A jak się miewa słodki rudzielec
  17. Zaglądam do Bertuni
  18. Zaglądam do dziewczynki
  19. Jakie słodkie ślepka:loveu: Super ,że pomimo takich ewidentnych zaniedbań psiakowi nic więcej nie dolega poza skrajnym wycieńczeniem,mam nadzieję,że jak nabierze boczków szybko zapomni o przeszłości
  20. Lecimy z chłopakiem na pierwszą
  21. Po prostu cud,miód i orzeszki-piekna pannica
  22. Leć maluchu na pierwszą
  23. Nivulcu leć na pierwszą ,może ktoś Ciebie wypatrzy
×
×
  • Create New...