Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. [quote name='ktiger']Jak się miewasz małoletni kawalerze?[/QUOTE] Też jestem bardzo ciekawa
  2. A to Ci dopiero niespodziewajka,bo chłopak z fot wygląda na statecznego Pana,a tu takie ma chochliki w głowie :evil_lol:
  3. No to trzymam za gagatka coby z powrotem przeszedł na dobrą stronę mocy
  4. Jaka tu panuje cisza......
  5. Przybiegłam popatrzeć na wielkopsa
  6. To teraz czekamy na fotorelację z nowego domku-powodzenia szczęściarzu
  7. No to w dalszym ciągu trzymamy za malucha
  8. Bertuniu zaglądam do Ciebie
  9. Rudzielcu,a co tam u Ciebie słychać?
  10. Zaglądam w poniedziałkowy wieczór
  11. [quote name='ktiger']Nieoszlifowany Diament...[/QUOTE] 100% racji:iloveyou:
  12. Ciekawe co tam słychać u uśmiechniętego pycholka?
  13. Zaglądam do słodkiej biszkoptowej panienki
  14. Jaki przepiękny ,wielki białas :iloveyou:
  15. Lecimy na pierwszą
  16. Tobiaszku mam nadzieję,że już jesteś na walizkach i mkniesz w drogę ku swojemu wymarzonemu domkowi
  17. Liluniu cudna z Ciebie dziewczynka
  18. Lecimy z chłopakiem na pierwszą
  19. Jestem w niedzielny poranek
  20. Lecimy z rudzielcem na pierwszą
  21. [quote name='ktiger']Bernenka na dwa serca i... jedno podhalańskie ;)[/QUOTE] Super podsumowanie:loveu:
  22. [quote name='ktiger']Jutro wielki dzień - oby to był TEN domek :)[/QUOTE] No to kciuki mocno zaciśnięte
  23. Zagladam w niedzielny poranek do pięknego Pana Psa
  24. Mam nadzieję,że niedługo Tobi będzie grzał dupcię w nowym domku
×
×
  • Create New...